PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסא הידראולי/אורטופדי.

אדי ט
27-03-06, 09:50
הוצע לי כסא (יד שניה) אורטופדי של אספיר ב-1500 ש"ח.
ניגשתי לאספיר כדי לבדוק מחירו של חדש ומחיר מתאמים וקיבלתי הסבר לפיו, במידה והכיסא לא הידראולי אני כמעט ולא ארגיש בהבדל בין כיסא אורטופדי לבין הכיסא המקורי.
כמובן שהוצע לי כסא הידראולי אורטופדי ב-6500 . לזכותם יאמר שבזמן שהייתי שם נכנס מישהו שהציע לי את אותו הכיסא (משומש) ב3000 ש"ח.
בקיצור-אורטופדי/הידראולי מה יש לכם לומר מנסיונכם

חנן-ג'יפולוג
27-03-06, 10:57
אין לי רגישות כלשהי בגב, אז אולי אני לא אינדיקציה טובה, אבל הדבר היחיד שאני יכול לומר על כסאות הידראוליים, לאחר שימוש ממושך ברכבים שמצוידים בכסאות כאלה, זה שהם מעצבנים אותי. אתה זז כמו איזו בובה בתא הנהג. לא ברור למה זה טוב.

אורוטופדי/סטנדרטי , לא ממש מדבר אליי, אז אין לי דיעה בעניין.

lizard
27-03-06, 11:38
אם אתה מעוניין, יש לי כיסא הידראולי לסיקס.
400 שקל והוא שלך.

אמנון
27-03-06, 12:44
אני בדעה של חנן.
יש לי ב-CJ כיסא נהג הידראולי (יש לו בוכנה\בולם והוא מסוגל לעלות למעלה למטה במעין שיכוך תנודות) שאני מתעב. בכביש אתה שקוע בתוך הכיסא (ואני שוקל מעט מאוד), בשטח אתה קופץ ומתנדנד וזה סיוט.
אני הולך להעיף אותו בקרוב מאוד.

lizard
27-03-06, 16:11
אמנון אפשר כבר לומר לך להתחדש?
מה בקשר לאיזה שירשור ברכות שבו תציג את הכלה?

Bulldog
27-03-06, 18:22
טוב, בתור התחלה אני אודיע שאני עובד באספיר.

עכשיו, איש איש והתחת שלו.
היום היה אצלנו בחור שבלי כיסא הידראולי לא יורד לשטח לעומת זאת רוב החברים פה כולל אני לא ישימו כזה דבר ברכב. (איש איש וסיבותיו)
המלצתי, תעשה סיבוב על רכב שטח מהסוג שלך שמותקן בו כיסא כזה ותן לתחת שלך להחליט
עומר

גיא
27-03-06, 19:19
אני מקווה שאלון יכתוב פה משהו.

יש אצלו בגרוטאה מושב הידראולי שהוא ייצר לו נעילה.
הוא פשוט נועל את זה בשטח וככה לא דופק את התקרה עם הכרוב....

יתכן שזה שילוב מנצח.

yanivn
27-03-06, 21:10
קודם כל אין קשר בין כיסא הידראולי לאורטופדי.
כיסא הידראולי בא ולספוג ולשכך את הזעזועים.
יש רכבים שזה ממש הכרחי ביחוד למי שמבלה הרבה על הרכב. צריך רק להתרגל לישיבה, זה לא כמו באוטובוסים שם יש כיסא פנאומנטי (על אוויר) והתנודות הרבה יותר גדולות.
בקיצור לי יש כזהכבר הרבה שנים, אני סובל מהגב והדבר הזה מציל אותי, אני מעביר אותו מרכב לרכב ע"י החלפת מתאם.
כיסא אורטופדי לעומת זאת מסייע בישיבה טובה ויציבה אבל לא מהווה שום שיכוך זעזועים.
בהצלחה בבחירה.
יניב

אלון_ק
27-03-06, 21:42
אבל אני נוהג במכונת כביסה, לא בסיקס...

כן, אני נועל את המושב ההידראולי בשטח. כם כדי לא לדפוק את הראש, אבל בעיקר כי זה משגע אותי - מאוד קשה לנהוג ככה ואני צריך כל עזרה שאני יכול לקבל.
אפשר לייצר כזה דבר מכל צינור או פרופיל ריבועי. פשוט עושים אחד שמתאים לגובה הכיסא כשהוא פתוח, שמים גומי תעשייתי בקצה (הכיסא בכ"ז קופץ כמה מ"מ) ותוקעים אותו בין התושבת העליונה לתחתונה בשטח. עובד נהדר ובכביש משאיר אותך עם כיסא הידראולי, מה שדי נחמד בסמוראי קופצני.

GodsFather
02-04-06, 15:34
גם אני מבעליו הגאים של מכונת כביסה.

יש לי כיסא הידראולי ואורטופדי שירד מבלייזר. הבולם מכוון לקשיחות כמעט מירבית, אני בחור יחסית גבוה (1.83) ונוסע מהר (יחסית) בשבילים ודרכי עפר (מגיע גם ל100 קמ"ש אם יש מספיק שביל) וכד' (בטעם כמובן , לא בולדרים גבוהים - סה"כ צריך לשמור על הרכב ותושבותיו) ואני חייב לציין שלפני הכיסא הזה זה היה סיוט והייתי נוסע מאד לאט תוך שבירת הגב בכל נסיעה ועם הכיסא הזה אני לא מרגיש את השטח כמעט כלל ולא אני לא נוגע בתיקרה של הרכב גם בקפיצות יחסית גבוהות.

חשוב לבצע התאמה של הכיסא לנהג , לפני הכיוונון האחרון סבלתי גם עם הכיסא ההידראולי , היום אני נהנה מהנסיעה מאד - קשיחות הבולם הותאמה, גובה נכון , זוית הישיבה וכד'. זה שיש בולם זה לא אומר כלום אם הוא לא מכוון.

אלון_ק
02-04-06, 15:49
וזו, אמיר, הדוגמא המושלמת לכמה שהכיסא שלך מנתק אותך מהשטח. אתה שובר את הרכב ולא מרגיש את זה...

GodsFather
02-04-06, 15:58
לא מדויק אלון - אולי אם הייתי שאנן ואו מהערסים שלא איכפת להם מהרכב אז זה היה נכון - אם יש משהו שחשוב לי מאד זה תקינות ושלמות הרכב , שלא לדבר על הנזקים שנסיעה לא נכונה עושה לו ולדברים המעופפים שבתוכו.

אני מרגיש את הרכב דרך כל הגוף - בדוושות , בהגה , בהילוכים ומאד מחובר אליו - חוץ מהגב שלי והישבן שמאד מודים לי על הכסא ההידראולי. אם עד עכשיו התחריתי בהד-ארצי והליקון בפריצות דיסקים ובדנה אינטרנשיונל וזלמן שושי עם הכאבים בישבן אז עכשיו הם יכולים להיות רגועים :-P

אל תשכח - הרכב עדיין מקפץ ומשמיע קולות, העובדה שהתקנתי כיסא לא משטחת כל סלע ובור בדרך...

regev
02-04-06, 23:14
לשמחתי את סופתי קניתי עם שני כסאות הידראוליים, לאשתי ולי.
אני ממליץ בחום ובמיוחד ממליץ על כוונון קפיציות הכסא. אני בערך 85 ק"ג, הכסא מכוון ל95 ואני מרוצה עד הגג. כבר 6 שנים.

ממליץ.

נמרוד - מערד
05-04-06, 18:43
ממליץ בחום, מניסיון של הרבה שנים בשטח, ובנסיעות מאוד מהירות מעל המאה, במרדפים אחרי גנבי רכב, הכסא עזר לי מאוד ולא סבלתי מכאבי גב מיותרים בשטח. כאשר מנגנוני הכסא תקינים, אין סיבה שהכסא יזרוק אותך לגג. ממליץ בחום על כסא הידראולי.

בארי הברברי
24-09-09, 17:28
תנסה אצל רוקי ברחובות באזור תעשיה הוא גם מתקן וגם מוכר חדשים
כסאות הידראולים ואורטופדיים לרכב
לי יש בעיות גב שנים והכסא שלו זה מה שהציל אותי (אורטופדי כמובן)
בהצלה.

eysham
24-09-09, 17:49
ממליץ בחום, מניסיון של הרבה שנים בשטח, ובנסיעות מאוד מהירות מעל המאה, במרדפים אחרי גנבי רכב, הכסא עזר לי מאוד ולא סבלתי מכאבי גב מיותרים בשטח. כאשר מנגנוני הכסא תקינים, אין סיבה שהכסא יזרוק אותך לגג. ממליץ בחום על כסא הידראולי.

נמרוד, בגראנד??
הרע כל הגראנד הזה הור משכך זעזועים אחד גדול....

איל

אביעד פ.
24-09-09, 18:08
תנסה אצל רוקי ברחובות באזור תעשיה הוא גם מתקן וגם מוכר חדשים
כסאות הידראולים ואורטופדיים לרכב
לי יש בעיות גב שנים והכסא שלו זה מה שהציל אותי (אורטופדי כמובן)
בהצלה.

אני מתאר לעצמי שאחרי שלוש וחצי שנים או שהוא קנה כסא טוב, או שמצא מסג'יסט טוב,
מה שבטוח שההודעה הזאת לא הגדילה את התור בכניסה לחנות של רוקי באזור התעשיה ברחובות.

רמי חיפה
25-09-09, 11:38
שלום אדי אני נוסע על היילקסים כבר הרבה זמן ופשוט הלך לי הגב, אני עובד עם הרכב ואני עושה כ 50000 ק'מ בשנה.
ליפני כשנתיים התקנתי כסא הידראולי ואורטופדי ברכב והשינוי גדול.
חשוב לציין כמו קודמיי שיש לכוון את הכסא היטב ולא לכל רכב הכסאות והמתאמים נכנסים בצורה אופטימלית לפעמים תמצא את עצמך קרוב מאוד לתקרה ולפעמים נמוך מאוד, צריך לחפש דגם ומתאם יעודיים לרכב שלך חפש באתרים של היצרנים.
עוד דבר כסא יד שנייה הרבה פעמים לא עובד יש צורך בשיפוצו בעיקר של הבוכנה ומנגנון הכיול, אנשים קונים כסא של 10 שנים וממשיכים לסבול, באספיר ובעוד מקומות מבצעים שיפוץ לכסא.
ודרך אגב אספיר הם היקרים ביותר ולא ממש מוצדק.

ינון
26-09-09, 10:03
הכל עניין של כיוון נכון של המשקל ואז הכסא זז או לו זז לפי בחירתך אלא אם אתה שוקל 200 קילו ואז אתה צריך כריות אוויר של משאית.
בתור אחד שנוהג מדי פעם באוטובוסים והייתה לו סופה עם כסא הידאולי נהנתי מאוד ועדיין נהנה מהכסאות ההידראולים/פנאומתיים שבמקום בו המתלה נגמר הכסא שומר לך על החוליות.
מומלץ בעיני
ינון

ינון
26-09-09, 10:05
לשמחתי את סופתי קניתי עם שני כסאות הידראוליים, לאשתי ולי.
אני ממליץ בחום ובמיוחד ממליץ על כוונון קפיציות הכסא. אני בערך 85 ק"ג, הכסא מכוון ל95 ואני מרוצה עד הגג. כבר 6 שנים.

ממליץ.
וכמעט שכחתי זו הסופה המדוברת עם הכסאות ההידראוליים
REGRV אתה מפחד על הסופה עדיף שתפחד ממני הכסאות קורצים לי ושווים יותר מהרכב.
ינון:cool:

ytzhk
15-07-19, 19:06
אם אתה מעוניין, יש לי כיסא הידראולי לסיקס.
400 שקל והוא שלך.

אני מעונין זה יתאים לטוסון?

lizard
15-07-19, 19:24
אני מעונין זה יתאים לטוסון?אתה ראית את התאריך? אין לי מושג איפה הכיסא או מה עשיתי איתו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

-->