PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילות ממחזירי שמן בסרן אחורי

nitzan
08-03-06, 22:18
מזה תקופה ישנה נזילת שמן ממחזירי שמן בסרן אחורי משני צידי הסרן. האם ניתן להחליף רק את מחזירי השמן או להחליף גם את המיסב ואת טבעת הביטחון?
אשמח לדעת איפה ניתן לרכוש את הסט (מחזיר שמן, מיסב, טבעת) + מחיר, חוץ מינוביץ'.

נמרוד
09-03-06, 08:38
תרים גלגלים באויר ותבדוק האם יש חופש כלשהו לגלגל. אם יש חופשים - הכי קטנים - שאתה מרגיש כשאתה מנענע את הגלגל, אתה צריך להחליף גם את המיסב. סביר אגב להניח שזה המצב אם כבר התפתחה נזילה.

אייל
09-03-06, 09:19
מזה תקופה ישנה נזילת שמן ממחזירי שמן בסרן אחורי משני צידי הסרן. האם ניתן להחליף רק את מחזירי השמן או להחליף גם את המיסב ואת טבעת הביטחון?
אשמח לדעת איפה ניתן לרכוש את הסט (מחזיר שמן, מיסב, טבעת) + מחיר, חוץ מינוביץ'.

בכל מקרה לא ניתן להחליף מחזירי שמן בלי לשבור את הטבעת והמיסב. המבנה של הציריה לא מאפשר החלפה של מחזיר שמן בלבד.
אחרי שאתה מוציא את הציריה ומרכיב מחזיר שמן חדש חובה לנקות עם נייר שיוף עדין את המקום אליו חוזר המחזיר שמן החדש כדי לנקות את הלכלוך ולמנוע פציעה של המחזיר החדש ונזילות חוזרות.

את החלקים ניתן לרכוש במכשירי תנועה בכ- 600 ש"ח (כל חלק נמכר בנפרד ומתומחר בנפרד).
בינוביץ' זה מגיע כסט (סט אקס אחורי לדנה 60/44 - זה אותו דבר) ועולה קצת פחות מ- 200 ש"ח.

נמרוד
09-03-06, 09:23
בכל מקרה לא ניתן להחליף מחזירי שמן בלי לשבור את הטבעת והמיסב.

אתה בטוח אייל? או שאני ממש חלוד... :confused:

אייל
09-03-06, 15:58
מחזיר השמן יושב על הציריה בצמוד למיסב. אני לא מאמין שיש דרך להעביר אותו מעל המיסב או בכיוון השני (הפלאנג' קצת מפריע) לכן אני לא מוצא דרך לעשות את זה...

חנן-ג'יפולוג
09-03-06, 16:12
אתה לא חלוד, נמרוד, אלא שאתם מדברים על תפוחים ואגסים.

בדנה44 של הסיקס יש מחזיר שמן פנימי, שיושב על הסרן, ואותו ניתן להחליף ללא נגיעה במיסב.
בנוסף יש שם מחזיר גריז על הציריה עצמה וכדי להגיע אליו צריך להוריד מיסב.

בדנה60 של הסופה אין את מחזיר השמן בסרן. מה שמשמש כמחזיר גריז בסיקס, משמש כמחזיר שמן בסופה. ניתן להגיע אליו, כאמור, רק לאחר פירוק המיסב.

אני לא יודע איך זה בדנה44 של הסופה.

tayrie
09-03-06, 16:30
מחזיר השמן יושב על הציריה בצמוד למיסב. אני לא מאמין שיש דרך להעביר אותו מעל המיסב או בכיוון השני (הפלאנג' קצת מפריע) לכן אני לא מוצא דרך לעשות את זה...

אי אפשר לפרק את המיסב בדרך הקונבציונאלית(עם פרס) ולהחליף את המחז"ש?

בדנה60 של הסופה אין את מחזיר השמן בסרן. מה שמשמש כמחזיר גריז בסיקס, משמש כמחזיר שמן בסופה. ניתן להגיע אליו, כאמור, רק לאחר פירוק המיסב.

אני לא יודע איך זה בדנה44 של הסופה.

בדנה 44 סופה זה כמו בD60 סופה , צריך לפרק מיסב כדי להגיע למחז"ש , ז"א יש רק מחז"ש חיצוני.
סט מחז"ש + מיסב +טבעת לחץ , לשני הצדדים עלה לי 370 ש"ח אם אני לא טועה , לפני חודשיים.

ערן המסוקס
09-03-06, 16:35
בעזרת פרס, אפשר להוריד את המיסב וטבעת הבטחון ללא נזק. לפחות בדנה 44 של הסיקס שלי זה נעשה, ללא כל נזק.

nitzan
10-03-06, 17:57
תודה לכולם על התשובות.היום הרמתי את אוטו ואכן יש חופש בציריות ,אני מתכנן לבצע את התיקון לבד.
באחד האתרים מופיע הסבר לתיקון הכולל חיתוך ע"י דיסק. האם מישהו ניסה או ביצע בעבר לעשות תיקון ויש לו שיטה טובה יותר?

אייל
12-03-06, 13:36
בעיקרון דיסק היא הדרך. תחתוך את הטבעת לא עד הסוף ותשבור עם איזמל.

את ההרכבה רציו לעשות עם פרס (ניתן גם עם פטיש וצינור אבל לדעתי זה פחות רצוי).

tayrie
12-03-06, 13:58
כדאי לשאול במוסך\בכל מקום עם פרס כמה ירצו על פירוק והרכבה של המיסב וכו' כשאתה מגיע עם הציריות בלבד , זה יחסוך את הפירוק (הוולגרי :mrgreen: ומסכן את הציריה) עם הדיסק והאיזמל , ואת ההרכבה הלא מומלצת עם הצינור והפטיש - תעדכן כמה ביקשו על זה .

חגי
12-03-06, 19:45
כדאי לשאול במוסך\בכל מקום עם פרס כמה ירצו על פירוק והרכבה של המיסב וכו' כשאתה מגיע עם הציריות בלבד , זה יחסוך את הפירוק (הוולגרי :mrgreen: ומסכן את הציריה) עם הדיסק והאיזמל , ואת ההרכבה הלא מומלצת עם הצינור והפטיש - תעדכן כמה ביקשו על זה .

גם אני מעדיף את דרך הזו .

מניסיון אישי.

קיד
04-04-06, 21:21
את טבעת הנעילה הישנה לא חותכים עם דיסק, אלא קודחים אותה בניצב לציריה.

את טבעת הנעלה החדשה מחממים בתנור לפני ההרכבה, ואז אין צורף במכבש.

קיד.

-->