PDA

צפייה בגרסה מלאה : טריוס-האם אוטומט או ידני ???

koren9
01-04-06, 16:55
שלום ,

לאלר בדיקה יסודית עם אשתי , הבהירה לי המדוברת :) שהאופציה היחידה הקשורה ב 4X4 חייבת להיות עם 4 דלתות .... לפחות לשנתיים הקרובות .
ולכן ! סגרנו כנראה על טריוס (נכון נכון זה לא רכב שטח ... אך יספק אותנו בינתיים לטיולים רגועים )
מה עדיף ? אוטומטי או ידני ? אומרים שיש לו הילוך ראשון קצר מאד - האם מדובר בדגם האוטומטי או הידני ? מה ייסע יותר טוב בשטח הרגוע ? מן הסתם בטח הידני יאכל דלק פחות לא ? (לא שזה ישפיע בקנייה)

תודה ,

bobsfog
01-04-06, 18:37
שלום ,

לאלר בדיקה יסודית עם אשתי , הבהירה לי המדוברת :) שהאופציה היחידה הקשורה ב 4X4 חייבת להיות עם 4 דלתות .... לפחות לשנתיים הקרובות .
ולכן ! סגרנו כנראה על טריוס (נכון נכון זה לא רכב שטח ... אך יספק אותנו בינתיים לטיולים רגועים )
מה עדיף ? אוטומטי או ידני ? אומרים שיש לו הילוך ראשון קצר מאד - האם מדובר בדגם האוטומטי או הידני ? מה ייסע יותר טוב בשטח הרגוע ? מן הסתם בטח הידני יאכל דלק פחות לא ? (לא שזה ישפיע בקנייה)

תודה ,

אני יודע שאני לא עונה לך על התשובה...
אבל אם אתה צריך 5 דלתות..והדלק לא מהווה פקטור בקנייה...

למה לא קאיה ספורטאז'?...

אביב3
01-04-06, 18:38
לך על קאיה

koren9
01-04-06, 20:29
חברה ,

העניין הוא שאנחנו מצפים לזאטוט בהמשך השנה ... ולכן הטיולים לא יהיו בדיוק טיולים ... :)
בהמשך , יהיה משהו אחר , רכב שטח אמיתי ! כרגע ננעלנו על הטריוס והשאלה בעינה עומדת - אוטומט או ידני ? מה עדיף ? (אני נוטה לחשוב שהידני ... אך אני צריך חיזוקים להנחה זו

תודה ,

גיא
01-04-06, 22:10
אין שם הילוך כוח ואני מנחש שהאוטומטי יהיה עדיף.

אני יודע שלידני יש נעילת דיפ' מרכזי ואני לא יודע אם יש גם לאוטומטי. שווה לבדוק. זה הבדל שמוסיף הרבה וכדאי שיהיה באוטו.

קיאה ספורטז' תהיה בחירה עדיפה מכל הבחינות.

יותר מקום, גם לעגלת תינוק. גם אוטו יותר "בריא" ומוגן.

גם יותר מנוע.

גם יותר נוח.

ובהחלט גם יותר שטח.

( אם זה הילד הראשון שלך , אתה תגלה שלברוח לשעה שעתיים לשטח פעם בשבוע, זה מה שמחזיק אותך בחיים .... )

raanan
01-04-06, 23:14
לדעתי, ויטרה (ארוכה) או גרנד ויטרה היא אופציה עדיפה בפרט לגבי הטריוס .

רענן

נמרוד
02-04-06, 00:00
עזוב את הטריוס. אם מדובר על רכב זמני למשך תקופה ובמילא לא תטייל, לך על פרייבט טוב, משהו יפאני ואמין שתוכל למכור מהר כשתחליט כן לקנות רכב שטח. הטריוס ודומיו הם פשוט לא, חבל להתעסק איתם.

yoav
13-04-06, 11:23
לעניות דעתי, על פי הצרכים שהגדרת, ויטראה ארוכה/קאיה ספורטאז'- מתאימים בול, ויש גם הרבה פריטים למכירה בלוחות המודעות.

אל תוותר על רכב שטח לטובת הפיתוי של משפחתי יפני אמין ומכיר...זה רק ירחיק אותך מהשטח. לדעתי..:-)

בהצלחה
יואב.

PAUL
13-04-06, 21:04
יש לי שני חברים בעלי טריוס
האחד אוטומט והשני ידני.
האוטומט מתלונן נון סטופ על צריכת דלק לא הגיונית בעליל לעומתו הידני לא. אני לא יכול להביא לך מספרים כרגע אבל בדקתי איתם מתשיהו וההבדל באמת היה רע.
הידני גם סוחב הרבה יותר טוב. נהגתי על שניהם וזאת לא רק שאלה של תחושה (בגלל שידני זה כיף) אלא המספרים (ואתה מוזמן לבדוק און ליין) מדברים.
אני לא זוכר אם לאוט' יש נעילת דפרנציאל מרכזי
אבל אני דיי בטוח שאם יש לידני יש גם לאוט' שוב, שווה לבדוק.
ושני דברים להגנת הטריוס.
האחד, אל תזלזלו מהר מידי. אומנם הוא לא CJ, סופה או סמוראי או כל רכב קשוח כזה
והוא אפילו לא יפאנומטי. הוא אומנם צר וחלש ובעל מהלך מתלה מוגבל.
אבל גם ג'ימני שאוהבים לשבח. (ובכמה טיולים רגועים , הוא בהחלט הפתיע את כולם)
והשני, הסחירות שלו מדהימה. לפחות פעם בשבוע עוצרים את שניהם בצומת ושואלים אם הוא מוכר.

(איזה כיף! גם אני יודע משהו)
פול

גיא
13-04-06, 21:33
האחד, אל תזלזלו מהר מידי. אומנם הוא לא CJ, סופה או סמוראי או כל רכב קשוח כזה
והוא אפילו לא יפאנומטי. הוא אומנם צר וחלש ובעל מהלך מתלה מוגבל.
אבל גם ג'ימני שאוהבים לשבח. (ובכמה טיולים רגועים , הוא בהחלט הפתיע את כולם)
והשני, הסחירות שלו מדהימה. לפחות פעם בשבוע עוצרים את שניהם בצומת ושואלים אם הוא מוכר.

(איזה כיף! גם אני יודע משהו)
פול

העניין הוא, שאין לו הילוך כוח. לא מדובר כל כך בגובה הגחון. יש כיום מספר לא מבוטל של ריכבי שטח עם מנוע ענק והילוך כוח שאין להם מרווח גחון טוב והשיפור הראשון לפני יציאה לשטח הוא הגבה ומיגון.

לעומת זאת, הילוך כוח מאפשר לך לנהוג לאט ברכב במקוות שדורשים שליטה / איטיות ופשוט לא לפרק את האוטו על המדרגה.

זה מה שמבדיל בים טריוס שהוא אחלה פרייבט ( או לא - צר / צמא ) וג'ימני שהוא הכל אבל לא פרייבט ( 2 דלתות / הנעה אחורית / צפוף מאוד ) אבל יש לו הילוך כוח ( ושני סרנים חיים )

חג שמח.

-->