PDA

צפייה בגרסה מלאה : צפון צפון (שבת 8/4/2006 - הזמנה לטיול באזור יבנאל)

eyall
24-03-06, 12:49
חברס כל שבת יוצאת ממנחמיה (ליד האגם הנסתר) קבוצה של שלוש ג'יפים (שתי cj וסופה) שיוצאים לחרוש כל פינה בלתי מאוישת בצפון
אם מישהוא רוצה מישהוא מוזמן זה בדרך כלל מהבוקר עד הערב ובעבירות נורמלית+

tal_96
24-03-06, 18:23
ערב טוב אנשים
אני יוצא מחר לטייל האזור רמת הגולן
רק שהפעם לשם שינוי יש מסלול נחמד לאורך הרמה http://www.cjclub.co.il/forum/images/smiles/icon_razz.gif

eyall
26-03-06, 20:13
יום שבת 1.4.06 ליהודייה מהמפל העליון עד לכנרת יוצאים ארבע ג'יפים שתי סיקס סופה ודיפנדר
מישהוא רוצה מישהוא מוזמן.

shaigadi
27-03-06, 22:47
אפשר קצת פירוט על סגנון הטיול?

eyall
28-03-06, 18:19
ככה המפגש הוא צומת קצרין משם יורדים לשטח אני עדיין לא בטוח לגבי המסלול אבל הוא יהיה לשולי היהודייה עצירה במפל והמשך לכנרת המסלול עצמו דיי קשה בדרגה של מאחד עד חמש בערך שלוש
הרבה סלעים חציית הנחל די קשה אבל אפשרית לחלוטין בוץ לא אמור להיות אבל יכול מאוד להיות שיהיה קצת אורך המסלול עדיין לא בטוח אבל אני מאמין שיקח בין שעתיים לארבע שעות נסיעת שטח (נסיעה איטית ובטוחה) חוץ מזה אתן פירוט מלא יותר יום רביעי.
ארבעת הג'יפים המובילים כולל הג'יפ שלי שייכים לחברת ג'יפסי ובקרוב יהיה אתר באינטרנט שיפרט על מסלולים הדרכות וג'יפים בכלל.

eyall
07-04-06, 16:57
מחר ה-8/4/06 טיול נחל יבניאל מומלץ מאוד למי שעוד עשה אותו
המסלול יתחיל באגם הנסתר בסמוך למנחמיה משם למעלה סירין ומשם מתחילים בנחל מסלול בדרגת קושי ממוצעת נעילות חובה. המסלול יסתיים בגלידה בצמח, מומלץ מומלץ!!!!!!
מי רוצה מוזמן להשאיר הודעה.

eyall
08-04-06, 21:50
חברס למרות אי הענות היה טיול מעולה על כל מקרה אמשיך להתעקש ולהציע
יום שבת 15/4/06 עושים את נחל סמך מסלול נחמד מאוד ובעבירות קלה ארבעה ג'יפים בינתיים
מומלץ מי רוצה..........
לאחר מכן בשלבי תכנון לפסח טיול למעלה זיק מחמל...........(יומיים)

-->