PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ סרן קדמי

דודי
06-04-06, 22:53
יש לי נזילה קלה ואולי רק גריז מקדימה ,באופן עקרוני לא שווה לפרק .מנגבים פעם בחודש או עושים טיול אם מים וזהו. אבל אני הולך לשים נעילה קדמית כך שהסרן יפורק בכל מקרה. הרכב עם 300 K ,מחזיריי שמן אטמים ומברשות כבר קניתי. השאלה שלי היא לגבי תותבי הברונזה שהם הוצאה לא מבוטלת 564 שח ,האם חייבים להחליף או שניתן לבדוק לפני ההחלפה?

rikmik
07-04-06, 01:30
אם אתה מעוניין ..זה לא חייב להיות כזה מחיר ,יש לי חרט ביפו ,חרט עבורי את הבוקסה של הטרנספר שלי,שבחברה רצו מחיר של כמה "גרושים בלבד" כ 6200 שח לא כולל ,והוא חרט לי את זה מברונזה במחיר של 200 שח. אז אם אתה מעוניין ,פנה אלי.
דרך אגב בעל מיקצוע מעולה.

מיקי

דודי
07-04-06, 20:57
אם אתה מעוניין ..זה לא חייב להיות כזה מחיר ,יש לי חרט ביפו ,חרט עבורי את הבוקסה של הטרנספר שלי,שבחברה רצו מחיר של כמה "גרושים בלבד" כ 6200 שח לא כולל ,והוא חרט לי את זה מברונזה במחיר של 200 שח. אז אם אתה מעוניין ,פנה אלי.
דרך אגב בעל מיקצוע מעולה.

מיקי
יש לי גם חרט טוב, רק מידות מדויקות אין לי. מעבר לזה אולי לא צריך להחליף .השאלה איפה מוצאים מידות מינימום וגם סוג חומר מדויק
למערכת- ההודעה הזאת היתה צריכה להיות בפורום טויוטה טעיתי

eyal.m
08-04-06, 16:06
יש לי גם חרט טוב, רק מידות מדויקות אין לי. מעבר לזה אולי לא צריך להחליף .השאלה איפה מוצאים מידות מינימום וגם סוג חומר מדויק
למערכת- ההודעה הזאת היתה צריכה להיות בפורום טויוטה טעיתי
דודי אתה יכול לקבל את התותב הישן שלי ,כמידה אבל הבעיה שאם הוא יחרט לפי המידות של הישן נראה לי שכאילו לא עשית כלום.
למרות שבעין לא נראה כל שוני בין הישן לחדש אבל בנסיעה או בעצם לאחר ההחלפה ההבדל הוא מהותי

דודי
08-04-06, 19:26
דודי אתה יכול לקבל את התותב הישן שלי ,כמידה אבל הבעיה שאם הוא יחרט לפי המידות של הישן נראה לי שכאילו לא עשית כלום.
למרות שבעין לא נראה כל שוני בין הישן לחדש אבל בנסיעה או בעצם לאחר ההחלפה ההבדל הוא מהותי
אייל בדיוק על זה אני מדבר האם בדקת הפרשים במכשיר יותר מדויק מהעין ואיפה הכתבה שהבטחת עם תמונות עם אתה צריך עזרה בעריכה דבר אלי

עופר נחשוני
08-04-06, 22:19
יש לי נזילה קלה ואולי רק גריז מקדימה ,באופן עקרוני לא שווה לפרק .מנגבים פעם בחודש או עושים טיול אם מים וזהו. אבל אני הולך לשים נעילה קדמית כך שהסרן יפורק בכל מקרה. הרכב עם 300 K ,מחזיריי שמן אטמים ומברשות כבר קניתי. השאלה שלי היא לגבי תותבי הברונזה שהם הוצאה לא מבוטלת 564 שח ,האם חייבים להחליף או שניתן לבדוק לפני ההחלפה?
דודי יאללה תשקיע
דרך אגב יש פעמונים לאקסים, קוריאנים במחיר של 280שח ליח חדש מהקופסה
אני הרכבתי אצלי בהיילקס וזה טוב מאוד יותר טוב וזול משיפוץ.

דודי
09-04-06, 18:57
דודי יאללה תשקיע
דרך אגב יש פעמונים לאקסים, קוריאנים במחיר של 280שח ליח חדש מהקופסה
אני הרכבתי אצלי בהיילקס וזה טוב מאוד יותר טוב וזול משיפוץ.
כפי שכתבתי, אין לי בעיה באקס הקדמי, מלבד נזילה חלשה .ההחלפות הם במסגרת הרכבת נעילה קדמית ואם הייתי שובר פעמון הייתי משתדל להשיג את המחוזק מארהב .השאלה היא ספציפית לגבי תותבי הברונזה ואם לא תהיה תשובה, פשוט אקנה אותם רק כדי לא להתחרט אחרכך

eyal.m
12-04-06, 14:12
כפי שכתבתי, אין לי בעיה באקס הקדמי, מלבד נזילה חלשה .ההחלפות הם במסגרת הרכבת נעילה קדמית ואם הייתי שובר פעמון הייתי משתדל להשיג את המחוזק מארהב .השאלה היא ספציפית לגבי תותבי הברונזה ואם לא תהיה תשובה, פשוט אקנה אותם רק כדי לא להתחרט אחרכך

דודי נראה לי שאיך שלא נהפוך את זה יש עדיפות גדולה לרכישה של המקור,אחרי הכל לא מדובר במסנן שמן או אויר.
לגבי הכתבה אז בשורות משמחות,כבר התחלתי לכתוב כולל שילוב של התמונות אבל זה מסתבר כעבודה לא פשוטה ,ומאד חשוב לי שהכתבה תהיה באיכות וברמה גבוהה.לכן זה יקח עוד קצת זמן.בינתיים חג שמח
אייל

עופר נחשוני
01-05-06, 19:00
דודי שלום
חזור אלי בבקשה בענין התותבים. נראה לי שיש לי את אותה תופעה .
החלפתי מחזירי שמן לפני שנתיים ושום יש לי נזילה
תודה עופר

דודי
12-05-06, 19:50
לאחר פתיחת הסרן הקדמי, מתברר שהנזילה הקטנה החוצה ,הייתה נזילה פנימית חזקה .מיד כשפתחתי את הלוקרים, התחיל זרם של שמן מעורב בגריז. הסרן פורק לגורמים ,הוחלפו מייסבים, מחזירי שמן .התותבים לא הוחלפו אלא נבדקו ונמצא שאין חופש .הוכנס נעילת ARB .ניסע 1000 קמ ונראה.

-->