PDA

צפייה בגרסה מלאה : שעון לחץ שמן

shay1
17-09-03, 16:03
ביומיים האחרונים שמתי לב ששעון לחץ השמן בסופה
נימצא בתחום האדום שלו

כאשר אני עוזב את הגז המחוג יורד לאפס
וכאשר אני נוסע רגיל המחוג נימצא בסוף התחום של הקו האדום

מה זה אומר
האים זה מסוכן
האים אפשר לינסוע כך
מה עושים כדי לתקן

יש שמן מלא במדיד

מחקה לתגובות בתודה מראש שי

נמרוד
17-09-03, 16:30
זה קרה ככה פתאום לפני יומיים? או שהיתה ירידה הדרגתית בלחץ ועכשיו זה רק הגיע לתחום האדום אז שמת לב?

יש אפשרויות שונות (בעיה בחיישן או בשעון...) , אבל הפשוטה בינהן, שנשמעת על פניו מוזרה אבל נתקלתי בה מספר פעמים כולל באופן אישי... פילטר שמן סתום/ישן. מתי הוחלף בפעם האחרונה? יתכן שהחלפת פילטר שמן (ושמן כמובן באותה הזדמנות) תחזיר את הלחץ לעצמו. במידה ואתה לקראת טיפול בכל מקרה, אז אין לך מה להפסיד בניסוי הזה.

שחר-סופה
17-09-03, 18:07
אהלן שי... :wink: .בעיות? לא בטוח... ת'שמע , בוא נתחיל מהקל לכבד.דבר ראשון בוא נבדוק שהשעון תקין(לא מזייף)ושהחיבור של החוט ליוניט שמן תקין.תן קריאה מלאה לשעון במתן מינוס לגוף.(קח חוט חשמל פשוט ,נתק את החוט שמתחבר ליוניט שמן מאחור,חבר אליו את חוט החשמל ותן מינוס לגוף.בשלב זה, השעון ,במידה והוא תקין, יתן קריאה מלאה (המחוג יגיע לקצה הסקלה).במידה והוא לא יעלה כנדרש... נדע ששם הבעיה ותצטרך להחליף שעון.אני מסכים עם נמרוד שהחלפת שמן לחדש מעלה את לחץ השמן במנוע והיא מתבטאת גם בשעון,אבל לא ברמה כזאת שתסדר לך את לחץ השמן (אתה מדווח על כך שהמחוג ממש על האפס,קו אדום)מה שאומר שיש בעיה והיא לא קשורה להחלפת שמן.תתחיל במה שהמלצתי...ונראה הלאה,בהצלחה...ותעדכן... :wink: שחר.

shay1
17-09-03, 18:39
הירידה היתה אכן הדרגתית

בכול אופן אני יבדוק את מה שהצעתם ואני אדווח

shay1
20-09-03, 21:28
עידכון

שמעתי בעצתכם חיברתי את החוט שמתחבר יוניט למינוס
והשעון החל להישתולל
לאחר מיכן הכול עבד כרגיל
כנראה לא היה מגע טוב אני חושב

תודה לכולם :lol: