PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרן אחורי - טרופר (בנזין 96)

שוקי
28-03-06, 00:27
לצורך התקנת נעילות (אני רוצה לרכוש no-slip) דרוש לי זיהוי מדוייק של הסרן האחורי בטרופר.

מדובר בטרופר בנזין שנת 96.

למיטב ידיעתי זה דנה 44 - אך ראיתי בקטלוגים שיש הבדלים בין סוגים שונים של דנה 44 (עם track-lock ובלי) ולכל אחד מתאים no-slip אחר.

האם מישהו יודע איזה סרן בדיוק יש בטרופר הנ"ל ו/או כיצד/איפה ניתן לברר זאת באופן מוסמך.

שוקי

sagigush
06-07-06, 13:12
לצורך התקנת נעילות (אני רוצה לרכוש no-slip) דרוש לי זיהוי מדוייק של הסרן האחורי בטרופר.

מדובר בטרופר בנזין שנת 96.

למיטב ידיעתי זה דנה 44 - אך ראיתי בקטלוגים שיש הבדלים בין סוגים שונים של דנה 44 (עם track-lock ובלי) ולכל אחד מתאים no-slip אחר.

האם מישהו יודע איזה סרן בדיוק יש בטרופר הנ"ל ו/או כיצד/איפה ניתן לברר זאת באופן מוסמך.

שוקי

שוקי

באיסוזו טרופר יש סרן של איסוזו מסוג isuzu corporat 12 bolts מאחורה ו 10 bolts מקדימה

רק דגמים קלים יותר כמו רודאו או אמיגו או אופל פרונטרה שהיא גם וורסיה קלה של טרופר או טרופר 1 שהוא הדגם הישן שאינו בארץ הגיעו עם DANA44

ככל הידוע לי אין נעילות אוטומטיות לסרן הזה 12 BOLTS ואפילו התקשרתי לכל היצרנים טלפונית וקיבלתי רק תשובות שליליות
ל10 BOLTS שהוא הסרן הקידמי יש כנראה נעילה אוטומטית

ברמת העיקרון ישנם טרופרים שהגיעו אם 10 BOLTS מאחורה אך למיטב ידיעתי לא נמכרו כאלו בארץ
הם הגיעו עם מנועים של 2.8 ליטר 4 צילינדר טור

הזיהוי הוא עיי ספירה של מס הברגים שמחברים את ה 3 MEMBER לסרן 12 ברגים אז הסרן הוא 12 BOLTS

נעילות לסרן ISUZU CORPORAT 12 BOLTS יש רק ל ARB והדגם הוא RD44 לסרן האחורי

אבל בכל אופן אם אכן מצעת נעילה אוטומטית אז בבקשה שתף אותנו
גם אני רוצה

sagigush
07-07-06, 10:31
בכל אופן
בדקתי שוב ובינתיים אין נעילות לאיסוזו 12 ברגים חוץ מ ARB

חוץ מהנעילה בתמונה , תוצרת מוחמד ,תמונות מצורפות !!!

בכל אופן יש דיון מעמיק בנושא ב לינק הבא
http://www.pirate4x4.com/forum/showthread.php?t=473792

ניתן רק להמתין

-->