PDA

צפייה בגרסה מלאה : נסיון וחוות דעתכם על פילטר אוויר פתוח k&n

לירן אילון
06-04-06, 23:56
שלום לכולם,רציתי לשמוע על נסיונם של אחרים עם פילטרים כאילו.(אני לא שואל בעד ונגד ויודע שיש מתנגדים).
יש ברשותי פילטר והוא קטן בהרבה מהפילטר הפתוח המאולתר שמורכב על הרכב. (הפילטר מורכב מעל קרבורטור סובארו,הרכב הוא סוזוקי סמוראי)
המוסכניק טען שלא יהיה למנוע מספיק אוויר והרבה אחרים טוענים שיהיה יותר ממספיק.
אנא חוו דעתכם ושתפו אותי מנסיונכם עם פילטרים כאילו.
תודה,לירן.

אאוץ
07-04-06, 04:51
מניסיון, בזבוז כסף אדיר. הצליל משגע.
אם אתה נכנס לשטח תכופות, ואוהב להתפלש בטבע, עצתי לך היא לשכוח מזה.

אביחי

נמרוד
07-04-06, 16:07
שלום לכולם,רציתי לשמוע על נסיונם של אחרים עם פילטרים כאילו.(אני לא שואל בעד ונגד ויודע שיש מתנגדים).
יש ברשותי פילטר והוא קטן בהרבה מהפילטר הפתוח המאולתר שמורכב על הרכב. (הפילטר מורכב מעל קרבורטור סובארו,הרכב הוא סוזוקי סמוראי)
המוסכניק טען שלא יהיה למנוע מספיק אוויר והרבה אחרים טוענים שיהיה יותר ממספיק.
אנא חוו דעתכם ושתפו אותי מנסיונכם עם פילטרים כאילו.
תודה,לירן.

איך אתה מצפה לקבל תשובה לשאלה ספציפית כזאת בלי לתת מינימום של מידע? אנחנו אמורים לנחש?

* לאיזה רכב נועד הפילטר הזה?
* מה קוטר הפתח שלו בכלל?
* יש לך מק"ט של הפילטר?
* אתה יכול לשים כאן תמונות של הפילטר הנדון ושל הפילטר שכרגע יש לך?

לירן אילון
08-04-06, 03:33
הפילטר מיועד לסמוראי עם מנוע 1.3 16v (והמבין יבין).
הקוטר של הפילטר הוא 12.7 ס"מ,והגובה 5 ס"מ.
זה פילטר עגול אוניברסלי שמתלבש מעל הקרבורטור.

לירן אילון
08-04-06, 03:34
שכחתי-המק"ט הוא RC-0850.

GodsFather
08-04-06, 14:11
כמה דברים...

1. האם אתה בטוח שהוא יכנס בגובה ? אני חושב שיש לי כזה פילטר והוא לא נכנס. צריך לקחת בחשבון שגובה הפילטר אינו המדידה היחידה - יש גם את טבעת המתיישבת על הקרב' שלרוב לא מודדים אותה אבל היא בסביבות ה2 ס"מ...

2. למה לא לקנות/לבנות צינור מוביל כמו שיש לKNN (אצלהם זה פשוט יקר מאד) ואז אתה יכול לשאוב אויר מצד הרכב(קריר ונקי יותר) ושם גם לאכסן פילטר יותר גדול ולא משנה הצורה שלו - ריבוע/מלבן/צלחת/קונוס וכד'?

גיא
09-04-06, 14:00
ומי שלא הבין ?

איזה מנוע 1.3 עם 16 שסתומים ?
של סוויפט מרוץ ?

בכל מקרה, פילטר פתוח זה השיפור הכי גרוע לרכב שטח.

נמרוד
10-04-06, 23:08
על פי המקט RC-0850 מדובר על פילטר קטן מאד, למעשה פילטר שנועד לאופנועים, ולכן צודק מי שאמר לך שהוא קטן מדי ויחנוק את המנוע. תרום אותו לחבר אופנוען או זרוק לפח, אין לך מה לעשות איתו בג'יפ, וזה בלי קשר לויכוח "פילטר פתוח בשטח - בעד ונגד".

לירן אילון
12-04-06, 10:51
שלחתי מייל לתמיכה הטכנית של K&N ושאלתי בנוגע לפילטר.
המהנדס שלהם אומר שהפילטר מתאים לאוטו,והמחיש לי את זה באמצעות הנוסחה שלהם של התאמת פילטר לפי גודל למנוע.
הוא אמר שזה מתאים אבל ברכב שלו הוא היה מרכיב גדול יותר. אני אשמע לעצתו,ואני בדרך לפתרון הבעיה.

-->