PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם נעילת ARB, ננעלת ולא נפתחת

danip
08-03-06, 12:54
שלום

הקומפרסור תקין והדיפ' ננעל אבל כשאני פורק את הלחץ הדיפ' נשאר נעול. גם כשניתקתי את הצינור שמתחבר מהקומפרסור לדיפ' כדי לשחרר את הלחץ הדיפ' נשאר נעול. לאחר יום יומיים נסיעה הנעילה השתחררה. ניסיתי שוב: אותו סיפור נעלתי והדיפ' לא משתחרר, אחרי מספר ימים הנעילה השתחררה.

לאחר מכן הנעילה פורקה, הוחלפו הקפיצים שהיו קצת עייפים, שייבות החלקה ושרוול פלסטיק שהיה שחוק (מעין מוביל). בבדיקה על שולחן העבודה הנעילה עבדה טוב: ננעלת עם לחץ אוויר ונפתחת בפריקת הלחץ. אבל כשהרכבנו את הנעילה בחזרה לסרן היא שוב ננעלת ולא משתחררת.

מישהו נתקל במשהו כזה? רעיונות?

תודה ויום טוב

דני

סוזי המשתוללת
08-03-06, 13:18
ש בתוך הקייס טבעת פלסטיק שטחראית על השחרור היא כנראה נשברה עקב שילוב תוך כדי תנועה

danip
08-03-06, 14:24
שלום סוזי

האם כוונתך לחלק מספר 9 בתרשים (http://www.arb.com.au/alac/alsp/2-RD72.pdf) ?

תודה

YoavR
12-03-06, 22:05
זה בטוח לא חלק 9.

נתקלתי כבר פעם בנעילה שלא השתחררה אבל זה היה בגלל סטליט שנשבר וחלק נתקע בין טבעת השילוב (מספר 2) ובין הקייס. מכוון שהתקלה חוזרת אצלך, לא נראה לי שזה המצב...
אם הקפיצים הוחלפו וגם שרוול הפלסטיק אני רק יכול להמליץ לך לבדוק טוב את רמת הבלאי של השיניים על טבעת השילוב (2) הפנימיות והחיצוניות - השילוב עם הקייס והשילוב עם הפלנטר (מס 15).

שחיקה מוגזמת שם יכולה לגרום לתופעה שתארת.

אשמח לשמוע על התפתחויות.

danip
13-03-06, 18:34
אני אבדוק את הכיוון הזה אחרי פורים
תודה

רפי 33
14-03-06, 10:27
אם התקנת בשנתיים האחרונות, יש אחריות. צור קשר עם המתקין.
אחרת גש למתקין עליו אתה סומך ( גאתוס - מומלץ ) ובדיקתו, קרוב לודאי, תביא לפתרון הבעיה.
נסיעה על הכביש כאשר הנעילה מופעלת יכולה להסתיים בדיפרנציאל טחון !, שבירת ציריות ועוד .

-->