PDA

צפייה בגרסה מלאה : מנוע כבה לאחר כמה עשרות שניות - מכסחת דשא ...

אדי
29-09-03, 00:45
השאלה דווקא קצת קשורה לג'יפים ... אני מכסח איתה את הדשא ליד הג'יפ :D .

ביום שישי כסחתי את הדשא והמכסחת לא עבדה "עגול" והרגישה חלשה מבמעבר , אחרי 2-3 דקות של עבודה היא כבתה מעצמה . בדקתי שיש דלק , היה . אז פירקתי את הפלג - הוא היה מפוייח (ניקיתי אותו ... הוא די חדש) , ניקיתי את פילטר האוויר משאריות של דשא והמכסחת עבדה כמו חדשה ... אבל אחרי כמה עשרות שניות , יכול להיות שברגע של עומס יותר מהרגיל , היא כבתה מעצמה , ולא הניעה לאחר מכן . אחרי חצי שעה הנעתי שוב , והתופעה חזרה על עצמה .

יש למישהו רעיון במה מדובר לפני שאני מתחיל לפרק דברים שאני לא בטוח שאני אצליח להרכיב בחזרה :lol: ?

תודה , אדי .

רכס חיים
29-09-03, 05:55
שים לב . אם המכסחת עובדת זמן קצר אבל עובדת - רד מבעיות בחשמל במיוחד שהיא לא הספיקה להתחמם. הבעיה נמצאת באספקת הדלק , וכשהדלק שבצינוריות נגמר - היא מפסיקה לעבוד. עד שאתה בוהה מה קרה הדלק ממשיך באיטיות עקב מעבר חסום חלקית,למלא את הקרב' ושוב יש לך מספר שניות עבודה. בדוק את מעברי הדלק מהקר' למיכל בטח תאתר סתימה חלקית. בהצלחה. ( יתכן ואם תזרים אויר בלחץ מהקר' למיכל הדלק זה יספיק כדי לנקות את הסתימה ).

גיא
30-09-03, 00:41
יש איזה קטע של ואקום ואויר חוזר למיכל דלק

תבדוק שאין לך צינור ואקום סדוק ואז הוא מושך אויר במקום דלק ...

אדי
30-09-03, 01:23
תודה , עכשיו אני רק צריך למצוא זמן לבדוק את זה .

אדי

AvigdorAharon
30-09-03, 09:15
אדי,

תבדוק את גובה הכיסוח, יכול להיות (קרה לי בעבר) שאתה מנסה לכסח את הדשא לגובה כזה שהמכסחת לא מסוגלת אליו. הסכין לא מצליח לכסח והמכסחת ניכבת!
לי יש מכסחת של 3.5 כ"ס וכיסוח מתחת לגובה שנים (חריצים בגלגלים) לא מצליח.

אביגדור

אדי
30-09-03, 09:29
אביגדור , לא שיניתי את גובה הכיסוח כבר הרבה זמן ואף פעם לא הייתה בעיה ... גם לא ניסיתי לכסח יותר מדי דשא.

אדי

-->