PDA

צפייה בגרסה מלאה : (פוצל) טיפים וסיוע לפני רכישת דאסטר

.Itayo.
06-12-20, 17:58
שלום לגיא וכל החבר'ה,
אני חושב שאם הייתם קוראים את הפורום מההתחלה דרך 100 העמודים הראשונים (לאחר מכן התעייפתי ורק עלעלתי בהמשך),
כפי שעשיתי בימים האחרונים, אולי הייתם מסיקים כמוני שזאת הייתה יכולה להיות תכנית סיטקום לא רעה.. לפחות בחלק מהתכנים ;-)

אשמח מאוד לכמה טיפים - אני מעוניין לקנות דאסטר 4*4 דיזל, משומש, תקציב כ 50-60 אש"ח, לתקציב שלי מתאימים שנתונים 2015-16 לפי מה שהספקתי לבדוק ולהבין. זה לא רכב שני אלא ראשון, וחשוב לי שיהיה נוח גם על הכביש.

לדעתכם, לרבות בעלי הדאסטר(!)
מהם הדברים הכי חשובים לבדוק בדאסטר שראה (או לא ראה) שטח - בבדיקה שלפני קנייה?
יש בפורום המון הערות לגבי מכלולים, מיגונים, גומיות..
אשמח להימנע מתקלות שגוררות עלויות כבדות / פוגעות במהלך התקין של התנהגות בכביש - שהן חתול בשק, אלא אם כן הסבו את תשומת ליבי לכך מראש.

אודה מאוד לעזרתכם, ומקווה להיפגש עם חלקכם בשטח

אגב, אחלה פורום!

GodsFather
06-12-20, 19:29
שלום לגיא וכל החבר'ה,
אני חושב שאם הייתם קוראים את הפורום מההתחלה דרך 100 העמודים הראשונים (לאחר מכן התעייפתי ורק עלעלתי בהמשך),
כפי שעשיתי בימים האחרונים, אולי הייתם מסיקים כמוני שזאת הייתה יכולה להיות תכנית סיטקום לא רעה.. לפחות בחלק מהתכנים ;-)

אשמח מאוד לכמה טיפים - אני מעוניין לקנות דאסטר 4*4 דיזל, משומש, תקציב כ 50-60 אש"ח, לתקציב שלי מתאימים שנתונים 2015-16 לפי מה שהספקתי לבדוק ולהבין. זה לא רכב שני אלא ראשון, וחשוב לי שיהיה נוח גם על הכביש.

אשמח להימנע מתקלות שגוררות עלויות כבדות / פוגעות במהלך התקין של התנהגות בכביש - שהן חתול בשק, אלא אם כן הסבו את תשומת ליבי לכך מראש.

אגב, אחלה פורום!נענה ואז נזיז לשרשור נפרד ייעודי...משום מה לא מצליח לי כרגע מהאפליקציה.

1. 50-60 מקבלים דאסטר יותר צעיר ואו משופר ממה שציינת שאתה מחפש... לשיקולך.

2. לבדוק טיימינג ומשאבת מים, טורבו וקלאצ. אלה המכות הכבדות שנפוצות. כמובן לבדוק את כלל הרכב, אבל השלוש שציינתי זה בין 4 ל6 אשח כל אחד, במוסך כולל חלקים איכותיים. כמובן שאם אתה עובד בעצמך ומביא חלפים, הוזלה משמעותית.

נמשיך אח''כ.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

גיא
06-12-20, 21:33
שלום לגיא וכל החבר'ה,

אגב, אחלה פורום!

הי

מיגון - זה חשוב מאד .. ! אם אין, תצטרך להוסיף.
רוב המטיילים גם הגביהו ..

מעיכות בלמטה של האוטו .. חופשים במערכת ההיגוי ..
המצמד הוא נקודה רגישה, דיי יקר להחליף .. ולפעמים נהגים שלא ממש מבינים את העקרון של רכב שטח ידני ועוד יותר ספציפי - דאסטר .. כי חסר שם הילוך ממש נמוך .. אם הוא חלש / גמור / תוריד מחיר על זה !

מעבר לזה .. כמו כל אוטו.

Asaf-a
07-12-20, 06:54
לגבי דגם הבנזין 1.2 :

https://thecar.co.il/מנועים-של-רנו-ניסאן-ודאציה-נהרסים-בגל/

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

גיא
07-12-20, 07:57
לגבי דגם הבנזין 1.2 :

https://thecar.co.il/מנועים-של-רנו-ניסאן-ודאציה-נהרסים-בגל/

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

למה לא לבלבל אותנו עם העובדות ....?

היבואן / יצרן כן מפצים ומחליפים מנועים .. ומעבר לה מספר האנשים שנתקלו בזה. זעום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

.Itayo.
07-12-20, 19:27
אנשים יקרים תודה על העצות והמענה המהיר,
לצערי מזה כחודש ההיצע שיש באתר יד 2 ודומיו, מסתכם ב 4 דאסטרים 4*4 דיזל , עם נתונים לא משהו..
בינתיים אני ממתין לרכב שעונה על התקציב שלי עם נתונים טובים יותר,
אחלה ערב!
אגב, אם אל מישהו מתגלגלת ידיעה על מכירת דאסטר במצב בטוב - אשמח לשמוע:cool:

bitfield
08-12-20, 08:38
אנשים יקרים תודה על העצות והמענה המהיר,
לצערי מזה כחודש ההיצע שיש באתר יד 2 ודומיו, מסתכם ב 4 דאסטרים 4*4 דיזל , עם נתונים לא משהו..
בינתיים אני ממתין לרכב שעונה על התקציב שלי עם נתונים טובים יותר,
אחלה ערב!
אגב, אם אל מישהו מתגלגלת ידיעה על מכירת דאסטר במצב בטוב - אשמח לשמוע:cool:בלי לדעת ספציפית מה הכוונה במצב לא משהו, אם אתה יכול להוריד במחיר ולעשות בתמורה יישור קו רציני במוסך, יכול להיות שלטווח רחוק תרוויח.

Sent from my GM1900 using Tapatalk

GodsFather
08-12-20, 17:48
בלי לדעת ספציפית מה הכוונה במצב לא משהו, אם אתה יכול להוריד במחיר ולעשות בתמורה יישור קו רציני במוסך, יכול להיות שלטווח רחוק תרוויח.

Sent from my GM1900 using Tapatalk+1 מנסיון

Sent from my HD1903 using Tapatalk

-->