PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול באפריקה עם ג'יפ - מחפש מידע כללי

thegood1
18-03-06, 10:26
אהלן אחרי הרבה התלבטויות החלטתי שהטיול שחרור שלי יהיה, בשאיפה, אפריקה אם ג'יפ.
רציתי לדעת מאיפה מתחילים:
יש פה משהו שעשה את זה?
מה סדר הגודל של העלויות?
איפה כדאי?
וכ"ו וכ"ו....

Aussie
18-03-06, 13:21
I have been through Africa in 1999, crossing 12 countries with South African made HiLux 4x4. It was an amazing trip, best I have done so far. You have to ask yourself a few questions: How long is your time frame, what is your focus (Game resorts, cultures, 4WDriving etc..) are you inteding visiting as many countries or rather focus on 2-3 countries? would you a single vehicle or more than that?
We started in Jo'Berg, crossed the Kalahary desert and proceeded to Mid-Africa, than returned back to South Aftrica. The trip required lots of paperwork - Visa (espcially if you are on Israeli passport) nature resorts passes that had to be booked and paid in Advance, and yet we still had to pay 'Bakshish' along the way - what can you do. The vehicles were hired, a good thing of your trip is not as long and you do not have time to fiddle around with old vehicles. I recommand Toyta in Africa at all times and every place, Land Rover is an option but do not expect same level of reliabiliy and parts availibility.

As far as 4WDriving is concerned, Africa is not that hard - tha part I have been to, anyway. Lots of Dune driving and some river crossings, nothing too challenging.

Well that's it for now, if you can provide more details provide I may be able to advise you

Cheers .

tooshey
18-03-06, 15:04
שלום
אם אתה רוצה מידע,תתקשר.
054-4517924
בברכה,טושי

נמרוד
19-03-06, 10:47
I have been through Africa in 1999, crossing 12 countries with South African made HiLux 4x4. It was an amazing trip, best I have done so far. You have to ask yourself a few questions: How long is your time frame, what is your focus (Game resorts, cultures, 4WDriving etc..) are you inteding visiting as many countries or rather focus on 2-3 countries? would you a single vehicle or more than that?

We started in Jo'Berg, crossed the Kalahary desert and proceeded to Mid-Africa, than returned back to South Aftrica. The trip required lots of paperwork - Visa (espcially if you are on Israeli passport) nature resorts passes that had to be booked and paid in Advance, and yet we still had to pay 'Bakshish' along the way - what can you do. The vehicles were hired, a good thing of your trip is not as long and you do not have time to fiddle around with old vehicles. I recommand Toyta in Africa at all times and every place, Land Rover is an option but do not expect same level of reliabiliy and parts availibility.

As far as 4WDriving is concerned, Africa is not that hard - tha part I have been to, anyway. Lots of Dune driving and some river crossings, nothing too challenging.

Well that's it for now, if you can provide more details provide I may be able to advise you

Cheers .

Gilad - Get a hebrew keyboard, will ya?
:grin:

Aussie
23-03-06, 00:26
Gilad - Get a hebrew keyboard, will ya?
:grin:

Sure I will

By brother is sending me stickers from Israel - since I am using Laptop my Hebrew Keyboard has no use any more

Cheers

G

NirPic
28-03-06, 14:17
מה המצב?
אני טיילתי באפריקה עם גיפ חצי שנה, מהמזרח לדרום וחזרה.
דבר איתי,
ניר פיק
057-7311576

יעל זמר
28-03-06, 22:49
מישהו מכם אולי טייל גם בנמיביה? (אני מקווה שאני מאייתת את זה נכון)
האם השכרת הרכב נעשתה בארץ או באפריקה?
להזמנת בתי המלון, באיזה אתר\חברת נסיעות השתמשת?

חשבתי לתכנן טיול גיפים, למשך שבועיים, התחלה בקייפטאון ומשם לכיוון נמיביה, ראיתי תמונות מדהימות של הדיונות שם.

אשמח לקבל טיפים והמלצות.

תודה,
יעל.

erezjack
29-03-06, 09:10

חשבתי לתכנן טיול גיפים, למשך שבועיים, התחלה בקייפטאון ומשם לכיוון נמיביה, ראיתי תמונות מדהימות של הדיונות שם.

אשמח לקבל טיפים והמלצות.

תודה,
יעל.

טיילתי שם לפני מספר שנים במשך כשבועיים, מדהים!!
מצורף קישור של חברה שארגנה את הטיול שלנו לשם, אולי ימסרו לך פרטים שיאפשרו לך להתארגן לבד. אנחנו פגשנו מספר קבוצות מטיילים בג'יפים, כולל 4 נשים על לנדרובר מזווד להפליא. התשתית התיירותית ורוב התיירים הם גרמנים והאיכות בהתאם, אפשר לשכור כלים טובים, הדרכים ברובן (כמעט כולן) דרכי כורכר מהירות. אם מטיילים בג'יפ בלבד רצוי לצאת לחודש כי המדינה גדולה וריקה וצריך לעבור מרחקים גדולים כדי לראות את הדברים המעניינים. אנחנו שילבנו טיסות במטוסים קלים כדי לדלג לאתרים מרוחקים וגם לטוס מעל ים הדיונות וקו החוף המדהימים (טיסה של שלוש שעות בססנה בגובה 15-50 מ').
בהחלט טיול שווה.

ארז

חולות נודדים
Wandering Sands
T: 972-3-6489992
F: 972-3-6491141
[email protected] ([email protected])
www.sands.co.il (http://www.sands.co.il/)

מיכאל שוורצמן
03-07-13, 13:21
גם אני קיבלתי עזרה בארגון לטיול בנמיביה באוגוסט (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2033) האחרון שעשיתי. היה כיף

zerez
03-07-13, 14:00

אשמח לקבל טיפים והמלצות.

תודה,
יעל.

בשנה שעברה טיילתי שם לבד, המסלול והרכב אורגן בעזרת סוכן מקומי, אין שום טעם לשכור בקייפטאון ולנסוע כל הדרך לנמיביה, יש חברות מקומיות וניתן לשכור שם רכבים מאורגנים ומוכנים, אני קיבלתי שם ניסן ווינר סגורה עם מערכת חשמל כפולה, מקרר, הייליפט, קומפרסור ושני גלגלי ספייר.

אני טיילתי 3 שבועות בעיקר בצפון ובמרכז ולא היה לי זמן לרדת דרומה למידבריות, הגענו עד לתחילת הדיונות.
הדיונות שם מדהימות ואם את רוצה לטעום גם פארקים עם בעלי חיים (אטושה) וגם קצת שבטים (הימבה) אז שבועיים זה ממש גבולי ויחייב להקדיש יומיים לפחות מהטיול לנסיעות ארוכות.
ביום השני נסיעה מאזור שדה התעופה לאטושה, באטושה אני ממליץ על שלושה ימים ורצוי לישון בפארק.
אחרי אטושה עולים לצפון - נסיעה לא מאוד ארוכה אבל בדרכים משובשות
אחרי הצפון יום נסיעה ארוך דרומה לדיונות.

הניווט לא היה מסובך, הכנתי מפות מגוגל ארץ ולקחתי איתי GPS מהארץ ושם קיבלתי מפת נייר עם הרכב.

במילה אחת - מ-ד-ה-י-ם ואני אחזור לשם, הפעם עם דגש על הדרום.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3919623356462.135785.1455889791&type=1&l=94ca20c8f8
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3923394490738.135855.1455889791&type=1&l=a6e3179c98
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3923128844097.135850.1455889791&type=1&l=fc9bad53e1

savyon
03-07-13, 14:09
אם כבר מישהו העלה מהאוב את הנושא (כנראה כדי לנסות להרוויח פרסום חינם)
אז לא נותר לי אלא להפנות לחברה שמפרסמת פה: http://www.jeepolog.com//UserFiles/Flash/Medraft/index.html

אין לי מושג, או ידע, או מידע- לא חיובי ולא שלילי לגבי איכותם, אמינותם או טיבם של חברת מדרפט
אבל יכול להיות שזה שווה בירור

zerez
03-07-13, 14:32
בו נגיד שאם מישהו נרשם היום בשביל לכתוב הודעה סתמית של שורה אחת ולהמליץ על חברה מאוד מסויימת....
אני הייתי מתייחס לזה בהתאם.

omri_t
03-07-13, 20:04
יש כמה דברים שבנאדם צריך לעשות לפני שהוא עוזב את החיים.

טיול באפריקה- זה בהחלט אחד מהם.

בקיץ שעבר היינו האישה ואני בטיול שכזה.
לא משנה אם ברכב או ברגל או על דו גלגלי- זה פשוט הנאה שלא ניתן לתאר.

מומלץ בחום רב!

רמי גלבוע
04-07-13, 08:30
אכן,
אם שבועיים לאפריקה, אז נמיביה היא יעד מומלץ. אם תוכל להוסיף עוד שבוע, זכית בבינגו.
אפשר גם לטייל (בטנדר 4X4 שכור עם אוהל גג) לגמרי לבד, ידידותי ופשוט יחסית.

04-07-13, 08:55
טיילתי שם לבד 3 שבועות עם פולסווגן פולו ואוהל אם את צריכה עזרה בתיכנון דברי איתי 0543401150 עמירם

-->