PDA

צפייה בגרסה מלאה : ארכובת הפעלה לא סטנדרטית??

razst
04-04-06, 21:10
במסגרת טיפול מונע, החלטתי (בעצת שחר) לפרק את ארכובת ההפעלה כדי למלא את החורים בשני הצדדים (שכמעט שהגיעו לקצה היכולת שלהם) עם רתכת. החלטתי שאם כבר אני מפרק את העסק הזה אז אני כבר אחליף את הגומיות והפלסטיקים בשני הצדדים. לאחר שפרקתי שמתי לב שההרכבה של הארכובה נראת שונה מהסטנדרט (אם יש כזה דבר סטנדרט בסיקסים). גם בהשוואה לספר הטיפולים וגם בהשוואה לארכובה חדשה שראיתי אצל ינוביץ.

קודם כל ישנה רק גומיה אחת וגם קצה אחד מחובר עם פין לתושבת החיצונית ולא כמו המקורי שם התושבת נכנסת לתוך הארכובה. אולי מה שיש אצלי קשור לרעיון ולכתבה של נימרוד בנושא?

בכל מקרה כרגע אני לא ממש רואה מה אני יכול לעשות בגומיות והפלסטיקים שקניתי - לא רואה איך הם מתאימים למה שיש לי. אפילו את הגומיה היחידה שיש לי אני לא רואה כיצד אני מחליף בחדשה.

כל רעיון/עצה/דעה בנושא תתקבל בברכה.

רז.

lizard
04-04-06, 21:58
יכול להיות שזה סוג כלשהו של קומבינה. אם כן, יש קומבינה טובה ויש רעה, אצלי הייתה רעה אבל החזרתי את החלק לתצורה מקורית וכנראה בקרוב בכלל אשדרג לתצורת נמרוד.

שחר 9
04-04-06, 23:35
רז ,
ראשית בסיקס אין סטנדרטי , מה שיש אצלך אין אצל אחרים .
יכול להיות שפשוט קבעו אצלך צד אחד לתושבת ואולי זה אפילו יעיל .
אם תרצה דבר איתי מחר אני יקפוץ לראות .
שחר.

shmil
04-04-06, 23:41
מה שיש לך, רז, לפי התמונות, זה פטנט דומה לזה של נמרוד, אלא שבמקום הברגה - צד אחד מרותך, וצד שני נסגר עם פין פציל.

זה בסדר, זה עובד, תשאיר את זה כך.
את הגומיות אתה יכול להחליף, אחרי שתוציא את הפין הפציל. את הפלסטיקיקם אתה כבר לא צריך - הם בוטלו.

-->