PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסא הידראולי

Anonymous
17-09-03, 12:35
שלום,
מספר שאלות בנושא כסא הידראולי.
איך זה בנוי, יחידה הידראולית ומושב כגוף אחד או שני חלקים, אם כן האם ניתן לרכוש רק את היחידה ההדראולית?
מקום בתא נהג- האם הכסאות הללו מותאמות לגודל תא הנהג, יש לי סמוראי האם זה דורש מידה מיוחדת?
מחיר יחידה חדשה ואם והיכן (רצוי באזור רחובות והמרכז) ניתן להשיג משומש?
האם התרומה בנוחות ובבריאות הגב באמת משמעותית?
תודה רבה

asafk
17-09-03, 15:56
הבעיה העיקרית עם כיסא הידראולי בג'יפ היא מקום. המנגנון תופס הרבה מקום, בציר הגובה, ועליו מותקן הכיסא (המקורי, או אחר). במשאית זה יופי. בג'יפ- לא משהו.

אסף.

נמרוד
17-09-03, 16:21
לאנשים גבוהים שראשם יקר להם, זה עלול להיות מסוכן, אפילו בכביש. בלי להרגיש אתה מתרומם ודופק את הראש בגג. לי יצא לנהוג פה ושם בג'יפים (גם סיקס וגם סופה) עם כאלו כסאות, וזה גרם לי להרגשה מאד לא נעימה. אני מניח שאפשר להתרגל, יש אנשים שכן נוסעים עם כסאות הידראוליים.

אלון_ק
17-09-03, 18:23
מנסיוני אין כל כך בעיה של דפיקת ראש בתקרה - החגורה עוצרת אותך (בדר"כ...). מה שכן, אם אתה בגובה שלי ועם סמוראי סגור (אני 1.86) תתרגל לנהוג קצת מכופף קדימה. בשטח ממילא נועלים את הכיסא שלא יקפוץ, או מה שאני עושה - מקשיח אותו בצורה קיצונית, כך שהוא איננו קופץ כמעט בכלל ורק מרכך מכות חזקות מאוד מאוד.
הנוחות היא ללא עוררין, ואתה מוזמן לסיבוב בסמוראי שלי כדי לקבל תחושה.

החלק ההידראולי הוא תושבת בלבד, אין לה שום קשר לכיסא. בניית תושבות כאלו היא סיפור לא קטן, ואחרי 2 תושבות כאלו שבניתי בעצמי התייאשתי והחלפתי את האחת בתושבת שמצאתי ושיפצתי. השנייה (זו של כיסא הנהג) עדיין מעשה ידי, אבל גם אותה אני אחליף כשיהיה לי זמן.
למצוא תושבות זה אפשרי, גם בחינם, ולהתאים אותם לכיסא שלך זה עבודה של שעה אחת בדיוק.
לבנות? הראשון לקח לי יומיים של עבודה ויצא חרא, השני לקח לי יומיים ויצא כמעט סביר, אבל עדיין לא מספיק טוב. אין מה לעשות, כרגע חישובי ההתנגדות הנדרשים גדולים עלי. עוד כמה שנים...
04-6390877 אם אתה צריך עוד פירוט. יש גם איזו הודעה שלי בג'יפטריפ, נדמה לי, שמפרטת את שלבי ההרכבה של תושבת לכיסא המקורי של הסמוראי.

אבי.
24-11-03, 22:52
במידה ואתה עדיין מחפש כיסא אורטופדי פנאומטי לסמוראי שלך יש לי כזה למכירה.
תוצרת ISRI מיובא ע"י אספיר עם שיכוך של 40 עד 140 קילו כולל מתאם לסמוראי.
צור קשר 052657686 אבי.

בארי הברברי
08-10-09, 12:47
במידה וזה אקטואלי תחפש אצל רוקי ברחובות הוא מייצר ומתאים כסא הידראולי גם חדש וגם משומש, אני רכבשתי מימנו משומש לפני שנתיים ועד היום אני מרוצה
בארי:rolleyes:

-->