PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן מתקלחים דרומית למצפה רמון?

IlanHadar
10-04-06, 12:01
שאלה רצינית, בחוה"מ הקרוב אנחנו יורדים לארבעה ימים לדרום, הסיום הצפוי באילת יתן אפשרות לשטוף בים. אבל כיוון שמדובר על 4 ימים ברכב מלא, עלתה השאלה מה עושים כדי בכל זאת להתקלח נניח פעם אחת באמצע הטיול.

מחפש רעיונות, למשל האם יש בריכות שחיה באזור הערבה שאפשר להיכנס (גם בתשלום), להעביר שעתיים בהנאה לילדים ולצאת רעננים למדבר. או מקור מים כלשהו שניתן לטבול בו.

הנחת הבסיס, לא רוצים להתקרב לחניוני הלילה בתשלום - בארות, שחרות וכו', פיצוץ אוכלוסיה יש בעיר.

כל רעיון הולך, גם המופרע, צריך לדאוג לבנות המין היפה בטיול.

הצפרדע
10-04-06, 12:43
שאלה טובה מאד ובזמן הנכון!!

אני, כמי שמתקלח פעמיים בשנה(ראש השנה ופסח),

יודע להעריך את עיתויה המוצלח של השאלה:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

הצפרדע
10-04-06, 12:44
כל רעיון הולך, גם המופרע, צריך לדאוג לבנות המין היפה בטיול.

למה???
להשאר מסריח היא תכונה גברית בלבד? :grin: ?

חנן-ג'יפולוג
10-04-06, 12:55
צריך לדאוג לבנות המין היפה בטיול

הוא התכוון אליי :razz:

IlanHadar
10-04-06, 13:41
השכבתם אותי על השולחן מצחוק.

כוונתי למין היפה היא פרקטית, אנחנו הגברים שמים ג'ריקן על הגג של הרכב ומסתדרים, רק צריך למלא את הג'ריקן, לא נראה לי שזה יעבוד על בנות המין היפה (לא כולל חנן).
ברצינות, למישהו רעיון?

זאביק
10-04-06, 13:46
צימרים באיזור הערבה
http://www.weekend.co.il/SearchResult.aspx?searchType=byParameter&lang=HE&restTypeID=2&regionID=15&settlementID=0

לרוב הקיבוצים בערבה,
קטורה, לוטן, יהל יש בריכה.
צריך רק לברר אם זה פתוח בתאריך זה של השנה, ואם יש אפשרות לכניסה מזדמנת (כלומר, לא להיות אורחי הצימר).
זה http://www.weekend.co.il/images/Icons/feature10.gif סימון שיש בריכה . . .

elad000
10-04-06, 15:05
במפגש בין כביש 40 (מצפה רמון-צומת ציחור) לנחל פארן יש אתר משאבות של מקורות. כדי להמנע מפריצות חוזרות ונשנות של תושבי האיזור לצורך השגת מי שתייה, בהן נגרם נזק לגדרות ולציוד באתר, החליטו במקורות על פתרון אנושי, יעיל ושימושי: הוציאו שיבר החוצה.
אם הטיול עובר באיזור- זה מקום מומלץ לשטיפה ומילוי מים.
נ.צ. למתקשים: 145469/970947

IlanHadar
10-04-06, 15:14
זאביק, לאחר התגובה שלך עשיתי מחקר והצדיקים היחידים באזור שמוכנים לתת להיכנס לבריכה הם בקיבוץ יהל, להלן הפרטים:

טלפון 08-6357967/8 יש להתקשר כאשר מגיעים ולקנות כרטיסים במחיר 20 ש"ח לאדם.

שעות הפתיחה פתיחה 10-13, 14-18.

בהנחה שנעשה את נחל יעלים אז נהיה באזור.

אלעד רשמתי לפני את הנקודה שלך עם המים, זה יהיה טוב למילוי הג'ריקנים.

השמשוני יחיעם
10-04-06, 19:32
במפגש בין כביש 40 (מצפה רמון-צומת ציחור) לנחל פארן יש אתר משאבות של מקורות. כדי להמנע מפריצות חוזרות ונשנות של תושבי האיזור לצורך השגת מי שתייה, בהן נגרם נזק לגדרות ולציוד באתר, החליטו במקורות על פתרון אנושי, יעיל ושימושי: הוציאו שיבר החוצה.
אם הטיול עובר באיזור- זה מקום מומלץ לשטיפה ומילוי מים.
נ.צ. למתקשים: 145469/970947

100% צודק.

מים טובים מאוד,

ישנו חיבור 1/2 צול,

תדאג לצינור טוש אמבטיה רגיל וליתר ביטחון תקח גם "ניפל" 1/2 קצר למקרה שמישהו פירק את הקיים.

נ.ב.,,,,תשארי את השמפו תלוי על הגדר,,,,אישתי לא מרשה לי לקחת מהבית.

mixael
10-04-06, 20:47
ישנו אחלה אגם במחצבת תמנע הישנה, 20 ק"מ לפני אילת, פונים מערבה לפי השילוט של המחצבה, כמה ק"מ דרומית לפארק תמנע, כעבור כמה מאות מטרים יורדים מהאספלט צפונה ושוב מערבה, מגיעים לגדר שמקיפה את הבור של המחצבה ומחפשים את שביל הירידה למטה, אגם יפהפה עם מים מליחים.
כמובן יש את האגם בפארק ספיר, אבל יכול להיות יותר מדיי הומה בחג

Saar
10-04-06, 21:52
בין צופר לספיר על כביש הערבה,
חוות האנטילופות, יש מקלחות, בריכת גופרית בריכוז נמוך קטנה (מתאימה לילדים/מבוגרים)
אני לא זוכר מה המחיר, ניתן לישון שם באוהל/צימר

http://www.antelopes.co.il/

סער.

KOOKE
10-04-06, 23:24
אצל כושי יש מן חדרי אירוח - מקום להקמת אוהלים + מקלחות - נראה לי כי תמורת סכום סימלי ניתן להתקלח שם.

שלמה

IlanHadar
10-04-06, 23:55
עכשיו רק נשאר לתכנן מסלול שעובר לפי המקומות להתקלח :)

נראה לי שנלך על המתקן של מקורות, אם יהיה צורך נשתמש גם במקומות האחרים.

אשמח לנ.צ. של האגם בתמנע.

ממש תודה לכולם, נראה לי שגם אחרים יעשו שימוש במידע כאן.

-->