PDA

צפייה בגרסה מלאה : שינוי צורת הפנסים הראשיים - האם מותר?

boba banay
17-04-06, 01:55
לפני שאני מתחיל לעשות בלאגן....
פתאום צנח עלי רעיון נחמד, היות ואני חייב להחליף את הפנסים הראשיים בסמוראי(אין מה לעשות הגיע יומם) חשבתי אולי לשנות קצת את הגריל ולהרכיב פנסים אחרים - לא מקוריים - לדוגמא אליפטיים במקום העגולים....
עזבו אתכם - כדאי\לא כדאי\מה זה יתן לי וכו'.....אני רק רוצה לדעת האם זה מותר חוקית?

ולמי שבאמת בוער לו לדעת למה אני רוצה לעשות את זה - סתם בא לי על לוק (ולוק בלבד - זה לא ייתן לי כלום חוץ מזה) קצת יותר ייחודי ומעניין....

תודה

רן

tayrie
17-04-06, 06:18
לעניות דעתי , אם העבודה תהיה טובה וזה לא יראה אלתור - לא יציקו לך על זה...לא יודע מה החוק אומר על זה.

anakin
17-04-06, 22:03
מבחינת חוק יבש- יש איסור לשנות מבנה ברכב כולל שינוי מבנה תאורה.

טל רותם
18-04-06, 17:10
מבחינת החוק היבש זה לא חוקי,
זה שינוי מבנה,
אבל כמו שחיים רשם,כל עוד זה לא יראה אילתור ותעשה עבודה יפה,לא מאמין שמישהו יציק לך על זה...
טל.

נמרוד
19-04-06, 01:42
כל עוד הפנסים עצמם תקניים, אין בעייה.

חברים - לא נכנעים לטרור, וגם לא לטמטום הרשוי בארץ!

tzagi
20-04-06, 06:08
Quote:
חברים - לא נכנעים לטרור, וגם לא לטמטום הרשוי בארץ!

I like it...
A rebel with a couse!

boba banay
20-04-06, 21:14
תודה רבה למשיבים - ו....לעבודה - אני לא אשכח לפרסם תמונות עם התוצאה(במידה והיא תהיה לטעמי)

רכס חיים
21-04-06, 02:02
אני שיניתי את הפנסים בוואז אחד מהשניים - מעגולים למרובעים של טרנספורטר ואף אחד לא עשה לי בעיה בטסט. אולי כי לא מכירים את הכלי הזה בארץ. בכל מקרה דעתו של נמרוד מקובלת עלי ולא צריך להגזים בפחדים המובנים שכל שינוי הוא גם שינוי מבנה.ביננו לבין עצמנו - שינויים במיתלים שמשפיעים במיוחד על יציבות הרכב נעשים יום יום ועדיין לא נגרמים לנו בעיות בעת הטסט.וזה באמת שינוי מבנה.

igalw
05-05-06, 01:35
טוב אז אתן לכם תשובה מוסמכת לפי החוק אין לעשות שינוי אשר משנה את התנהגות הרכב ואם שינוי הפנס הוא קוסמטי בלבד גם החלפתו למרובע והוא ממשיך לתת את אותה אלומת אור אז אין כל בעיה בעיניין.

-->