PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגי גפ"ס

אבנר
22-09-03, 18:59
איפה ניתן לקנות צמיגי גפ"ס מעודפי צה"ל?

asafk
22-09-03, 21:37
אתה בטוח שאתה רוצה?
צמיגים כל כך ישנים שאין סיכוי שיחזיקו מעמד יותר מכמה מטרים. תאמין לי- בצבא מחזיקים את הצמיג על המדף עד שהוא כבר מתפורר (הצמיג, לא המדף..).
אולי הצמיג נראה טוב, כי לא נסעו עליו, אבל הוא גמור.

אסף.

אבנר
22-09-03, 21:55
כרגע אני עם צמיגי אליאנס 205/75 (MUD-MUD) אבל המחיר שדורשים לצמיג כזה חדש הוא יקר עבור סטודנט 550 ש"ח לצמיג

polar bear
22-09-03, 22:00
הצמיג יקר.
מסכנה: נוסעים על צמיג זול שיתפוצץ לי באמצע נסיעה.

איפה אייל שצריכים אותו? אני לא מספיק עשיר כדי לקנות בזול? אני מצתת נכון?

נמרוד
23-09-03, 09:02
כרגע אני עם צמיגי אליאנס 205/75 (MUD-MUD) אבל המחיר שדורשים לצמיג כזה חדש הוא יקר עבור סטודנט 550 ש"ח לצמיג

אני מנחש שאתה על סמוראי? אולי תשקול לעבור למידה מקובלת יותר של 215/75/15 , שם יש מבחר יותר גדול של צמיגי שטח במחירים של 500 שקל לצמיג. מדובר על צמיגי MUD כמו הקופר STT, שהם לא פאר הטכנולוגיה המודרנית אבל טובים בכמה רמות מאליאנס.

זיו
23-09-03, 10:19
לכל המשמיצים...
לפני שנים קניתי צמיגי אליאנס 700/16 (נקראים דגם נאט"ו) במצב נהדר שהחזיקו הרבה מאוד קילומטרים. אני אפילו לא זוכר את המחיר אבל היה מינימלי.צריך רק לגשת לפנצ'רמאכר רציני ולבחור את הטובים ביותר.

asafk
23-09-03, 11:43
אם היה במצב טוב- כנראה לא היה מעודפי הצבא, אלא מעודפי ייצור וכו.
עודפי צבא- צמיגים בני 10-13 שנה לפחות. זה לא משהו שרצוי לנהוג עליו. אם הצמיג היה עוד שווה משהו, לא היו מוציאים אותו.

אסף.

asih
23-09-03, 18:21
כאחד שהיה בצבא 10 שנים, אני בטוח שלנושא יש נהלים, מכיוון שכולם מכסים את התחת ולכסף אין יותר מדי משמעות, אני בטוח שמוציאים למכירה צמיגים שעברו את התאריך האחרון לשימוש שנתן היצרן.
ולכן הרבה פעמים ניתן למצוא צמיגים בני 4 5 שנים שהוצאו למכירה.
קניתי כזה, אליאנס 1 וסומיטומי 1, הוא היה בן חמש שנים, עוד מאט כיתה א'...

אבנר
24-09-03, 21:17
תודה על כל ההמלצות אבל איפה בכל זאת ניתן לקנות צמיגים כאלו?

רכס חיים
25-09-03, 03:23
צמיגי יוקוהומה במושב גינתון לי נתב'ג. יש ערימות צמיגים מעודפי צהל במחיר גג של 100 שח. קח מפת ניווט טובה כדי שלא תתעה בין הרי הצמיגים. אתה בוחר את שלך מתוך ההר מעמיס ,משלם ונוסע.

צפריר כץ
25-10-06, 20:22
איפה ניתן לקנות צמיגי גפ"ס מעודפי צה"ל?
אבנר,כמי שקנה די הרבה צמיגים מהצבא(הכוונה להרבה אלפים) אתה יכול לקנות חופשי ואפילו תעדיף צמיגים מעודפי צבא.אם הצמיגים חדשים אין שום בעיה,הם מאוחסנים בתוך מחסנים על מדפים ,די חזקים ממה שראיתי בשבוע שעבר-המדפים.צמיגים חדשים מהצבא בני 7-8 שנים יהיו טובים יותר מצמיגים חדשים שמסתובבים היום בשוק,והאליאנסים בני ה-10 שנים יתפוררו כנראה הרבה אחרי הצמיגים חדשים שמוכרים היום בשוק,אם תבדוק ותשווה את הפליי על הצמיגים,תבין בדיוק על מה אני מדבר.בזמנים שהצמיגים האלה נקנו הצבא עוד לא חיפף בחיים של האנשים ובדרך כלל היו רוכשים את הסטנדרט הכי טוב שהיה קיים בשוק .אם הצמיגים משומשים,תבדוק אותם קודם כל בסוליות- את השחיקה,ואם לא שחוקים אז תבדוק היטב בצדדים את קירות הצמיג שאינם סדוקים ויבשים.אם יש סדקים -אל תיגע בזה.אם אין והכל נראה טוב כולל המחיר והצמיגים אינם יבשים- קנה חופשי.
למען הסר ספק ,לצערי אין לי צמיגים כאלה למכירה-אם בטעות חשבת שאני עושה כאן קידום מכירות לעצמי.
בהצלחה
צפריר

אמנון
25-10-06, 21:16
צפריר ידידי אתה מודע לעובדה שהשרשור הזה הוא מלפני 3 שנים ושהמשתמש אבנר (http://www.jeepolog.com/forums/member.php?userid=389) לא התחבר לאתר מאז ינואר 2004?

-->