PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית צמיגים במידה 33X10.50X15

רונן ג
25-09-03, 14:44
מי יודע אילו צמיגי MUD במידה 33X10.50X15 ניתן לקנות בארץ (אם בכלל) ואם כן אצל מי.
אשמח לקבל נתונים הכוללים סוג צמיג, שם מוכר וטלפון.

תודה מראש, רונן

אריק זמר
25-09-03, 14:59
השניים שאני מכיר במידות הללו ואינם מגיעים בצורה מסודרת (אבל מגיעים) לכן אין לי מושג אצל מי יש במלאי הם:
BF MT
סופר סוואמפר TSL

אדי
25-09-03, 17:06
היו ואולי עדיין מוכרים גם יוקוהמה גיאולנדר MT במידה הנ"ל ... מצד שני , לא הייתי ממליץ על הצמיג הזה מנסיון של חברים .

אריק זמר
25-09-03, 18:35
אדי, לא ברוחב 10.5...
http://www.yokohamatire.com/TireSizes.asp?TireID=14

http://www.yokohamatire.com/images/carsandtires/GeolandarMT.jpg

אדי
25-09-03, 23:57
מוזר ... יצא לי לראות צמיגים כאלה , אמנם די מזמן אז יכול להיות שיוקוהמה הפסיקו ליצר אותם או שהרשימה לא מלאה (גם המידה 235/85/16 חסרה שם לדוגמא ... והיא קיימת , או לפחות הייתה קיימת) .

שנה טובה , אדי .

עירא
31-08-05, 07:27
מקפיץ את ההודעה הזו שוב,
למישהו יש מושג (או עדיף מספר טלפון) איפה אפשר להשיג כאלו צמיגים?
תודה
עירא

UNIX
31-08-05, 09:55
עירא זה טעות לחפש בכלל דבר כזה ,
גם אני רציתי כזו מידה לפני שהחלפתי צמיגים אבל הרבה האירו את עיניי
ושאלו מה אעשה אם יקרע צמיג?
לא נראה לי שיהיה קל להשיג אחר כך צמיג אחד.

עירא
31-08-05, 11:04
אני יודע שהם לא נפוצים,
ואני יודע שזו בעיה עם צמיג ניקרע,
אבל אני גם יודע שאם אני ולאט לאט עוד אנשים ישימו את המידה הזו היא תיהיה קצת יותר נפוצה... מה גם שאני ממש אבל ממש משתדל לא לתת לשוטרים סיבות מיותרות להציק לי, וצמיגים ברוחב 12.5 זו בהחלט סיבה טובה בשבילם.
מכל הבחינות זו המידה שאני צריך (ואולי זה ישמע מצחיק אבל אחת הסיבות העיקריות היא להחזיר את הג'יפ לפרופורציות אחרי הגבהה) ולכן אני מתכנן לקנות 5 צמיגים ואני מאמין (היי, מפגר אבל אופטימי...) שיהיה בסדר ולא יקרעו יותר מידיי צמיגים.

ולכן אני מחזיר את השאלה המקורית, איפה יש כאלו, ובפרטי איך להכניס אותם לרישיון.

עירא

ארז
31-08-05, 11:18
לBF יש את המידה הזו אבל הם לא מיובאים באופן סדיר לארץ אלא רק לפי הזמנה....

עירא
31-08-05, 11:35
אוקיי, באמת חשבתי על BF
יש המלצה על פנצ'רייה שדרכה ניתן לבצע הזמנה כזו (ושלא יסתכלו עליי כאילו נחתתי מהירח?) ובואתה נשימה, למישהו יש מושג זמן ממוצע של הזמנה כזו?

עירא

יוני5
31-08-05, 11:53
צמיגי רמת אביב - דבר עם אייל.

יוני5

asafk
31-08-05, 12:02
י.מ. צמיגים- יש אצלם הנקוק במידה הזו- עושים רושם טוב מאוד.

אסף.

ד ו ר ו ן
31-08-05, 15:48
אוקיי, באמת חשבתי על BF
יש המלצה על פנצ'רייה שדרכה ניתן לבצע הזמנה כזו (ושלא יסתכלו עליי כאילו נחתתי מהירח?) ובואתה נשימה, למישהו יש מושג זמן ממוצע של הזמנה כזו?

עירא

עירא,
יא חתיכת משועמם, אתה לא אמור לחפש צמיגים בדאון-טאון באר-טוביה מהמזרח הרחוק,
לך תשב מתחת לאיזה עץ קוקוס ותשתה משהו עם אלכוהול ותסתכל על ציצים, בשביל הצמיגים יהיה לך מספיק זמן.

רונן ג
31-08-05, 16:51
אחסוך לך זמן - בארץ אין מידה כזו.
אפשר להביא ביבוא אישי.
יש את ה- TSL - היה לי סט. צמיג מדהים אבל אללה יסתור על הכביש ו- BF - יש לי היום סט - צמיג מתורבת יותר אבל עדיין עושה רושם מצוין.
אם אתה רציני בקשר לקניה שלח דוא"ל או ה"פ.

רונן

נמרוד
02-09-05, 15:02
אני אומר לא. יש/אין לך בעייה עם השוטרים בכל מקרה. אם זה ברשיון - זה ברשיון, אם לא אז לא, הרוחב של הצמיג זה לא מה שישנה את סטטיסטיקת העצירות שלך. יש אנשים שעוצרים אותם הרבה, בלי שמות, ויש כאלו שבכלל לא, בלי קשר לאיך נראה הרכב שלהם - זה משהו קוסמי. בכל מקרה זה לא סיבה לבחור צמיג צר, פרווה, מידה נדירה לא רק בארץ אלא בכל מקום. גם בארה"ב זה לא צמיג שאתה רואה הרבה. הרוחב חשוב לא הרבה פחות מהקוטר, והזמינות של צמיגים היא עניין קריטי, ראינו איך אתה נוהג בזהירות ושומר על הפחחות החדשה בטיול שלך בנחל קינה... :lol: אם תמשיך בטיולים כאלו, תקרע צמיגים מדי פעם.

33/12.5R15 זו המידה הנכונה לג'יפ (אם לא יותר).

-->