PDA

צפייה בגרסה מלאה : פנימית לצמיג טיובלס - מעט בהול

GodsFather
05-04-06, 20:59
שלום,

ברשותי צמיגים כאשר באחד מהם קרע קטן ששופץ על ידי טלאי גומי שחומם. הצמיג מחזיק יופי אבל אני לא סומך על זה במאה אחוז וחשבתי להוסיף פנימית לצמיג ואם כבר אז לכל הארבעה.

האם יש כזו אפשרות ?

הנושא מעט בהול כי כאמור הצמיג לא הכי תקין שבעולם ומחר אני אמור לעלות לצפון ולטייל וחשבתי אולי בבוקר לבצע את התוספת הזו...

תודה לכולם.

נ.ב.
ערכתי חיפוש בנושא תחת "פנימית" / "פנימית לצמיג" וכד' אך לא מצאתי, אם דנו בנושא בעבר , אנא הפנו אותי לקישור הנכון

ערן המסוקס
05-04-06, 21:19
פנימית לצמיג טיובלס זה דבר לא מומלץ. חיי הפנימית בצמיג כזה הם קצרים, והשחיקה עצמה גורמת לפנימית להשתפשף ולהתפנצ'ר אחרי קילומטראז' מסויים, בעיקר בנסיעה בלחץ נמוך.

אני לא מבין מה לא תקין בצמיג. אם לא בורח לו אויר אז מה הבעייה? אצלי נסעתי על מספר צמיגים, אחרי תיקון על חם בדופן ומעולם לא היו לי בעיות עם זה. אני נוסע הרבה בשטח, בלחץ אויר נמוך והרבה מאמצים על הצמיגים, ללא כל בעיות עד היום בכל הקשור להחלמת צמיג בדופן.

זה כמובן שמידה והצמיג שתוקן לא נפגע ברבדים הפנימיים שלו אלא רק חור קטן שברח ממנו אויר. קרע רציני שפגע בדופן פוסל צמיג לחלוטין ואסור לנסוע איתו בשום מצב.

חנן-ג'יפולוג
05-04-06, 23:05
פנימית בצמיג טיובלס, זה גם לא חוקי היום, על פי חוק שיצא לפני יותר משנה. חלק גדול מהפנצ'ר-מעכרים לא יסכימו להתעסק בזה, גם אם תתחנן, שזה די מבעס למי שיש חישוקי ברזל חלודים, שהצמיג לא מתיישב עליהם טוב ולא אוטם.

-->