PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסוי חברת הביטוח במקרה של תקיעה בשטח

ארזז
24-03-06, 22:17
מישהו יודע מה ההתיחייבות של חברת הביטוח בנוגע לגרירה וחילוץ כאשר הרכב נתקע בשטח?
האם יש גרר מיוחד ? אם לא עד היכן הגרר אמור להגיע?
מה קורה אם אני נתקע בשטח ואין אפשרות לחלץ אותי באמצעות ג'יפ אחר? האם ישנם עוסקים שהתמחותם היא חילוץ משטח קשה?

מחכה לתשובות ארזז
שבת שלום

חנן-ג'יפולוג
24-03-06, 22:25
ההתחייבות שלהם היא לגרור אותך מהכביש.

למיטב ידיעתי יש מספר חברות , שהן לא המחלצות הסטנדרטיות, שעוסקות גם בחילוץ מהשטח. נדמה לי ש"המרכז הישראלי לסיור" נותן לזה מענה. נסה גם ב"פקס 4X4 " יש להם שירות כזה, או שלפחות הם פרסמו פעם שירות כזה, והם בטח ידעו להפנות אותך למקום הנכון. על ביטוח שנתי למצב כזה לא ידוע לי. אולי יש. במקרים שכן מוכרים לי, אנשים שילמו הרבה מאוד כסף: החל מ800 ועד הרבה הרבה אלפי שקלים על חילוץ מהשטח.

נסה לא להגיע לזה. הכן את הרכב טוב, את עצמך, ותדאג שיהיו לך חברים טובים. בנוסף, אם תפרסם באתר הודעה על כך שאתה תקוע, בדרך-כלל לא תישאר בשטח למעלה מכמה שעות, בלי שמישהו ידאג לך.

ד ו ר ו ן
24-03-06, 23:18
מקרה שאירע לפני כמה שנים,נדרש חילוץ סופה עם סרן אחורי שבר משלוחת צלמון לערבה.
חילוץ פשוט-הרמה לגרר בתנאי שטח אידיאליים בלי שום סיבוך.
הבחור טילפן כדי לקבל אומדן לגבי עלויות חילוץ\גרירה מהשטח לכביש הערבה שם היה צריך גרר נוסף.
על גרירה בהרמה דרשו 1500$..

KOOKE
25-03-06, 19:20
דורון

אני מבין שעד עכשיו אתה בטראומה מאותו חילוץ...וואלה אני מסיר את הכובע על הנסיעה הממושכת הזו כשהסופה קשורה לך לסרן האחורי.

שלמה

גבי כהן
26-03-06, 14:14
מישהו יודע מה ההתיחייבות של חברת הביטוח בנוגע לגרירה וחילוץ כאשר הרכב נתקע בשטח?
*חברות הגרירה הגדולות נותנות כיסוי גרירה רק כאשר 4 גלגלים על הכביש ויש גישה למשאית וללא פנצ'רים, ברוב המקרים תגיע ניידת שירות לנסות לתקן את התקלה ,כאשר השיקול אם לשלוח גרר או ניידת שירות נמצא אצל החברה המבטחת.
האם יש גרר מיוחד ?
*כן קיים גרר 4X4 מיוחד לחילוצי שטח.
אם לא עד היכן הגרר אמור להגיע?

מה קורה אם אני נתקע בשטח ואין אפשרות לחלץ אותי באמצעות ג'יפ אחר? האם ישנם עוסקים שהתמחותם היא חילוץ משטח קשה?
*כן יש העוסקים בתחום

*אגב לגבי ביטוחים פרטיים למינהם לחילוץ מהשטח...יש לתת דגש על מס' דברים..
לרוב בנוסף לדמי המנוי השנתי הם גובים תשלום נוסף על החילוץ בפועל, תשלום זה יכול להגיע לסכומים לא קטנים כך שהמנוי משלם מנוי שנתי רק כדי שיענו לו לטלפון בשעת חירום ובנוסף הוא משלם עבור החילוץ. שני הסכומים יחד לפעמים לא מגיעים למחיר חילוץ רגיל. ( להבדיל מחברות הגרירה הגדולות אשר גובות רק את מחיר המנוי השנתי)
*חשוב לבדוק גם את נושא הרישיונות וההיתרים בנוסף לכתב ההסמכה לגרירה וחילוץ ( לנושא כיסוי הביטוח )
מחכה לתשובות ארזז
שבת שלום

גבי

מאיר רוטברג
26-03-06, 14:20
חברות הבטוח אינן מחויבות ואינן נותנות כיסוי לחילוץ מהשטח ,

לטעמי אין היום פיתרון אמיתי וממוסד לעניין ויש צורך לסמוך על טוב ליבם של חברי השטח
וטב הלב הזה קיים ,!!!

יש חברה שעוסקים בכך, וצויינו לעי"ל,
תמיד תוכל לפנות אלינו ונסייע לך גם אם אינך לקוח,

קניית מנוי כפי שמוצעת היום אינה כדאית בעליל , בזמנו אנו הצענו ללקוחותינו כיסוי בעניין אבל כאשר חברת החילוץ הממוסדת התפרקה,או מכרה,או העבירה זכויותיה לאחר החלטנו לחדול מכך.

מיי טו סנט

-->