PDA

צפייה בגרסה מלאה : פנס קדמי נשבר עזרה.

nitzan
13-03-06, 21:44
שלום.לגיפ שלי חזית ישנה במהלך אחד הטיולים נשבר לי הפנס פשוט צנח מהכנף קשרתי עם חוטי ברזל ומאז אני נוסע כך.קבלתי מספר הצעות לתיקון כמו החלפת כנפיים או החלפת חזית.
אני מעונין בתיקון נקודתי של הפנס והכנף.
תושבת הפנס עשויה פיבר והכנף פח ,נאמר לי שניתן לרכוש ערכת תיקון לפיברגלאס.
האם מישהו שמע או ניסה?

Bulldog
14-03-06, 06:41
אתה מתכוון לחזית של שנת 92-93?

אם כן תחליף לחזית של סיקס. עלות נמוכה לעומת חזית של סופה או "רנגלר" וייושם כבר בהצלחה בעבר ע"י אושיות ג'יפאיות שונות.

nitzan
14-03-06, 19:51
מדובר בחזית 92 ואני לא מעונין להחליף אותה,אני רוצה לבצע רק תיקון נקודתי.
אני מחפש מישהו שעובד עם פיבר ויכול לבצע תיקון כזה.
מישהו מכיר באזור המרכז?

tayrie
14-03-06, 20:39
לא ברור מה בדיוק נשבר , תמונה תועיל מאוד , בכל מקרה אתה לא צריך לדעתי בעל מקצוע , קצת יצירתיות ודבק טוב...

מאיפה אתה?
יש לי פנס כזה וכמה תושבות ישנות(מברזל) שתוכל לשחק איתן - למסירה כמובן.
אגב למי שלא יודע , מדובר בפנס אמריקאי סטנדרטי נפוץ מאוד(סובארו אמריקאי , סוואנה ועוד) ,גם התושבת(עם הכיוון) בדר"כ מתאימה לחזית רנגלר ולחזית ישנה.

yogibear
15-03-06, 20:52
מדובר בחזית 92 ואני לא מעונין להחליף אותה,אני רוצה לבצע רק תיקון נקודתי.
אני מחפש מישהו שעובד עם פיבר ויכול לבצע תיקון כזה.
מישהו מכיר באזור המרכז?

אקדים ואומר שאינני מכיר את מבנה החומרים של חזית הסופה, אך אם מדובר בפיבר כפי שרשמת , אתה לא צריך לחפש אף אחד שעובד עם פיבר כי אתה יכול לבצע הכל לבד, ואם כן אז : תצטרך לקנות 2 חומרים : 1. יריעת סיבי זכוכית - נמכר בשטח של 1 מ"ר בעלות של 20-30 ש"ח.
2. מיכל פוליאסטר + מקשה כ 50-60 ש"ח לליטר. (ולא לקנות ברשתות הגדולות אלא אם אתה אוהב לשלם על הכל כפול)

שייף מעט את החלק "הפגוע", צור טלאי מהיריעה , מרח פוליאסטר והדבק את שני החלקים, אגב פיבר נידבק גם לחלקי מתכת כך שאתה יכול לתקן גם פיבר גם מתכת, ואם תשים מס' שכבות התוצאה הסופית תהא חזקה מאוד ..
שים לב למס' כללים :
1 .שטח עבודה חייב להיות נקי מצבע לכלוכים ושומנים.
2. עבוד עם כפפות.

4x1om-Israel
16-03-06, 05:44
חפש את NIR4WD אולי יש לו כזה פנס יש לו חזית כזו בחצר מעלה חלודה הין עשבים

nitzan
18-03-06, 20:48
ערב טוב.
רציתי להודות לבחור(yogibear),היום תיקנתי את תושבת הפנס והכנף בעזרת בד הזכוכית והחומר האפוקסי,קל לעבודה, חזק מאד,בנוסף עשיתי כמה תיקוני פח קלים יצא כמו חדש(סופה!!!).
מומלץ.

-->