PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניילון מפות

יוני5
16-03-06, 15:16
יש לי כמה מפות שאינן מנויילנות, ואני רוצה לניילן אותן בצורה אייכותית בבית.
אייכותית - כלומר לא עם ניילון ישן של מלחמת המפרץ - עדיף משהו נצמד.
בבית - כלומר לא לשלוח ללימנציה.

המלצות?

יוני5

נמרוד
16-03-06, 15:34
טפט שקוף שאתה קונה באופיס דיפו/קרביץ, זה בגליל ברוחב פחות ממטר ככה שבדרך כלל זה לא לגמרי מספיק ברוחב למפת סמ"ש. מחזיק מעמד שנים גם אצל קמצן כמוני שעשה רק צד אחד.

דרור הראל
16-03-06, 15:43
יוני,בו נניח שקניתה את הניילון המתאים,עבודה זו דורשת ידיים טובות,דיוק,וביצוע מושלם,אחרת נוצרות בועות אויר והדבקה עקומה.ומאחר וכולם מכירים אותך,כעצל,מפוזר,בלגניסט,בעל בעיית הגיינה חמורה (ידיים מלוכלכות),חסר כישרון יצרתי באופן בסיסי(זה שאתה הולך ל"קפוארה" לא עושה אותך יצירתי,מקסימום הומו),ומאחר ואני לא רואה את רעייתך היקרה והחמודה שמטופלת כבר בשלישיה ועוד אחד בדרך עושה זאת בשבילך.אז מה בכלל אתה שואל כאלו שאלות,בערך כמו שאני אחפש נעלי ריצה שמתאימות לספרינטים.
הפתרון האמיתי-תקנה את החומר שנמרוד המליץ,תתדליק את המנגל,שים בירות במקרר,תקרא למשפחת הראל להגיע,אני ואתה נוכל בשר ונשתה בירות ובילי תניילן לך את המפות.
דרור הראל

נ.ב
ואל תספר לי ש "בצבא ניילנתי מפות",משום שזה בהחלט אומר משהו על הצבא שלנו,ומצבו.

ערן המסוקס
16-03-06, 16:16
הפורום הזה מדרדר...

אבל בכוון הנכון. http://www.jeeptrip.com/images/emoticons/cartoon/odie.gif

זאביק
16-03-06, 20:03
אני ניילנתי ככה (טפט שקוף) לא מעט מפות.
עבודה טיפה מעצבנת, אבל הרבה יותר אם עושים אותה עם:
1) טפטים של מטר אורך על 40 ס"מ רוחב. יותר קל להדביק ולמנוע בועות אוויר (צריך 5 כאלו למפה, שני צדדים, עלה בזמנו שקל לגליל באופיס דיפו)
2) אם אתה משתמש בטפטים שהצעתי, מקל של מטאטא באורך של 50 ס"מ עוזר להדביק את הטפט טוב.

eran4x4
19-03-06, 03:27
יוני

למה לא לשלוח ללמינציה (אתה מוזמן לענות גם בפרטי\טלפון)?

אם אתה מעדיף - שלח לי את התשובה בפרטי (יש לי חבר טוב עם מכון ללמינציה, במקרה הוא גם מיבא את מכונות למינציה לארץ).

ארז
19-03-06, 07:27
יוני,בו נניח שקניתה את הניילון המתאים,עבודה זו דורשת ידיים טובות,דיוק,וביצוע מושלם,אחרת נוצרות בועות אויר והדבקה עקומה.ומאחר וכולם מכירים אותך,כעצל,מפוזר,בלגניסט,בעל בעיית הגיינה חמורה (ידיים מלוכלכות),חסר כישרון יצרתי באופן בסיסי(זה שאתה הולך ל"קפוארה" לא עושה אותך יצירתי,מקסימום הומו),ומאחר ואני לא רואה את רעייתך היקרה והחמודה שמטופלת כבר בשלישיה ועוד אחד בדרך עושה זאת בשבילך.אז מה בכלל אתה שואל כאלו שאלות,בערך כמו שאני אחפש נעלי ריצה שמתאימות לספרינטים.
הפתרון האמיתי-תקנה את החומר שנמרוד המליץ,תתדליק את המנגל,שים בירות במקרר,תקרא למשפחת הראל להגיע,אני ואתה נוכל בשר ונשתה בירות ובילי תניילן לך את המפות.
דרור הראל

נ.ב
ואל תספר לי ש "בצבא ניילנתי מפות",משום שזה בהחלט אומר משהו על הצבא שלנו,ומצבו.

קלעת בול!

-->