PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש רעיונות לזרועות בולמים

M-C
07-04-06, 11:36
אני עכשיו בונה את החלק האחורי של הבאגי ובו תהיה ההנעה
אני צריך הסברים תמונות וסירטוטים לבניה כל מיני רעיונות לצורת הזרוע שמחזיקה את הגלגל כמו משולשים וראיתי גם שכל הסרן מיתחבר לבולמים
תודה!..

נמרוד
07-04-06, 15:56
שים תמונות של מה שיש לך כרגע, אתה חייב לספק מידע בשביל לקבל תשובות ששוות משהו בפורום הזה.

הצפרדע
07-04-06, 20:08
שים תמונות של מה שיש לך כרגע, אתה חייב לספק מידע בשביל לקבל תשובות ששוות משהו בפורום הזה.

וואללה אתה צודק - אנחנו באמת מתחילים להסכים זה עם זה יותר ויותר...:mrgreen:

M-C
07-04-06, 22:43
אלה תמונות של תיכנונים שיש לי אין לי סולידוורק אז זה מה שיוצא מאוד כישרוני...

Omer
07-04-06, 23:42
היי
אין לי הרבה נסיון אבל נראה כאילו אתה בונה לפני שאתה יודע מה אתה הולך לבנות,
בד"כ כאשר זה סדר הפעולה היא נמשכת זמן רב יותר ומביאה לתסכולים רבים ובד"כ מפסיקה פרוייקטים שכאלה.
מה בעצם אתה בונה?

M-C
08-04-06, 21:49
זה נכון חלקי היה לי תיכנון בהתחלה וביגלל שלא היה לי את החלקים הוא הישתנה
אין לי כסף ליקנות את החלקים ואני מישתמש במה שיש
ואני יודע ומרגיש על בשרי שזה לוקח יותר זמן אבל זה לא מתריד אותי יש לי עוד שנה (צה"ל...) ואז יהיה לי מספיק זמן לעבוד על זה ואז אני ישקיע באמת

נמרוד
10-04-06, 23:18
אין לך זמן, אין לך כסף, וגם אין לך ידע... בנוגע לשני הראשונים אין הרבה מה לעשות חוץ מסבלנות. לגבי השלישי - יש ויש, תלמד, תלמד תלמד על מה בכלל אתה מדבר כי אתה כרגע לא יודע כלום. אתה מרגיש צורך לבנות ממש בידיים, בברזל - מצויין, כולנו מרגישים ככה, תמשיך לבנות ולרתך אבל דברים שימושיים - החל בריהוט גינה לאמא, גדרות לשכנים, פגושים ומתקונים לחברים בעלי ג'יפים - כשתהפוך למספיק טוב, תוכל גם להרוויח לא רע בכלל עבור חייל בסדיר. תפתח את הכישורים האלו, ובמקביל תלמד מה זה רכב ומה זה באגי - תשקיע את הכסף שלך בספרים.

-->