PDA

צפייה בגרסה מלאה : מרוסיה ליפן - בקשת עזרה

palmah
27-03-06, 22:23
שלום רב לחברי הפורום.
אני אמנם לא מהיום פה באתר, אך למעשה ביליתי את זמני עד כה בקריאת כל הודעה שהופיעה בה המלה "ניבה".
כן, כן, הייתי הבעלים הגאה של ניבה 96 יפיפיה שלא איכזבה, ובלי בושה הראתה אבק לכמה יפניות שלמדו פתאום לקלל ברוסית.
לצערי, תם עידן, הסתימה לה תקופה.
ופה, גבירותי, ורבותיי אני מבקש את עזרתכם. נוכח מצבי הכלכלי, ולעומת הדרישות ממיקצועי (מדריך טיולים) אני נדרש לרכב טנדר 4X4, ולמיטב נסיוני, המיטב הוא טויוטה היילקס.
הרשו לי לספר לכם שכבר איתרתי כמה כאלה, מודל 94 ו-95 אשר אותם אני יכול להרשות לעצמי, אך כידוע לכולנו המילים "מצב מצוין" בלוח מודעות לפעמים גורמות לאדם לחשוב פעמיים אם הוא מבין את השפה העברית, כאשר הרכב עומד לנגד עיניו, ורואה כי רק ה"מצב" של המוכר יהיה ממש "מצוין" אם תשלם את אשר הוא דורש, אך הטויוטה תשאר בחורבנה.
אני פונה אליכם בתחינה, וגם בחומוס אם תרצו, עזרו לי למצוא את בחירת ליבי שעוד לא פגשתי. לטובתה אני מוכן ללכת עד לקצוות הכדור, או לפחות עד ראש פינה.
בתמורה אתן עזרה, מכל ידיעותי המקצועיות, באם יעזרו או ידרשו, וכמובן הכרת טובה נצחית. כמו כן אני מבטיח לתלות את תמונת הפספורט של הטויוטה של הגיפאי שיעזור לי, ברכבי החדש, ולהגיש לתמונה מנחות קבועות.
לצערי אינני יכול להשקיע יותר ממחירון ברכב המבוקש, אך כל פניה תתקבל בברכה.
אשמח להצטרף אליכם בהקדם,
בתודה מראש,
פלמ"ח.
נ.ב. אם זה לא יותר מידי טירחה, יש להפנות תגובות ל[email protected]

נמרוד
27-03-06, 22:35
אתה יפתח פלמ"ח הידוע, או שיש עוד אחד? :-P מי הראשון?

לעניין - כן, חיים קשים עברו על טנדרים כאלו. אבל אם התקציב שיש לך מספיק להיילקס 95 אז אין הרבה ברירות אחרות שיענו על הצרכים שלך יותר טוב, כשאם אני מבין נכון אז אמינות עומדת מעל הכל - זה רכב שמשמש לפרנסה. תמשיך לחפש, וספציפית, חפש רכבים לבנים עם נעילה מקורית משנת 95, שהיו שייכים לחברת חשמל. סטטיסטית, מדובר על מוצא טוב להיילקס, עדיף בהרבה על רוב החברות הפרטיות וחס-וחלילה על יוצאי קיבוץ.

-->