PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש אפשרות לייבא לארץ בייבוא אישי גרנד צי'רוקי?

king4x4
29-03-06, 23:50
עברתי על אתרי האינטרנט בארה"ב וראיתי כל המון גי'פים(אני מחפש גרנד) למכירה במחירים מעולים
1.האם יש אפשרות לייבא לארץ מודלים 96-98?
2.מה תהליך הייבוא?
3.האם מישהו מכיר מישהו שכבר ביצע מהלך שכזה?
4.אשמח לדעת פרטים כי הכלים שראיתי עד כה היו "פח זבל" רציני....
תודה
גיא

מאיר רוטברג
30-03-06, 09:46
התשובה בקצרה

לא!!!!

איציק - 4X6ZH
30-03-06, 10:51
אחד החוקים \ תקנות שיש בהם הגיון רב !.
איסור הזה אינו מאפשר יבוא של כל הזבל החריג והמיוחד לארץ .
נכון לא הכל זבל אבל יש לנו מספיק זבל מקומי כך שאין כל צורך ברכב ישן כאשר לא פעם הוא מדגם חריג ..
הפעם האחרונה שאיפשרו יבוא כזה היה לעולים ממזרח אירופה שחלק מהם הביאו כל מיני כלי רכב מגרמניה.
חיצונית הרכב נראה רגיל
מעשית בדרך כלל זה רחוק מלהיות רכב שניתן להשתמש בו שימוש רגיל
רכבים ללא מזגן
מנועים שאין כאלה בארץ
רכבים בעלי גיר רגיל
רכבים שאין להם בכלל יבוא סדיר .
ועוד ועוד ...
איציק

ophir
28-04-06, 15:28
לא נפתח ויכוח אבל זו רק דרך אחת נוספת למדינתנו להכנס לחיינו ולקבוע עבורנו מה טוב ומה לא טוב לנו.

יוני5
29-04-06, 00:05
אופיר,

אי אפשר להתעלם מההגיון שבדבר.
אופיר מייבא רכב בן 10 שנים, שלא מיובא לארץ.
דואג ומתחזק אותו, מייבא חלקים מחו"ל...
אחרי שנתיים מוכר אותו ליוני שמזהה את הבעיה במערכת ההיגוי ואפילו את הבעיות בבלמים. מכיוון שאין חלקים זמינים לרכב הזה, וזהו רכב יחיד שאינו מאפשר השבתה עד שיגיעו החלקים מחו"ל...

ואל תגיד לי שהתסריט הזה לא הגיוני. יותר מכך, זהו התסריט ההגיוני היחיד.
ולמען סתימת פיות עתידית (תמיד הייתי דיקטטור) - אי אפשר להשוות רכב אספנות לסיטואציה שתיארתי כרגע.

יוני5

ophir
29-04-06, 01:07
יוני...

אני מייבא רכב מחו"ל בן 20 שנה, דואג לו ומתחזק אותו ומוכר לך אותו? ואתה בן אדם מבוגר ומכיר את העניין ומכיר את הרכב ולוקח אחריות! אין חלקים? לא בא לך לייבא? בעייה שלך ושלך בלבד!!! זה כל ההבדל בינינו לבין האמריקאים. כאן המדינה חושבת שהיא צריכה לכפות עליך את האחריות ושם זה נורא ברור מי אחראי על מעשיו.

זה הכל עניין של גישה ומחשבה....

ויש עוד כל כך הרבה דוגמאות... אני בטח לא צריך לספר לך.

asafk
29-04-06, 03:18
משרד התחבורה קבע עמדה חד משמעית בנושא- ומתיר לייבא רכב בגיל של עד שנתיים, ובתנאי שהוא עומד בקריטריונים מסויימים של תאימות לכלי רכב שמיובאים באופן סדיר. זה המצב, ואי אפשר לעקוף אותו.
טוב או לא טוב? זה סיפור אחר...

אסף.

eran4x4
29-04-06, 23:03
משרד התחבורה קבע עמדה חד משמעית בנושא- ומתיר לייבא רכב בגיל של עד שנתיים, ובתנאי שהוא עומד בקריטריונים מסויימים של תאימות לכלי רכב שמיובאים באופן סדיר. זה המצב, ואי אפשר לעקוף אותו.
טוב או לא טוב? זה סיפור אחר...

אסף.
עד גיל 2 או מעל 30

נמרוד
30-04-06, 01:05
אופיר צודק, יוני ואיציק אתם סתם מגינים על עוד תקנה מטופשת שאף אחד לא באמת יודע למה תוקנה.

איציק, מה אכפת לך ומה זה עניינה של המדינה אם איזה עולה רוסי נוסע בלאדה בלי מזגן ושאין לה יבוא חלקים מסודר? זב"שו. למה לא נותנים לנו את החופש להזדב"ש כמה שאנחנו רוצים...

סוזי המשתוללת
30-04-06, 02:44
נמרוד
לא נותנים לנו להז... מאותה הסיבה שלא יושבים כאן מאסר עולם על עבירות מס :grin:

-->