PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על תקלה בטרנספר דיסקו

גיא
21-09-03, 12:20
מה המשמעות של כזה דבר ?

מעבירים ל LOW וחייבים להחזיק את הידית עד שמכניסים ל DRIVE אחרת הידית בורחת לניוטראל.

תודה.

shachar
21-09-03, 13:06
התחלנו ?

גיא
21-09-03, 15:36
:twisted: :lol:

מוני דיסקו
21-09-03, 17:05
תבדוק אם לא קופץ בזמן עומס.
בעיקרון זה אומר שהשינים של הבורר שחוקות.
אבל אף פעם לא שמעתי על משהו שהתלונן בעינין בדיסקו.

ארז
21-09-03, 18:32
זו לא חייבת להיות תקלה,בהרבה דיסקברים ודיפנדרים מכניסים את הידית להילוך נמוך ומחזיקים אותה בכמה מטר הראשונים של הנסיעה,הדבר הזה מביא את כל גלגלי השניים להשתלב בצורה מושלמת וכך לא קופצת הידית

shachar
22-09-03, 09:19
ארז
מה זאת אומרת לא תקלה

עוד מעט יהיו שיפור חדש ללנדרובר גומיה שחוסכת את הצורך להחזיק את הידית בשילוב ?
ויהיה פורום שיפורים לגומיה - אפשר מגומי תחתונים או מגומיות מכנסיים ישנות שנשארו מהצבא

או שישימו ידית לכל גלגל שיניים ?

opl
22-09-03, 10:38
מניסיון בדיפנדר ידני, הידית יכולה לקפוץ החוצה לניוטראל בלי יותר מדי בעיות
לנו זה קרה בירידה לא סימפטית בלטרון מה שגרם להחלקה - לא נעים.
חובה להכניס לLOW לנסוע מטר ולחזק את הידית אחרת יש סיכוי ש...

נמרוד
22-09-03, 11:23
בלנדרובר כמו ברולס-רויס, אין תקלות. יש features.

חנן א.
22-09-03, 11:34
אתם יכולים לצחוק, אבל ברכבים אחרים זה לא נעשה עם גומיות של תחתונים, זה נעשה עם קפיץ. הידית דורכת קפיץ שמחכה שהשיניים יגיעו למקום שהן יוכלו להשתלב ואז ההילוך נכנס למקום.
אז אם אתם לא מסוגלים לעשות את הפעולה הזו עם היד, קנו רכב אחר. אני לא ממש רואה את הבעייתיות שבעניין.
זה נעשה בצורה זהה בסיקס, בסופה ובעוד כמה וכמה רכבי שטח רציניים, שיש צורך במשך כמה מטרים בתחילת נסיעה לוודא עם היד שההילוך נכנס למקום עד הסוף.

בויטרה, לדוגמא, זה נעשה עם קפיץ. גם השחרור, ואז כשהעסק קצת מתיישן, אתה משחרר מהנעה כפולה להנעה אחורית, עולה שמח וטוב לב על הכביש, ואז אחרי כמה מאות מטר כשהטרנספר סוף סוף משתחרר מהנעה כפולה, הרכב חוטף פיצוץ אדיר במערכת ההינע ואתה לא מבין מאיפה זה בא לך, אז מי שמעדיף את זה ככה, שיבושם לו.

shachar
22-09-03, 14:31
ניצן.א

אל תקח את זה אישית

זה מסוג הדברים שלא צריך לקבל ברכבים מודרנים

זה כמו איך מתחילים לנסוע ב נ.נ
אפשר ללחוץ על הסטרטר להניע לשלב לשני ולנסוע
ואפשר לשלב לשני ללחוץ על הסטרטר ולנסוע

חנן א.
22-09-03, 14:44
ניצן?

shachar
22-09-03, 14:47
סליחה חנן ואני מקווה שזה כבר מכסה את יום כיפור

לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן לא ניצן אלא חנן :P

בוזי
22-09-03, 17:41
שחר, זה הרבה יותר אמין ממערכת בקרה ממחושבת עם רוטור שמשמש כמערכת מיקום....

ע"ע מוסו.... :twisted:

ארז
22-09-03, 21:18
איזה קשקשנים,שחר אתה אדיוט.
התופעה הזו לא קשורה לרכב מודרני או לא מודרני אלא לסוג השילוב של הטרנספר,בהרבה מאוד רכבים התופעה הזו מופיע וזה כולל גם את ה73/75 G ואונימוג
מה הקשר לאמינות?
ואםפ כבר אמינות ובלי קשר ללנדרובר סוג שילוב כזה הוא אמין מאוד מכיוון שהוא פרימיטיבי וללא סיבוכים.

גיא
22-09-03, 23:11
אאהההםםםם

התחלתי פה חתיכת מלחמה :wink:

בכל מקרה, בסמוראי ובניבה לא היה דבר כזה אז רק רציתי לדעת אם זה טיבעי או לא ....

ואם כן, אז יופי לי ....

shachar
23-09-03, 09:53
ארז תודה גם אני אוהב אותך

עדיין להתחיל לנסוע תוך כדי החזקת הידית לא נשמע לי משהו תקין.
אפשר גם להחליף הילוכים בלי קלאץ..............

fuksi
25-09-03, 01:57
ואללה
ואני חשבתי שמשהו דפוק אצלי ברכב.
טוב לדעת שזה בסדר ושזה עוד אחד מהשגעונות של הדיסקו.
שנה טובה
ואללה אני אוהב את הדיסקו מיום ליום יותר..... :lol: :lol:

ERAN12
09-10-03, 17:20
אצלי בדיסקו רק אחרי החלפת הגיר התעוררה ה"בעיה" הזו שלא הייתה קיימת לפני כן והפיתרון שלה הוא לשלב ובתוך כדי כך להוריד את הרגל מהבלם, דבר שגורם לרכב להתדרדר מעט - קדימה או אחורה - לא משנה - ואז מורגש שהשילוב נכנס - בכל מקרה אני חושד שמדובר בכיוון לא טוב של המנוף של הידית שמתחבר לתיבת העברה.

רכס חיים
09-10-03, 21:19
לא יודע - אבל ברכבים רוסיים זה סתם משתלב........................

ארז
09-10-03, 22:33
ח'ברה תגדלו בשנה,חלאס עם הערת לגבי זה שברכבים רוסים,יפנים וישראלים זה נכנס חלק...אם אני רוצה אני יכול מהיום עד עוד שנה לכתוב הרי על פאקים שיש לכם (וגם לי)ברכב...
ככה זה בלנדרובר ,גם בחלק מהסופות התופעה קיימת ובעוד רכבים
אתם מחפשים נקודות אור לרכב/אגו שלכם?

דרור ברלי
09-10-03, 23:07
קורה גם בסופה לפעמים. מוודאים שה-LOW נכנס עד הסוף וזהו.
ממש לא מטריד אותי.

מאיר רוטברג
18-10-03, 18:18
גם על זה אתם מתווכחים??

ניצן א
04-11-03, 21:36
שחר מה רצית ממני ?
אין לי דיסקו !
ובקצב הזה בטוח לא יהיה :lol:

shachar
05-11-03, 12:36
טעיתי. התנצלתי.

KOOKE
03-02-04, 00:42
כדי לייעל את השילוב ל LOW לוחץ קלאץ' נותן מכת גז ואז מעביר לניוטראל את הידית הקטנה עוד מכת גז תוך כדי גלישה מאד איטית של הרכב ואז משלב ל- LOW מעין "דאבל קלאץ'.

אצלי בדיסקו כמובן שהגיר ידני.

שלמה

-->