PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול גמדים של אחרי הפסח (27-29/4)

yoav
12-04-06, 10:43
אהלן.
כמובטח- טיול שלושה ימים של אחרי הפסח יוצא כמתוכנן.
האיזור הוא מכתש רמון-כרכום ו"הסביבה"- מסלול מפורט בשלבי סגירה עם היועצים הבכירים באתר- יפורסם בהמשך.
בתוכנית הכללית- מאחר שרובנו עובדים ביום חמישי, אז הגעה בחמישי בערב לחניון לילה בדרום( ה"מובטלים" כהרגלם יטיילו גם את חמישי בבוקר אני מניחhttp://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_razz.gif ).
למחרת טיול עד לאיזור כרכום ולינה למרגלות הר כרכום. בשבת לפנות בוקר טיפוס רגלי להר כרכום ותה של זריחה בפיסגה.
המשך טיול עד אחה"צ באיזור ויציאה מהשטח מוקדם יחסית (כ 15:00) כדי שנחזור הביתה בשלום.

"מטלות" (עצים, אוכל, שירונים, וכו'...)- יוטלו בהמשך. צפו פגיעהhttp://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_razz.gif

עיכול מצות קל וחג שמח לכולנו.
יודhttp://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif

חוקר
12-04-06, 11:47
מחכה בקוצר רוח לטיול.
זה הטיול שנצטרך לבדוק את הנעילות :-?

אני מקוה לטייל גם בחמישי,מי מצטרף? :grin:

חג שמייח לכולללם :rolleyes:

idanw
12-04-06, 11:54
יש מקום? אם כן.. אני בפנים... בתקווה שהמילואים יגמרו עד אז...

shainok
12-04-06, 20:27
במידה ויהיה ביקוש גדול לטיול אפשר לפצל את הקבוצה לשניים ולהיפגש בחניון לילה , כמובן שגם את הר כרכום נטייל יחדיו! לכן מי שמעונין שישרשר את עצמו כמה שיותר מהר שנוכל להתארגן!!!!
כרגע:
דני
יואב
טל
עידן ארוך
אמיר
אנוכי

idanw
12-04-06, 23:15
דרך אגב... למה שלא נקדים את זה לסוף השבוע הבא? (20-22) ? אולי זה יהיה יותר נוח??

עמרי2
13-04-06, 07:32
שני כבר שכחת אותי? :grin:

אני מגיע

yoav
13-04-06, 08:46
במידה ויהיה ביקוש גדול לטיול אפשר לפצל את הקבוצה לשניים ולהיפגש בחניון לילה , כמובן שגם את הר כרכום נטייל יחדיו! לכן מי שמעונין שישרשר את עצמו כמה שיותר מהר שנוכל להתארגן!!!!
כרגע:
דני
יואב
טל
עידן ארוך
אמיר
אנוכי

1. לגבי ה"פיצול" - רלוונטי רק לחמישי בבוקר כדי להפגש בחניון. הכרכום הוא למחרת הלילה השני..
2. לגבי המשתתפים: מצטער להיות "האיש הרע", אבל הטיול כרגיל מוגבל לשמונה כלי רכב, אז עד שלא אשמע מכל מי שתיכננתי איתו את התאריכים במקור, אני עוד לא בטוח כמה "מקומות פנויים" יש ..(מצטער- כולנו זוכרים כמה היה קשה לטייל בגמדים 2, כשהיינו 14 רכבים). אז חכו קצת עם ההתפקדות-אני אוודא שמי שכבר דיבר איתי בעבר איך שפירסמתי את השרשור המקורי מתכוון או לא לבוא- ואז אפרסם "מקומות פנויים".
מי שאני יודע שמתכוון לבוא זה:
1. סיגל ויואב
2. דני (מעין?)
3. טל ונירית
4. אמיר (AMIRKE80)
5. עמרי
6. שני.

אני עדיין מחכה לתשובות מ:
1. שיה ואתי
2. עידן והדר
3. גל גושן (כן כן- שלגיה המקורי חוזר!)
4. אלכס
5. נחום (למרות שהסיכויים קלושים)

אני מבקש לתאם איתי אם מישהו רוצה לבוא, שלא יהיו כפילויות בתכנונים (מס' רכבים, אוכל, וכו').

3. התאריך נשאר כשהיה. לא יכול אחרת.

חג שמייח.
יואב

airzax3
13-04-06, 10:23
לצערי אני לא מגיע )-:

yoav
13-04-06, 10:41
שכחתי את עידןW ברשימה הקודמת...(הנה תוקן העוולhttp://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_razz.gif ).

בנוסף- אלכס שיריין את מקומו.
אז מה יש לנו שם?
1. יואב וסיגל
2.דני (בודד?)
3. אמיר וזוגתו שתחייה.
4. עידן והדר
5. שני (הכלבים באים?)
6. עומרי (לבד?)
7. עידןW (לבד?)
8. טל ונירית
9. אלכס וזוגתו

שיה ואתי?... (איך נאכל בלעדייך אתי?! ואם לא תבואו- ממוצע הגילאים שוב ייטה לכיוון ה 20+ וטל נירית ואנוכי שוב נהיה הזקנים..http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif )

אנחנו כבר 10 בפוטנציה- אז לצערי זה סוגר את הרשימה...http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_neutral.gif
(אלא אם הבנתי אותך לא נכון שני ואתה לא מדבר על פיצול למטיילי יום חמישי בבוקר ולבאי הלילה - אלא פיצול בכלל?? לא נשמע לי ברוח הגמדייה...).

shainok
13-04-06, 11:34
חג שמח! לגבי הפיצול כוונתי היא לכול אורך הטיול ונפגשים בליילות ובטיולים הרגליים.
יואב אתה צודק שזה לא ברוח הגמדים אבל גם אלי פנו אנשים וכבר נמאס לי להגיד אולי , אם יהיה מקום וכו... לכן חשבתי שהפעם אבל רק הפעם במידה ויהיה ריבוי גמדים לפצל וכך כולנו ניהיה מאושרים!
לא חייב לעשות כך אני רק מעלה אפשרות !

yoav
13-04-06, 14:30
להלן המסלול, לאחר שעבר ליטוש ע"י דורון (כרגיל תודה):

(מפות 18 ו 19)
1. ניפגשים בלילה של חמישי בחניון הלילה סמוך לצומת ציחור (פרט למטיילי הבוקר שיגיעו לשם קודם)
2. ביום שישי ניסע לאורך ערוץ נחל ציחור, נעלה בקמר צניפים ונעבור לערוצו של נחל צניפים. נדשדש לנו בצניפים עד הר צניפים. כאן הזמן לשנס נעילות ולטפס אל פיסגת ההר במעלה צניפים, שם נעצור לתצפית, טיולון רגלי, צילומים של הנ.טריג עם פלאח הסימון המקורי (!), נזרוק אבנים לבדוק את עומק צינור הקידוח וננוח. נמשיך משם במורד הר צניפים לכיוון נחל שגיא והקניון הלבן (אם נראה שהתקדמנו מהר יחסית, נעשה עיקוף קטן ונאגף את ההר מצפון לדרום, ונרוויח את גב צניפים- בכל מקרה את המעלה- עושים בעליה:-) . אחרי שהשארנו את צניפים מאחורינו, נשים פעמינו לקניון הלבן. נקנח בשיטוט אחה"צ בקניון הלבן ונמשיך ללינה בתחתית הר כרכום.
3. שבת לפנות בוקר- מספרי מוות מי נשאר לשמור על המכוניות :-). נעלה לכרכום, סיבוב רגלי של כ 3 שעות, נראה זריחה, נשתה תה, נשחק בגב כרכום ונחזור לרכבים. נמשיך צפונה לבאר כרכום ומעלה שגיא, נתחבר לנחל ערוד הזכור לנו לטובה, נמשוך מערבה לכיוון מפער ערוד והחוצה לכביש בבורות לוץ.

זהו.
הארות והערות יתקבלו בברכה.
יואב.:)

asafk
13-04-06, 18:01
מספרי מוות מי נשאר לשמור על המכוניות

just get somone with a dog (but a little one, so you'll have room in a samurai)

Asaf.

yoav
13-04-06, 18:42
just get somone with a dog (but a little one, so you'll have room in a samurai)

Asaf.

אסף- כפי שאתה רואה- הכלבה באה עם סמוראי משלה..:http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif (ואם מוסטפה את איברהים בע"מ עוקבים אחרי השרשור- אז כן! היא אמסטאף!)

http://jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=608

amirke80
13-04-06, 22:22
נשמע אחלה של מסלול!!
לגבי זוגתי שתחיה.. אני לא בטוח!! כלומר כן כן שתחיה אבל לא בטוח שבאה :-(
אבל אני מגיע!!! כמובן

המהנדס
13-04-06, 23:28
כנראה שנגיע בשישי בצהרים

שעיה כליף
14-04-06, 13:00
אני אגיע, נטול אתי :neutral:
לא אוותר על העליה לכרכום

yoav
14-04-06, 15:30
שיה מגיע!:razz: (טל ונירית- ניצלנו מתואר הקשישים...:wink: )

אחלה- מטלות (עצים, אוכל, שירונים וכו') יחולקו בהמשך.

יוד.

שעיה כליף
17-04-06, 20:52
שיה מגיע!:razz: (טל ונירית- ניצלנו מתואר הקשישים...:wink: )

אחלה- מטלות (עצים, אוכל, שירונים וכו') יחולקו בהמשך.

יוד.

הקשישים חזרו למרכז הזירה :twisted:

נו.. מי עולה איתי לכרכום ?

yoav
17-04-06, 20:59
שיה - כמו שזה נראה כרגע- אתה אני ואלכס נוסעים במסלול הקשישים הרגוע לכרכום, והנועזים ייסעו לטפס את המרזבה וייפגשו אותנו בלילה למרגלות הכרכום.

תתכונן ליום טיול אינטימי במיוחד:wink: (משמע- תביא את יורם..:twisted: )

יוד.

חוקר
17-04-06, 21:14
[QUOTE=yoav]שיה - כמו שזה נראה כרגע- אתה אני ואלכס נוסעים במסלול הקשישים הרגוע לכרכום, והנועזים ייסעו לטפס את המרזבה וייפגשו אותנו בלילה למרגלות הכרכום.

יוד-הסבר ,נמק ופרט.
למה הפיצול הזה?
אם אפשר(ובטוח אפשר)לבטלו לאלתר :evil:

yoav
17-04-06, 21:49
חוקר- עוד מוקדם- סתם טיזינג לשיה.;)

בגדול- בגלל שעלה הרצון לאתגרי עבירות- ומה לעשות שבסביבת הכרכום אין ממש, חיפשנו במפות (17 18 19 ) "מסביב" , ובעצם מעברים מעניינים באמת נמצאים מזרחה רחוק מכרכום, ולא באיזור צומת ציחור איפה שרציתי להתחיל במקור. הבעיה שאם נתחיל באמת בערבה, יווצר מסלול ארוך מאוד עד לכרכום בשביל 10 רכבים, ואני מסופק אם אפשר להכניסו ליום אחד (אבל בסדר בשביל מחצית מכמות הרכבים..).
אז: אפשר להצמד למסלול מזרחי יותר, עם כמה מעלות מעניינים, ותא שטח פחות בנאלי מהנחלים הגדולים, בהרכב הנכחי, ולוותר בכלל על הכרכום.

רק ששיה ואני ממש מפנטזים על הכרכום:roll: ...

אז אפשרות ב' היא להתפצל, ואז בשיירה קצרה יותר יוכל מי שרוצה מסלול פחות משעמם להגיע ביום אחד מהערבה במזרח עד לחניון הלילה של הכרכום, ובדרך להצדיק את הנעילות וללכת לבחון כמה מעלות (מרזבה היתה אחת ההצעות).

שיה אלכס ואני מעדיפים את הנתיב "הרגוע", שיכלול פחות נסיעה וקצת יותר הליכה (הקניון הלבן, צניפים וכו'). מהכירי אתכם ואת הויטארה המוגבהת הנעולה והממוגנת למשעי- הנחתי שאתם הולכים לתת למעלות בראש :twisted:. את שאר הנכחים ברשימה לא הזדמן לי לשאול עדיין.

הכרכום למיטב הבנתי הוא בכל מקרה מכנה משותף- אז שם ניפגש בלילה ונעלה עליו יחדיו בבוקר- ומשם המשך טיול החוצה, אני מניח בשיירה ארוכה.

(איך זה בתור- "הסבר פרט ונמק"?;) )

חוקר
17-04-06, 22:16
מבחינתי הכי חשוב שנטייל כולנו ביחד!
אני(כרגע לא ברור אם נירית מצטרפת)רוצה לטייל גם ביום חמישי וננסה להכניס באותו יום גם איזה מעלה נחמד :-P

אתם זוכרים של מי היה הרעיון לקום בטיול הקודם ליפנות בוקר,אני בזריחה על הכרכום :-P

שעיה כליף
18-04-06, 08:25
שיה - כמו שזה נראה כרגע- אתה אני ואלכס נוסעים במסלול הקשישים הרגוע לכרכום, והנועזים ייסעו לטפס את המרזבה וייפגשו אותנו בלילה למרגלות הכרכום.

תתכונן ליום טיול אינטימי במיוחד:wink: (משמע- תביא את יורם..:twisted: )

יוד.

יוד ! חשבתי שהתחלנו להתקרב.... :wink:

בקשר למסלול :
אנו בכל זאת צריכים להכניס קצת עניין,
שלא תהיה רק "נסיעה מנהלתית",
מהו המסלול ה"רגוע" ?

yoav
18-04-06, 09:09
שיה
המסלול "הרגוע" הוא זה שפירסמתי קודם, כשהיה מדובר על שיירה ארוכה. בשיירה קצרה , נוסיף לו משהו מזרחי יותר (איזור הר כיפה, ברק, וורדית). בכל מקרה- עבורי האיזור יפה כמו שהוא, ומספק לי את כל חווית המדבר שאני אישית אוהב. זה לא כביש 6, ולא נסיעה "מנהלתית".
לכולם יש בבית/או לחברים מפות 17, 18, 19. זה האיזור "סובב הכרכום". תסתכלו, תבחנו, תראו מה בא לכם- וכמו שכתבתי עוד בפרסום המסלול המקורי- הארות והערות באמת בברכה-רק רצוי הצעות קונקרטיות.

ד ו ר ו ן
18-04-06, 09:45
חוקר- עוד מוקדם- סתם טיזינג לשיה.;)

אז אפשרות ב' היא להתפצל, ואז בשיירה קצרה יותר יוכל מי שרוצה מסלול פחות משעמם להגיע ביום אחד מהערבה במזרח עד לחניון הלילה של הכרכום, ובדרך להצדיק את הנעילות וללכת לבחון כמה מעלות (מרזבה היתה אחת ההצעות).

מרזבה זה לא מקום לבדוק נעילות-זה מקום מעצבן,מסוכן ובעל נטיות לפקקים בסופ"ש שיכול לדפוק טיול שלם כי אין אופציה לעקוף אם יש בעיה במקום-גם אם הבעיה היא סה"כ קבוצה אחרת שהתחילה את המעבר לפניכם ו"במקרה יש לה 10 רכבי משפחות להעביר".
המקום כ"כ צר שגם אם תבקשו יש סיכוי שאין איפה להדחק כדי לעבור-לא בירידה ולא בעליה.

אני מציע לכם להפריד בין טיול "אתגרי" לבין טיול לשם טיול.
בכל אתגר עבירות טמונה האופציה לתקיעה לא מתוכננת,אם שלכם או של מישהו שכבר נמצא שם ותקיעה כזו דופקת את הטיול,אם בגלל שצריך לפתוח מוסך בשטח ולשרוף זמן שמשמעו לותר על חלקים גדולים של המסלול או לג'עג'ע מישהו לכביש הקרוב ואם בגלל מישהו אחר שחוסם לכם את הנתיב ושוב אתם בפער זמן גדול.

אם אתם משקיעים עד לדרום הרחוק כדי לראות דברים שיש רק שם תעזבו את העבירות הרצינית למקום קרוב יותר או טיול עבירות,חבל לדפוק תכנון של סופ"ש בגלל מדרגה.

yoav
18-04-06, 10:26
דורון- לא יכולתי להגיד את זה טוב יותר- ואם עקבת אחרי השרשור- אתה בטח מבין שאתה "מתפרץ לדלת פתוחה"...:-P

בכל אופן- שוב תודה על העזרה בתכנונים- אני בטח עוד אציק לך עם קושיות נבחרות לקראת הטיול.
יואב

yoav
19-04-06, 09:01
הנה הצעה שנראית טובה, מבית היותר של נמרוד:

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?p=101148#post101148

שעיה כליף
19-04-06, 09:42
נראה מצוין
בן אם נעלה את עשוש או לא
הייתי כן הולך על המסלול הראשון ונכנס רגלי לקניון עדה,
הצליח לנו "באצבע אלוהים" הקטע הרגלי
כל זאת בלי להכיר את המסלול בנחל ציחור נמרוד הגדיר כ "נסיעה מהירה".

shainok
19-04-06, 17:47
אני ממליץ בחום להכנס לקניון עדה מואד יפה!

betty
21-04-06, 14:37
יואב
נישמח לעלות את גיל הממוצע ולהיצטרף על בסיס מקום פנוי כמובן

yoav
22-04-06, 10:52
טוף:

אחרי "סיעור מוחות" על גבי שני שרשורים נפרדים והרבה $$$ של זמן אויר בזק/סלולר, התכנסנו:
אני עדיין רוצה לנצל את הגיחה הדרומית הזו עד הכרכום כדי לראות בנחת את איזור הר צניפים, גב צניפים ולטייל רגלית בקניון הלבן (וגם בעדה)- ולכן אני אעשה את המסלול המקורי שבפתיחת השרשור, אולי בתוספת קטע מעשוש/נקרות- או משהו אחר בסביבה "לעיבוי" המסלול. בכל מקרה אני רוצה להשאיר מספיק זמן לטייל בשקט בשמורת הנחלים הגדולים, ולא לעבור אותה בנסיעת שבילים מהירה לכיוון הכרכום. את הרפתקאות המכתש אני אשאיר לפעם אחרת. אז מי שבא ברוך הבא http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_smile.gif
מאחר וברור שלא לכולם זה מתאים, אז אני מניח שנפגוש את מי שיסע את המסלול עם הקצת יותר ק"מ ומשחקי עבירות בלילה השני בחניון של הכרכום. מי שמגיע קודם שידליק מדורה וישים קפה על האשhttp://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif.

לגבי "מנהלות"- נראה לפי מי שבא.

יוד.8-)

ד ו ר ו ן
22-04-06, 12:48
אני אכניס לך כאן ציטוט שלך מהשרשור המקביל של "המבצע לחציית הנגב של שיירת הגמדים".. זה מתחיל לתפוס מימדים מטורפים, לטיול בחו"ל עם רכב שלא הכרנו כלום לא תיכננו ככה..;-)

אני אסביר את ההתלבטות- תחושתי היא שמסלול מצומת ציחור דרך קניון עדה-צניפים (ההר + גב )-הקניון הלבן-כרכום: פשוט לא ממלאת יום אחד שמתחיל בבוקר כי ישנים לילה קודם בתחילת המסלול. אפילו שעושים אותו בנחת. לכן כל ההתלבטויות.
צומת ציחור לא מתחברת לקניון עדה-זה אל באותו התא שטח.

אין טעם להגיע עד צומת ציחור ולחזור לקניון עדה,אם כבר אז לישון קרוב לצומת ציחור ולהמשיך דרומה או משהו שונה לגמרי, לינה בחניון ליד עדה, תנועה מערבה-אם בא לכם לשטוף דרך ולראות סקייהוקים ושד"ת דמה מופצץ אז תפנו דרומה בשביל האדום שרץ במטווח 80(?),שביל 19160, דרך מהירה,נוף פתוח ומטרות הזויות מידי פעם.
כל הקטע הזה מהיר מאד אם אתם מחליטים לנסוע דרכו ולא לעלות על כל מטוס בדרך-להיזהר מאד מנפלים-שם כל נפל זה כמה מאות ק"ג ולא איזה זנב מרגמה.

לפנות בירוק לדר' מזרח עד לחיון,שם בשחור דר-מערב עד לעליה לצניפים(פנייה לכחול למעלה), לעלות להר(לדעתי שווה ביותר) ומשם להמשיך צפ' מזרח לכיוון כרכום בשביל הכחול,שביל מהיר יחסית אבל עדיין אזור מאד יפה לחצות דרכו.
אם אתה רוצה את גב צניפים אז עדיין אפשר לעלות ולרדת,לא חובה.
כל זה אם אתם מתעקשים לעבור דרך עדה ודרך הר צניפים,לדעתי עם הפסקת צהריים מכובדת זה ממלא יום שלם ויש לכם כמה אופציות לקצר אחרי השביל מטווחים (האדום) אל הר כרכום אם לא נשאר זמן להגיע עד להר צניפים.
אני משתדל שיהיו כמה צמתים של נק' החלטה במסלול כדי לא לותר על החניון לילה שאני מתכנן עליו בסוף היום ולרוב מכין מסלולים שיש אפשרות לחתוך בין קטיעם שלו באמצע אם משהו השתבש או סתם בא לנו לישון בצהריים.

לדחוף בכוח את נחל עשוש מהערבה עם הגעה עד לכרכום דרך צניפים זה לקבוע קצב די מהיר והדוק ללו"ז ואז זה כבר מבצע של סימון V ליד "היינו\עשינו" ולא טיול לדעתי.

אז תעשו עוד הפסקת קפה בדרך,סתם מתחת לעץ או להעביר שעה בראש הר צניפים,לכו לישון אחרי ארוחת צהריים או סתם לשחק מטקות באמצע שומקום-הרבה יותר שווה מאשר לדחוס מרחק.

yoav
22-04-06, 13:34
דורון- אני גם אצטט את עצמי- אמרתי לך בשרשור ההוא ש"אתה מתפרץ לדלת פתוחה" :wink: .
יש מסלול מתוכנן בתחילת השרשור (בעזרתך)- אני אדבוק בו ומי שבא- ברוך הבא.
יאללה ביי.:razz:

yoav
23-04-06, 11:42
אגב- קיבלנו שלל עצות ורעיונות למסלול מוותיקי האתר דרך שרשור אחר. שווה הצצה:

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?p=101715#post101715

idanw
23-04-06, 13:00
אני נאלץ לבטל... (הטרנספר גמר לי על התקציב..צריך לעבוד..)
נתראה בטיול הבא...

עידן

danip
23-04-06, 19:01
שלום

המסלול האלטרנטיבי: נפגש חמישי בלילה משעה 9 ואילך בחניון במואה, נצא למחרת מוקדם לכיוון מעלה עשוש, צוקי חדוד, נלווה את מי שרוצה לורדית: יעלה וירד :wink:, צוקי פארן, נחל כרכום, עמק חרוז, ולינה משותפת עם שאר הגמדים :grin: בחניון לילה מתחת להר כרכום.

מפאת המסלול הארוך והעמוס מספר הרכבים מוגבל ל 6 רכבים

כרגע נרשמו:

1. החוקר
2. שני
3. דני
4. מוני?

אני מבקש לשרשר את עצמכם לאחת הקב' כדי שנוכל להתארגן על אוכל וכד' לימים חמישי שישי

ערב טוב לכולם

דני

itaizvi
23-04-06, 19:05
אני ובלם היד השרוף שלי מצטרפים
;-) :razz: :smile: :grin:

איתי

shmil
23-04-06, 19:59
.
כל הקטע הזה מהיר מאד אם אתם מחליטים לנסוע דרכו ולא לעלות על כל מטוס בדרך-להיזהר מאד מנפלים-שם כל נפל זה כמה מאות ק"ג ולא איזה זנב מרגמה.

הבעייה, דורון, ולכן אני מתקן אותך - יש שם גם נפלים בגודל של פחות מאגרוף, גם נפלי 155 מ"מ ואחרים. מבלי להכנס ל-מה זה ולמה זה - חרשתי שם כח מטר, פעמים רבות, ראיתי יותר מאחד ויותר משניים, ומרבית האנשים לא מכירים ולא ראו כאלו. האמינו לי, אני מבין בזה.
אמנם לא רבים, אבל יש, והם לא פחות מסוכנים.
כשתסתובבו שם - לא לגעת.

amirke80
23-04-06, 23:19
היי יואב,
תוכל לרשום את המסלול והאנשים שבאים למסלול זה כמו שדני רשם?
כך כל האופציות יהיו מול העיניים ולא נצטרך לחפש במליון שירשורים.
תודה
הנועל האוטומטי

yoav
24-04-06, 09:11
בוקר טוב
לגבי המסלול:
בגדול יהיה מה שפירסמתי בתחילת השרשור (ודוסקס בהרחבה בשני השרשורים):
שישי:קניון עדה (טיול רגלי של שעה), נחל ציחור, עליה מעט אתגרית לתצפית על בקעת צחיחה, נחל חיון, נחל צניפים, שער צניפים, גב צניפים, עליה להר צניפים, הקניון הלבן, הר כרכום.
שבת: טיול רגלי בכרכום, יציאה צפונה לכיוון נחל ערוד, בהתאם לזמן החוצה בבורות לוץ או למעלה במעלה רמון.
כרגע באים:
1. יואב וסיגל
2. אלכס+
3. שיה +
4. אמיר ? (וזוגתו?)
5. יעל בר זוהר וגיא זוארץ (?)

לגבי הלינה בלילה הראשון- נחליט ביחד בטלפון עם מי שבא איתנו אם עושים את נחל עשוש (נישן במואה) או לא (נישן בעדה).
ביי
יוד:cool:

danip
24-04-06, 13:21
כרגע באים:
1. יואב וסיגל
2. אלכס+
3. שיה +
4. אמיר ? (וזוגתו?)

מנסה למשוך לקוחות?! :wink:

דני

itaizvi
24-04-06, 14:45
בוקר טוב
לגבי המסלול:
בגדול יהיה מה שפירסמתי בתחילת השרשור (ודוסקס בהרחבה בשני השרשורים):
שישי:קניון עדה (טיול רגלי של שעה), נחל ציחור, עליה מעט אתגרית לתצפית על בקעת צחיחה, נחל חיון, נחל צניפים, שער צניפים, גב צניפים, עליה להר צניפים, הקניון הלבן, הר כרכום.
שבת: טיול רגלי בכרכום, יציאה צפונה לכיוון נחל ערוד, בהתאם לזמן החוצה בבורות לוץ או למעלה במעלה רמון.
כרגע באים:
1. יואב וסיגל
2. אלכס+
3. שיה +
4. אמיר ? (וזוגתו?)

לגבי הלינה בלילה הראשון- נחליט ביחד בטלפון עם מי שבא איתנו אם עושים את נחל עשוש (נישן במואה) או לא (נישן בעדה).
ביי

אני גם בפנים אל תשכחו אותי :razz: אני הרכב ה6 ברשימה או ה5 אני פשוט לא מבין את הבדיחה\כינוי של הזוג המדובר

איתי

yoav
24-04-06, 17:35
אני גם בפנים אל תשכחו אותי http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_razz.gif אני הרכב ה6 ברשימה או ה5 אני פשוט לא מבין את הבדיחה\כינוי של הזוג המדובר

איתי

אהלן איתי- הייתי מסביר לך בטלפון- אבל אין לי אותו...http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif

בטיול הזה הקבוצה מתפצלת לשני מסלולים. תעיין למעלה בשרשור- הכל מפורט.

הרשימה שכתבתי זה מי שבחר לבוא למסלול "שלי" (לא מצאתי שם יותר הולם), ונכון לעכשיו זה יואב וסיגל, אלכס (לבד?), שיה (לבד?), אמיר ומיקה. ולא- יעל בר-זוהר וגיא זוארץ לא באמת באים.http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif

אתה מוזמן בשמחה להשתרשר לאיזה מהם שבא לך.http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_razz.gif (רק תרשום שנדע).

כנ"ל לגבי כל מי שעוד לא כתב- שנדע להתארגן על אוכל וכו'.

יואב.:cool:
(יש לך את הפלאפון שלי בה"פ.)

asafk
24-04-06, 17:47
שנדע להתארגן על אוכל וכו'.

אה... יש אוכל? למה לא אמרתם? :wink:

אסף.

עמרי2
24-04-06, 17:56
אהלן, כיוון שהתפוצץ לי בולם קדמי, הלכתי להזמין היום בולמים חדשים-אבל אני אקבל אותם רק בשבוע הבא...בקיצור אני לא אגיע עם הרכב שלי אלא ככה"נ עם איתי (אתה זוכר נכון?! :grin: )
אם מישהו מגיע לבד ואפשר להתעלק עליו אני אשמח לשמוע...

עמרי

חוקר
24-04-06, 18:07
אסף-אתה בא? :rolleyes:

לפי הבנתי יש מצב להפגש כבר בלילה של יום חמישי :-?

אלכס ר
24-04-06, 19:44
היי.
אני דיברתי עם חני היא עדיין חושבת האם לבוא או לא.
במקרה שהיא לא בא יש לי מקום ברכב.

yoav
24-04-06, 19:58
אה... יש אוכל? למה לא אמרתם? http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif

אסף.

אההה.
פשוט השרת היה קורס אם היינו פותחים גם שרשור למה כל אחד רוצה לאכול http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_twisted.gif http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_twisted.gif .

itaizvi
24-04-06, 20:19
שלום לכולם!

יואב אני מצטרף לקבוצה שלך, עידן אמר לי להצטרף לקבוצה ששיה נמצא בא לפי מה שהבנתי זאת אמורה להיות "הקבוצה" של החבר'ה הרגועים יותר ;-) (למרות שאני עם ויטרה עם נעילה אחורית לפי החוקר ;-) וכמובן בלם יד שרוף...)
:-P

עומרי תזכיר לי שוב מאיפה אני מכיר אותך... הזיכרון שלי לא משהו בזמן האחרון זה כנראה הגיל עושה את שלו ( אל תדאג עומרי הכיסא של הנווט שמור לך ;-) )

אם מישהו רוצה לצאת ביום חמישי על הבוקר ולטייל קצת לפני החניון לילה אז בכייף

0505294302 איתי

חוקר
24-04-06, 20:36
איתי,אתה טוען שאני לא רגוע :twisted:
האמת שבטיול כזה (רחוק ובלי האשה) אין לי בעיה לנסוע הרבה ואם יש אתגר בדרך,פעמיים כי טוב :razz:
אני מקוה שניפגש כבר בלילה הראשון(שיה תרגיע :lol: )

yoav
24-04-06, 23:27
אחלה.

איתי הרכב החמישי והאחרון שלנו. ברוך הבא.:)

אני אעדכן מחר לגבי החניון לילה של חמישי.

מה נשאר:
1. מי מארגן אוכל?
2. אני אשמח אם כל אחד ירשום כמה באים איתו ברכב- שנדע כמה אנחנו (זה יעזור למי שמארגן את האוכל).
3. עידן והדר- אתם עוד צריכים לתאם הצטרפות לאורך המסלול לאחת השיירות.
4. לא לשכוח לזרוק עצים על הגג (אם כל אחד יסמוך על האחרים- נשב בחושך!- אז נא להודיע מי שם משטח על הגג)

yoav
26-04-06, 10:43
עידכונים:
1.אוכל: רכשנו מזון משותף לשתי הקבוצות לשישי ערב, שבת בוקר, שבת צהריים. רכשנו על סמך 15/16 איש. נחלק עלויות כשנפגש. לא לשכוח: עצים למדורה, כלי בישול (מחבת/סיר)
2. מי שנוסע איתי: מפאת אורך המסלול לא נישן במואה אלא בחניון אחר. צרו קשר טלפוני אני אסביר איך להגיע. חמישי בלילה- מגיעים מאוחר ובשעות שונות, לכן לא תהיה ארוחת ערב משותפת בשטח. שישי בוקר וצהריים על בסיס אוכל מהבית- כל אחד מביא ו"נפתח שולחן".
3. שישי בערב על האש: יש גריל קטן. צריך עוד. להביא. אני קונה פחמים.
4. עידן והדר- מתי? איפה? אם אתם מגיעים בלילה - תצטרפו למי שבא לכם. אם במשך היום- צרו קשר עם דני לתאם פגישה על כביש 40. (אנחנו נכנסים מהבוקר לשטח ולא פוגשים כביש).

זהו.
נתראה בשטח
יוד:-)

עמרי2
26-04-06, 11:08
אההה.
פשוט השרת היה קורס אם היינו פותחים גם שרשור למה כל אחד רוצה לאכול http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_twisted.gif http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_twisted.gif .

כל הכבוד יואב! רק דיברת על אוכל והפלת את השרת!!! :wink: :grin:

המהנדס
26-04-06, 12:48
יואב / דני
מתי אתם מתחילים תזוזה בבוקר יום שישי (יעני איזו שעה ומאיזה מקום בדיוק) ?
החלטתי שאני מגיע רק עבור 2 ימי טיול (רק יום אחד לא ממש שווה את הדרך) לכן אם נגיע, נצא מוקדם בבוקר (4 וחצי לפנות בוקר נניח) ונצטרף לקבוצה שיוצאת כמה שיותר מאוחר (8-9 נניח) כדי שלא נפסיד יום טיול רק בגלל שעתיים בבוקר. לפי מה שזכור לי לא קרה שיצאנו לפני 8 בבוקר מהחניון.

תודה.

דרך אגב אני מקווה שהקבוצה שלנו לא מתחילה להתפורר.
ועוד משהו ...
לפי ההתפתחויות האחרונות בעבודה אני אסע רק בסוף השנה לחו"ל אז יש זמן.

asafk
26-04-06, 13:20
אם אני בא, יש מצב שמישהו יסכים להחליף איתי ולסוע בדיפנדר כדי שאני אוכל להרגיש עד כמה זוועתי לנהוג בשטח בסמוראי?

אסף.

אלכס ר
26-04-06, 13:56
היי.
אסף אתה יכול לבוא איתי ברכב (אולי גם ניתן לך לנהוג ברכב).
אבל אני לא מוכן לסבול נסיעה בשטח בדיפנדר (הספיק לי הרכב של צוק :)).
יום טוב.

yoav
26-04-06, 14:30
יואב / דני
מתי אתם מתחילים תזוזה בבוקר יום שישי (יעני איזו שעה ומאיזה מקום בדיוק) ?
החלטתי שאני מגיע רק עבור 2 ימי טיול (רק יום אחד לא ממש שווה את הדרך) לכן אם נגיע, נצא מוקדם בבוקר (4 וחצי לפנות בוקר נניח) ונצטרף לקבוצה שיוצאת כמה שיותר מאוחר (8-9 נניח) כדי שלא נפסיד יום טיול רק בגלל שעתיים בבוקר. לפי מה שזכור לי לא קרה שיצאנו לפני 8 בבוקר מהחניון.

אהלן
אם ככה- אתם מצטרפים אלינו.
תרים טלפון אני אסביר לך איך להגיע לחניון שנישן בו. אני חושב שעדיף לכם לבוא בלילה ולהגיע לחניון ולישון קצת מאשר להיכנס ליום שטח ארוך (80-90 ק"מ שטח!) אחרי נסיעת כביש ארוכה מאוד (ככה אנחנו עשינו כשבאנו להר כיפה ב 2 בלילה).

yoav
26-04-06, 14:32
וכמובן- אם אתם נוסעים בלילה ממילא- אז תצטרפו לאיזה מסלול שבא לכם.
אתה נעול ולא תהיה לך בעיה לעבור את המסלול של דני ושות' או להצטרף אלינו.:-)

המהנדס
26-04-06, 16:10
שעת יציאה שלכם יש?

שעיה כליף
26-04-06, 17:42
יואב אני מצטרף לקבוצה שלך, עידן אמר לי להצטרף לקבוצה ששיה נמצא בא לפי מה שהבנתי זאת אמורה להיות "הקבוצה" של החבר'ה הרגועים יותר ;-) (למרות שאני עם ויטרה עם נעילה אחורית לפי החוקר ;-) וכמובן בלם יד שרוף...)
:-P

עידן !! :-x

יוד, עוד נתחיל לקבל קיצבת זיקנה תכף :???:

amirke80
26-04-06, 18:04
היי עידן

אנחנו יוצאים בשעה 7 בבוקר (יש לנו נסיעה ארוכה משהו...)

דני (מהמחשב של אמיר)

חוקר
26-04-06, 20:08
שיה-תכין מטפחת לריקוד בטן שאתה רוקד לנו בקבלת שבת,בזה הרגע החלפתי עור בדרבוקה :grin:

עידן תירגע,שום דבר לא מתפורר,פשוט לאחר הטיול הקודם חשבנו שהגיע הזמן להעלות את
רמת האתגרים בטיול הבא ולמי שבא טיול רגוע יותר יש את הבחירה של יוד.

אני,שניקו ,מוני ואורן(זה שקנה את הסמוראי שלי :mad: )מטיילים מחר משדה בוקר לערבה וניפגש עם דניפ בלילה.

אני מביא מחבת,עצים ותופים לקבלת שבת :-P

טל

itaizvi
26-04-06, 21:29
שאלה לטל,שיקו מוני ואורן אני יכול להצטרף לאחד הרכבים שלכם מחר....? מישהו עובר באזור גשר ראשון\חולון בבוקר או משהו אחר באזור?

נראה סבבה לנצל גם את מחר לטיול מהבוקר רק שחבר אחד שבא איתי לא יכול לצאת על הבוקר לכן חשבתי להצטרף לאחד הרכבים שיוצאים בבוקר ומישהו מהחבר'ה שלי כבר יגיע עם הרכב שלי לחניון לילה

ערב טוב איתי

חוקר
26-04-06, 21:40
איתי,היחיד שעובר שם זה מוני,תיצור קשר עם שניקו והוא יקשר אותך למוני.
צוות בידור דואג להביא גיטריסט,להכין שירונים ומצב רוח טוב :grin:

shainok
26-04-06, 21:59
כמה רעש אתם עושים ביחס לגודל שלכם!!!!!!
איתי הטל שלי 0524240342.

חברה כל אחד מחויב ל: בקבוק יין , בירות , בלונדינית, מצב רוח טוב , תיימניה, עצים, כלי נגינה. שירונים!

itaizvi
26-04-06, 22:00
לצערי :sad: אני לא יחבור אליכם מחר בבוקר כי אז זה אומר שאני יפגוש את הרכב שלי רק בשישי(בגלל שאתם לא ישנים בחניון ציפורי וממשיכים לכיוון הערבה) בערב ולחבר'ה שלי אין יותר מידי ניסיון בטיולי גי'פים... זה לא יהיה חכם לתת להם את הרכב עד יום שישי בערב!!!

לילה טוב איתי

danip
26-04-06, 22:39
לצערי :sad: אני לא יחבור אליכם מחר בבוקר כי אז זה אומר שאני יפגוש את הרכב שלי רק בשישי(בגלל שאתם לא ישנים בחניון ציפורי וממשיכים לכיוון הערבה) בערב ולחבר'ה שלי אין יותר מידי ניסיון בטיולי גי'פים... זה לא יהיה חכם לתת להם את הרכב עד יום שישי בערב!!!

לילה טוב איתי
למה שלא יאספו אותך מהחניון לילה שלנו בחמישי ואז תמשיכו לחניון לילה של הקב' של יואב?

דני

itaizvi
26-04-06, 22:51
למה שלא יאספו אותך מהחניון לילה שלנו בחמישי ואז תמשיכו לחניון לילה של הקב' של יואב?

דני

מבחינתי סבבה רק שאני לא יודע איפה חניון ציפורי יוצא על המפה ואני לא יודע איפה אתם ישנים במידה ומסלול הנסיעה של הקבוצה של יואב מאפשר את זה אז מצויין

דני מה מספר הטלפון שלך?

danip
27-04-06, 08:06
איתי שלום

מספר הטל שלי : 0544731354

דני

yoav
29-04-06, 21:43
חזרנו- תודה לכולם היה מעעעוווולללהההה!

(ואגב למי שהיה נוכח בהרמת הכוסית בערב הראשון וזוכר על מה ברכנו- זה הצליח!:-P)

תמונות...

המהנדס
29-04-06, 21:52
היה מעולה.

נראה לי שזה היה אחד מהטיולים הטובים ביותר. הערב אתמול היה פיצוץ.

כל הכבוד לכולם על הכל.

אלכס קבל ח"ח על הבשר.

יואב אתה גדול.

amirke80
29-04-06, 22:37
אחרי מקלחת טובה והמון שחור שירד מהגוף....
היה טיול מעולה!! [
אלכס-אחלה אחלה של בשר.
יואב-היה מסלול נהדר.
והיה כייף לראות את כולם! ואפילו מיקה נהנתה מטיול ג'יפים אז כנראה שבאמת היה מצויין.

רק יואב אני מקווה לטיול הבא תלמד להכין קפה בלי טעיות פטליות!!
לינק לתמונות(תמונות של חברה, לא כל כך ג'יפים)
http://photos.yahoo.com/amirke80

לילה טוב

עמרי2
29-04-06, 23:10
גמדים-היה אדיר! (למרות שלא טיילתי בגמד :grin: :grin: :grin: )
תודה לכולם!
מוני-מבחינה סטטיסטית אתה אמור למכור בעוד חודשיים שלושה-תשקול ברצינות חזרה לסמוראי :mrgreen: . זה מאוד חסכוני ביחס למפלצת שלך (רכב מדהים)!

דני-אני עדיין חייב לך המבורגר! (אבל עדיף שנבנה על אלכס)

שיהיה לכולם אחלה שבוע...

AvigdorAharon
29-04-06, 23:30
מוני-מבחינה סטטיסטית אתה אמור למכור בעוד חודשיים שלושה-תשקול ברצינות חזרה לסמוראי :mrgreen: . זה מאוד חסכוני ביחס למפלצת שלך (רכב מדהים)!

מוני - סמוראי???
הוא פשוט רוצה להרגיש גדול, כך שלא נראה לי שזה יצא לפועל...

שמח שנהנתם!!!

אביגדור

עמרי2
30-04-06, 00:04
מוני - סמוראי???
הוא פשוט רוצה להרגיש גדול, כך שלא נראה לי שזה יצא לפועל...

שמח שנהנתם!!!

אביגדור

זה היה רמז שכשהוא מוכר יש לו קונה...והוא גם ככה לא עובר את ה-90...סמוראי יספיק לו :twisted: ...נכון מוני?! :grin:

אלכס ר
30-04-06, 00:08
היי, באמת טיול מדהים.

אז כך, היה טיול "מדליק" (יש תמונות)
http://pic.hevre.co.il/Files/4C74C333A752461F9F0309049EE4B729/norm_D8061176A38B4B25825C0900393E507C.JP G

כל הטיול רק אכלנו :)
http://pic.hevre.co.il/Files/4C74C333A752461F9F0309049EE4B729/norm_46A4D53F501B4AB5AF59367E3CE29A46.JP G

לפעמים דיברנו
http://pic.hevre.co.il/Files/4C74C333A752461F9F0309049EE4B729/norm_878CFCD36A514AC9A7E822C1964799D8.JP G

קצת חשבנו
http://pic.hevre.co.il/Files/4C74C333A752461F9F0309049EE4B729/norm_1BD55993559F4EF2AD1C93374D41AD5A.JP G

לפעמים נהגנו
http://pic.hevre.co.il/Files/4C74C333A752461F9F0309049EE4B729/norm_7686010249974E47B2251C0ED7226BCF.JP G

יוד היה אחלה טיול :) :) :)
כל התמונות כאן : http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=4C74C333A752461F9F0309 049EE4B729&alid=372386&page=3&dspmode=1
לילה טוב

ruby
30-04-06, 00:23
לפעמים עולים לי מחשבות :rolleyes: להתפטר מהעבודה בכדי שגם אני יוכל להצתרף לטיולים בסופי השבוע אוף עבודת משמרות :neutral:. למה הדתיים לא סוגרים את נתב"ג בסופי השבוע :lol: .

yoav
30-04-06, 08:45
למי שתוהה מה רואים בתמונה הראשונה שאלכס פרסם- אז בגחל הקטן הבוער הזה זה : מאזדה! כן כן- מאזדה שלמה, שמצאנו בוערת בשולי הכביש (40) כששני נוסעיה עומדים במרחק בטוח מפיצוצי הדלק וממלמלים משהו לא ברור על עשן שיצא מהלוח שעונים רגע לפני הדליקה הגדולה. לא רואים כל יום.

itaizvi
30-04-06, 10:34
היה באמת טיול מעולה! תודה רב לכל המארגנים!
יואב בחרת לנו אחלה מסלולים עם נוף מדהים !
אלכס תודה רב על ארוחת הערב ביום שישי היה משובח ביותר! איפה אתה עושה " על האש" ביום העצמאות? אפשר להצטרף? :)

תמונות בהמשך היום...

שבוע טוב לכולם

איתי

שעיה כליף
01-05-06, 08:27
שלום חברים

היה כייף אדיר
המחשב הביתי בתיקון לכן יהיה עיכוב בתמונות ... וחבל"ז

סגנון הטיולים מקבל צורה טיפה שונה ובהחלט משופרת
שילוב של קטעי הליכה במסלולים עושה לנו ענין ענק.
סחתיין, על הכל.

שיה

חוקר
01-05-06, 23:54
גם אני מאאאד נהנתי.
בזמן שאתם אכלתם מהספגטי בולונז(חסר לכם שלא תישמרו לנו בפעם הבאה)אנחנו ירדנו ממכתש רמון לערבה. הטיול שלנו כלל את מעלה עשוש,ירדנו את מחמל(חלקנו),ירדנו את מעלה נוח(חלקנו),ובעיקר נסענו :lol:

היה כיף של טיול,אחלה לילות עם הרבה שימחה ושירה.

מיקה-תפסיקי לסנוור 8-)
אלכס-אתה מלך הבשר מבחינתי ;)
יוד וסיגל-לתשומת ליבכם עניין הספגטי :-o
דניפ-כיף לי לטייל איתך :twisted:
עידן והדר-התחלתי לקשט את הגי'פ,מחכים ל-6.6.06 :lol:
שיה-אין עליך,אין.אהבתי את השירה שלך בלילה :mrgreen:
מוני,עמרי איתי והחברס-שמחנו לארח אותכם בגמדיה 8)
ואחרון חביב שניקו-תיזכור שהכל מאהבה :p

שיהיה לכולם יום עצמאות שמח.

טל

שעיה כליף
02-05-06, 19:59
טוב, אז האלבומים מעודכנים בקישור למטה, יש תמונות וחבל"ז תכנסו לראות.

עכשיו כמה טעימות לעורר את התיאבון :
נחל צניפים
http://pic.hevre.co.il/Files/CF7D78EAF3FC4946B0DE990498B5F636/norm_D207FD1B31BD45748A6019C7DD10BB9B.JP G
הקניון הלבן
http://pic.hevre.co.il/Files/CF7D78EAF3FC4946B0DE990498B5F636/norm_B132A09DAF744D5D8B40F19ECC812091.JP G
העליה להר כרכום
http://pic.hevre.co.il/Files/CF7D78EAF3FC4946B0DE990498B5F636/norm_8CBF4AF072B647439CC85C4042636FA6.JP G
ציורי קיר
http://pic.hevre.co.il/Files/CF7D78EAF3FC4946B0DE990498B5F636/norm_64DB5C9ABDE24CD29B52D2DFC34BE2A8.JP G
עין המערה
http://pic.hevre.co.il/Files/CF7D78EAF3FC4946B0DE990498B5F636/norm_8E559B4DA085421FBEDAF19130A2DCD1.JP G
ועוד ועוד כאן (http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=CF7D78EAF3FC4946B0DE99 0498B5F636&alid=373316)
חברים ... זה היה אחד הטיולים המוצלחים ביותר שעשינו.
להתראות.

itaizvi
03-05-06, 21:33
המון תמונות(חורשן,בית גוברין וסופ"ש אחרון)

תהנו....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/itay_zvi/my_photos

danip
07-05-06, 13:10
עשה פשוט חשק לעוד הרבה בהחלט אחד המוצלחים

ננסה לבשל משהו דומה בקרוב לפני שנגמרת העונה...

שבוע טוב לכולם.

דני

shainok
09-05-06, 14:27
תמונות
יש כאן גמ תמונות מהטיול הקודם!

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=3&item=7462

חוקר
09-05-06, 19:59
שיינוק,יופי של תמונות :!:

yoav
09-05-06, 20:11
שיינוק,יופי של תמונות :!:

של מי הויטארה שם שתקועה על המדרגה?:roll:

חוקר
09-05-06, 21:12
הויטרה שלא כמו שאר החוליגנים ניסתה לעלות בעדינות(כיאה לשלגיה :-D ) ותוך כדי כך הזיזה את
המע'צ שכבר היה במקום :evil:
רק אחרי ששיכנעתי אותה היא הסכימה לעלות עם קצת יותר גז. :lol: ועלתה בקלות :twisted:

יואב,אני ודניפ מזמינים אותך לקפה במשלט 21,אתה בא :twisted:

-->