PDA

צפייה בגרסה מלאה : טורקיה בגיפים פרטים?

עמית ש
24-03-06, 22:35
מי יודע מה הפרוצדורה לנסוע לטורקיה עם הגיפים הפרטיים?
ביטוח, דלק, רשיונות, ביררתי אצל מנו ספנות ואפשר להפליג איתם מחיפה לטורקיה,
תודה

עמית

גיא
25-03-06, 08:39
אתה יכול לתת עלויות ו/או מספר טלפון לבירור דברים כאלו ?

תודה.

עמית ש
28-03-06, 18:09
אתה יכול לתת עלויות ו/או מספר טלפון לבירור דברים כאלו ?

תודה.

ביררתי אצל רוזנפלד ספנות היחידים שיוצאים מחיפה לקפריסין עם מעבורת ולא ספינה וזה עולה 150 יורו לכל כיוון הקטע המצחיק שזה 150 יורו לאדם ו150 יורו לג'יפ ( פשוט לא ברור הקטע הזה)
בכל מקרה לי זה יצא יקר משחשבתי ולכן אבלה את הפסח במדבר במקום בטורקיה

בהצלחה עמית

בומס הקופץ
28-03-06, 20:39
שווה לך לברר גם על ספינות ולא רק מעבורות, לפעמים זה אפילו יוצא יותר זול לאדם במיוחד אם אתה נשאר על הסיפון ולא שוכר תא.
חוץ מרוזנפלד שווה לנסות את כספי ספנות (יש כתבה של חנן שנסע איתם לקפריסין http://www.jeepolog.com/38.html גם אני השתמשתי בשירותים שלהם רק על אופנוע וליוון)
שווה לברר מחירים גם אצל VASCO שהמשרדים שלהם נמצאים גם באשדוד וגם בחיפה הם ידעו להפנות אותך למקורות אחרים אם אין אצלם תשובות.
יש גם את אלאלוף ספנות שיש להם שירותים כאלה, והמחירים שלהם (בנסיעה האחרונה שלי לפני שנתיים לא יודע כמה זה אינדיקציה) היו נמוכים יחסית, מצד שני השייט אצלם היה סיוט מתמשך גם אחרי הגלולות קח את זה בחשבון. בכלל קח בחשבון שאף שייט מהסוג הזה הוא לא חוויה מרנינה בוודאי לא חוויה גסטרונומית :grin:
עדיין יש לך עוד אופציות פתוחות לבירור, ואם זה מה שאתה מחפש לפי דעתי תצליח להגיע למשהו זול יותר.

idanw
29-03-06, 13:01
כשביררתי מחירים ברוזנפלד.. הם מגיעים רק ליוון ולא לטורקיה.. וזה עולה 350 אירו לכיוון... כל אדם נוסף 250 אירו...

-->