PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים רשיון וטסט

אסי
13-04-06, 20:53
שלום,

אני צריך להחליף צמיגים לדיסקברי. תיכננתי על 245X75X16 שטח - סולידי יחסית, ולפי הפורום ניתן להכניס בקלות לרישיון.
אבל, השמועות מספרות שהמצב השתנה ואי אפשר להכניס לרשיון / לעבור טסט עם אף צמיג חוץ מצמיג במידה הרשמית 237X70X16 (כאשר אני לא בטוח שיש צמיג שטח במידה הזאת בארץ).

מישהו שמע ? יודע מה קורה עם הצמיגים ?

אסי

אסי
16-04-06, 14:06
עשיתי כמה בירורים - באינטרנט, אצל סוחרי צמיגים בסוכנות לנד-רובר וגם אצל חברים.
בקיצור המצב השתנה, פעם היה אפשר בקלות לשנות מידה (245X75X16) היום זה מאוד קשה (גפני למשל שהיה פעם מעביר היום לא נוגע בזה).
בנוסף - חבר עם טנדר לא עבר טסט למרות שהצמיגים כבר רשומים אצלו ברשיון, אמרו לו שהמידות לא מאושרות על ידי היצרן.

אז ירדתי מזה, ונשארתי במידה המקורית - אבל שטח (BFGoodrich Mud Tarrain, 235X70X16 ).

אסי

GodsFather
16-04-06, 15:09
ואני שואל...אם בארזים נפלה שלכת , מה יגידו אזובי הקיר ?

מה יקרה עם כל בעלי הגלגלים הגדולים ? איך יתמודדו כל המשפרים ?

טרנספרים עם יחסי העברה איטיים במיוחד המצריכים צמיגים גדולים ,אחרת לא יעברו את ה60 , רכבים בגובה מטורף שעם צמיג סטנדרטי יראו מגוחך ואף יהוו סיכון התהפכות גבוה יותר...

מה יהיה ?

לצורך העניין גייסתי את כוחותי וניסיתי ליצור קשר עם סוזוקי יפן , ברם! אין שום דרך לתקשר עימם אלא רק עם היבואן בארץ (לפחות כך הובן מהאתר שלהם)

אם יש מישהו שמכיר דרך , אני מוכן לקחת על עצמי את העבודה , כפי שעשיתי עם צמיגי מקסיס (אמנם לא עמלתי קשות אך עדיין , אף אחד אחר לא רצה להזיז את התחת שלו בשביל להוציא צמיגים חוקיים :grin: )

תנו לי הכתובת (בין אם במכתב ובין אם בדוא"ל ) ואני כבר אדאג להתכתבות , הניסוחים , המו"מ והמום שאטיל בהם אם לא יאשרו :razz:

-->