PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגורי יוקרה בלב שמורת טבע

gp1
12-03-06, 19:38
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3226865,00.html

נמרוד
13-03-06, 13:40
נחל באר שבע זה מזבלה, זה לא שמורת טבע. אם באר שבע תגדל לכיוון הזה, למה לא. ערים גדלות, אין מה לעשות. אם יש בסיפור הזה בעיות, הן בעיות "חברתיות" לא של שמירת טבע... 2 דונם למשפחה זה נחמד מאד למי שיכול להרשות לעצמו, וזה הרבה פחות נחמד לתושבי תל שבע שעכשיו יקבלו את היהודים העשירים באיגוף מכל הכיוונים. אני לא בטוח שאני הייתי רוצה לגור בשכונה החדשה. בטוח שלא הייתי משאיר שם ג'יפ לשנייה אחת ללא שמירה :sad:

eran4x4
13-03-06, 14:02
כותרת שיווקית של מקדם מכירות וכתב של עושה את העבודה שלו.....

yoav
03-04-06, 19:58
נו באמת...מי שגדל שם ומכיר את האיזור היטב יודע יפה מאוד מה עלה בגורלן של "שכונות יוקרה" שכאלו בב"ש. יפות בזמן השיווק- מוזנחות מהר מאוד לאחר מכן. לא ברור לי מי הם חושבים מספיק טיפש כדי לרכוש מגורים בשכונת "יוקרה" בה הוא ישלם ארנונה לעירית ב"ש- ולא יראה מזה שקל חזרה (יש שכונות "חלשות" להשקיע בהן), במיוחד כשיש לו מסביב את עומר מיתר ולהבים... ואם מישהו כבר באמת רוצה לגור בלב שמורת טבע בנגב- יש את שכונת המגורים במדרשת שדה בוקר, על שפת מצוק הצין, מרחק הליכה מעין עבדת/עקב, בסיס מצויין לטיולי ג'יפים, אוכלוסיה נהדרת, שקט, מדבר, שמורת טבע, יעלים...... וכל מילה מיותרת :-)

(אגב- ביקרתי שם לפני שבוע- ממבט חטוף במגרשי החניה, אני חושב שיש שם את היחס דיפנדרים/תושבים הגבוה בעולם...).

ד ו ר ו ן
04-04-06, 21:18
מגורי יוקרה אעלק..

ישר בכיוון הרוח מרמת חובב ומכתשים כל ערב..
שני מטר מבסיס ח"א עם נתיב המראה\נחיתה מעל הראש..
ליד ערוץ נחל באר-שבע שהחברונים והיאטים שופכים אליו את הביוב והמי-מחצבות כדי שיזרמו באמצע באר-שבע ויעשו שמח ליתושים בקיץ..

גימיק שיווקי שמקפיץ רק את מי שלא מכיר את הדרום.

-->