PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דיפרנציאל אולטמטיבית

tsvikac
14-03-06, 13:29
הנעילה הנ"ל מתאימה ל-YJ TJ XJ ZJ WJ
בעלי סרן אחורי דנה 35 עם או בלי LSD
ולסרן קידמי דנה 30
הנעילה הוא נעילה LSD מכנית במצב רגיל (לא קלאצ'ים) ונעילה מלאה חשמלית במצב נעול.
מיוצרת ע"י חברה בעלת שם בתחום Auburn Gear
כל זה במחיר מדהים של 550$
אשמח אם תצרפו חוות דעת על הנעילה או שניתקלתם בחוות דעת באתרים מחו"ל על הנעילה.

http://www.4wheelerssupply.com/catalog/index.php/cPath/470_496_22_503

נמרוד
14-03-06, 22:12
או סוף סוף... ביררת צביקה שזה אכן על המדפים? זה מוצר חדש לגמרי, דומה מאד לנעילות תוצרת איטון שיש בגראנד צ'רוקי החדש. אין סיבה שזה לא יהיה מוצר מעולה, אובורן זה אכן אחת החברות הגדולות ביותר בתחום.

רני
15-03-06, 11:06
הנעילה הנ"ל מתאימה ל-YJ TJ XJ ZJ WJ
בעלי סרן אחורי דנה 35 עם או בלי LSD
ולסרן קידמי דנה 30
הנעילה הוא נעילה LSD מכנית במצב רגיל (לא קלאצ'ים) ונעילה מלאה חשמלית במצב נעול.
מיוצרת ע"י חברה בעלת שם בתחום Auburn Gear
כל זה במחיר מדהים של 550$
אשמח אם תצרפו חוות דעת על הנעילה או שניתקלתם בחוות דעת באתרים מחו"ל על הנעילה.

http://www.4wheelerssupply.com/catalog/index.php/cPath/470_496_22_503
יש לי בדרך זוג כזה ק\א שילמתי 650$ ואם לא עבדו עלי זה אכן יגיע לפני המשיח...
בכל מקרה אשמח להמלצה על מרכיב ומחיר משוער
...
תודה מראש

grand
15-03-06, 11:53
650$ לשתי הנעילות ????

orenb74
15-03-06, 19:32
חברה ,

אני מצפה כאן ליותר תגובות,

צביקה זרק פה פצצה לאוויר , נעילה נשלטת בחצי מחיר מ ARB (כולל קומפרסור)

נשמעת גם יותר אמינה (אין קומפרסורים , בריחת אוויר ושטויות כאלה.....)

אני יודע שיש גם את OX אבל המחיר הרבה יותר גבוהה.....

המחיר סביר, אז מה החסרונות של הנעילה הזאת , איך היא מבחינת חוזק לעומת המתחרות ???

אורן.

Saar
15-03-06, 20:32
אורן,

אני לא חושב שמישהו כאן ממש מכיר אותה.
אולי כאן נקבל תשובה:
http://65.42.106.152/forums/showthread.php?p=6327518#post6327518

סער.

נמרוד
15-03-06, 20:36
אורן זה מוצר חדש-חדש, אין הרבה נסיון גם לא בארה"ב עדיין. מה שכן, זה מגיע מבית טוב. המחיר לא נמוך בהרבה מARB אם בכלל - או שאני מפספס משהו?

orenb74
15-03-06, 20:55
אורן זה מוצר חדש-חדש, אין הרבה נסיון גם לא בארה"ב עדיין. מה שכן, זה מגיע מבית טוב. המחיר לא נמוך בהרבה מARB אם בכלל - או שאני מפספס משהו?

מה לא נמוך ?

ARB 700
קומפרסור 200
סה"כ 900 דולר ,ועוד לא דיברנו על התקנה די יקרה (למי שאין " ידי זהב"....)

grand
15-03-06, 22:24
לדעתי, מעניין מאוד.
סביר להניח שאם הייתי רוכש את הנעילה כיום הייתי הולך על זה שווה את ההפרש מהנו-סליפ.

tzah
15-03-06, 22:47
למי שמעוניין במידע טכני יותר (צריכת זרם, מומנטים, זמני מיתוג....)

http://www.auburngear.com/oemdifferentials/common/literature/ECTED_Literature.pdf

tsvikac
16-03-06, 23:44
נמרוד אני מחכה לתגובה מהספק לגבי זמינותו של המוצר.מעניין גם מה רני יוסיף לנו על זה ?

ד"א ידיעה מרעישה שנתגלתה לי זה עתה הנעילה היא סטנדרטית בהאמר H2

Eaton Elocker Electronic Differential
Eaton designed this differential for four-wheel drive systems. It gives drivers the ability to lock the differentials when they decide it's necessary by simply pushing a button on the dash. This differential is standard equipment on the HUMMER H2

http://www.detroitlocker.com/

בירצוני לתקן נתון שרשמתי לגבי ה-LSD הוא כן מסוג קלאצ'

The ECTED offers
automatic engagement
and disengagement.
The ECTED is “seamless”
to the driver. When
wheel slippage is
sensed, it instantly and
automatically engages
to the torque bias level
required. The engagement time as shown in the graph is less than 150 ms. Likewise, it automatically
disengages immediately when torque transfer is not needed. The disengagement time illustrated is
also under 150 ms. Additionally, the friction-based clutches of the ECTED allow for smooth and quiet
engagement and disengagement unlike “positive clutch” differentials which are abrupt and noisy.

אם הבנתי נכון יש גם מצב שהוא מגיע לנעילה מלאה לפי "הרגשה" שלו ללא התערבות הנהג
או שתקנו אותי אם אני טועה בתרגום מאנגלית.

That side gear is splined on its hub to accept the clutch pack rotor elements. The load is
transmitted to the clutch pack. This friction element is the means by which bias torque
is developed. The ECTED’s torque transfer capability is infinitely variable from essentially an
open differential to that of 100% torque transfer. This allows the transfer of torque to be
modulated to give the vehicle maximum traction without compromising vehicle stability.

אורן ונמרוד שימו לב אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין נעילה זו לנעילה נשלטת אחרת למשל ה-OX (שהיא נעילה שהוכיחה את עצמה ) או ARB הוא זה שזו נעילה LSD במצב סטנדרטי וזה יתרון משמעותי גראנד משופר או צ'ירוקי מנותק עם 2 נעילות LSD קדימה ואחורה לא יעצר כמעט בשום מקום
ואם באמת זה כפי שהבנתי מגיע לבד ל-100% נעילה אז בכלל אין על מה לדבר.

הנעילה הבאה שראיתי שמספקת כזו סחורה היא Tru-Lok ומושתלת בגיפ TJ דגם רוביקון והיא LSD ונעילה מלאה פנאומטית. קצת בעייתית מבחינת האמריקאים בהשגת חלקים ויחס שונה מ-4.11

ואחרונה חביבה היא אלקטרק של דטרויט שהיא LSD מכאנית ומלאה חשמלית 880$ וקיימת לדנה 44
בלבד (ושמעתי כאן שאולי גם ל-60).

tsvikac
16-03-06, 23:51
טוב זה היה קצת נמהר כנראה שהשעה קצת משפיעה עלי

מדובר בנעילה אחרת

ד"א ידיעה מרעישה שנתגלתה לי זה עתה הנעילה היא סטנדרטית בהאמר H2

Eaton Elocker Electronic Differential
Eaton designed this differential for four-wheel drive systems. It gives drivers the ability to lock the differentials when they decide it's necessary by simply pushing a button on the dash. This differential is standard equipment on the HUMMER H2

http://www.detroitlocker.com/

talhe
10-04-06, 18:45
עידכונים ?? משהו ??
מישהו ??

אני על הסף להזמין.....

סוזי המשתוללת
17-04-06, 00:16
צביקה
מקריאה והבנה של המערכת הנ"ל היא יותר מסובכת מarb עם כל החסרונות של הarb
שים לב בגרפים לזרמים העצומים שנדרשים על מנת להגיע לנעילה מלאה זה לא מספיק טוב לאורך זמן (על פניו)
הנעילה עצמה בכל מיקרה איננה מיכנית אלא מסתמכת על הפעלת כח מתגבר על קלאץ עד למצב של כביכול נעילה מלאה
מצד שני באימפרזות ראלי יש דיפרנציאל מרכזי עם מומנט משתנה שעובד על עיקרון מגנטי שונה של הפעלת שדה מגנטי על משחה פריטית (בעלת תכונות מתכתיות)ככל שהזרם חזק יותר המשחה מעבירה יותר מומנט לסרן מיועד
וזה עובד על מנועים של 350 כ"ס אז כנראה שאין סיבה שהנ"ל לא יעבוד

tsvikac
19-04-06, 01:07
סוזי
תודה על התשובה המלומדת

לצערי אינני יודע להבחין במשמעות של מתחים וכו' אך למרות זאת שים לב
לתיאור שכל התהליך הנ"ל מתרחש תוך 150 msec שזה בהחלט זמן שאין אנו מרגישים.

The engagement time as shown in the graph is less than 150 ms. Likewise, it automatically
disengages immediately when torque transfer is not needed. The disengagement time illustrated is
also under 150 ms. Additionally, the friction-based clutches of the ECTED allow for smooth and quiet
engagement and disengagement unlike “positive clutch” differentials which are abrupt and noisy

HagayIS
29-04-06, 15:30
האם מישהו התקין בפועל את הנעילה המדוברת ? אם כן, היכן ?

אשמח לשמוע פרטים כיצד היא מנהגת ועובדת.

תודה,

חגי

-->