PDA

צפייה בגרסה מלאה : יונדאי טוסון - היתכן שהרכב נמך? [הכותרת נערכה]

orthoniv
30-03-06, 22:54
כל הזמן נראה לי שמרווח הגחון בהטוסון שלי קטן בהשוואה לרכבים אחרים בעלי אותו מרווח גחון.
היום מדדתי והתברר לי שאכן הוא קטן יותר הוא 17 ס"מ. , במקום להיות 19.5 ס"מ או 19 ס"מ אם מקזזים את העובי של מיגון הגחון מאלומיניום בהשואה לפלסטיק .
בדקתי את לחץ האויר בגלגלים והוא אפילו גבוה ב10% מהלחץ של היצרן, אז מה קרה?
יכול להיות שטיול דיונות אחד שלא היה פרוע במיוחד דפק את הקפיצים או בולמים?
יש לציין שהמיגון שלי (אספיר) הוא הפלטת גחון הארוכה עניין של 15-18 ק"ג מקסימום היתכן שתנמיך את הרכב ב 2ס"מ ?

נמרוד
01-04-06, 23:43
כל הזמן נראה לי שמרווח הגחון בהטוסון שלי קטן בהשוואה לרכבים אחרים בעלי אותו מרווח גחון.
היום מדדתי והתברר לי שאכן הוא קטן יותר הוא 17 ס"מ. , במקום להיות 19.5 ס"מ או 19 ס"מ אם מקזזים את העובי של מיגון הגחון מאלומיניום בהשואה לפלסטיק .
בדקתי את לחץ האויר בגלגלים והוא אפילו גבוה ב10% מהלחץ של היצרן, אז מה קרה?
יכול להיות שטיול דיונות אחד שלא היה פרוע במיוחד דפק את הקפיצים או בולמים?
יש לציין שהמיגון שלי (אספיר) הוא הפלטת גחון הארוכה עניין של 15-18 ק"ג מקסימום היתכן שתנמיך את הרכב ב 2ס"מ ?

לא סביר (אני לא כותב לא יתכן מתוך זהירות, אבל זו כוונתי) שמשהו דפק לך את הבולמים והקפיצים. מה בדיוק מדדת, ולמה אתה משווה? האם מדדת את אותן נקודות בדיוק בטוסון שלך ובטוסון אחר, במו ידיך, או שאתה משווה לנתוני נייר כלשהם? איפה בדיוק מדדת את מרווח הגחון המינימאלי, 17 ס"מ באזור המגן שמתחת למתלים הקדמיים נשמע לי מאד סביר, זה מה שאני מדדתי מתחת לג'יפונים אחרים כמו ניסאן אקס-טרייל, הונדה CRV, ולמרבה הבושה... ג'יפ ליברטי :neutral:

orthoniv
02-04-06, 19:10
מדדתי בעצמי מתחת תמיגון והמדידה היתה 17 ס"מ.
עובי המיגון 6מ"מ אם מקזזים את נתוני היצרן 19.5 צריך להיות 18.9 או לפחות 18.5ס"מ
אני לא יודע עם זה שייך אבל מדדתי גם את הגבהים של הכנפיים לקרקע וקיבלתי 78 ס"מ מאחורה
ו74 ס"מ מקדימה. :confused: :confused: :confused:

נמרוד
03-04-06, 11:06
עזוב את נתוני הייצרן, זה סתם מספרים לפרוספקטים.

אין לך שום בעייה ברכב לדעתי. סע לשלום.

גיא
03-04-06, 13:11
עדיף לנסות להשוות עם טוסון אחר משנתון דומה עם צמיגים באותו גודל.

-->