PDA

צפייה בגרסה מלאה : לוקים ידניים לסופה

ophir
18-04-06, 01:45
האם זה החלק שאני צריך?

http://shopping.jeep4x4center.com/popup.asp?number=W38006

איש התמיכה מארה"ב טען שסופה שונה מ-YJ ככה שזה לא יתאים. בעקרון זו נשמעת קביעה סמכותית אבל אני שמעתי דברים אחרים.
אשמח לשמוע את דעתכם.

ophir
18-04-06, 01:55
הנה התשובה שקיבלתי:

Your STORM is essentially an extended version YJ produced by AIL. Due to the variances between the US and Israeli versions, we cannot offer any replacement parts for this.

If I can be of any additional assistance, please let me know.

Mike Gowen
Account Manager

נמרוד
19-04-06, 03:22
לדעתי זה כן יתאים, אבל אני בטח לא יכול לקחת אחריות על 1000$ של מישהו אחר... שים לב לעניין הצלב - יש צלבים גדולים יותר בציריות משנת 97, ורצוי להזמין את הקיט שמתאים לציריות האלו - וזה כנראה לא הקיט שבקישור שלך שנועד לYJ עד שנת 97. תברר איתם לאיזה צלב בדיוק זה מתאים. הקיט כולל למיטב הבנתי את החלק החיצוני של הצירייה חדש ומשתמש בחלק הפנימי המקורי.

תבקש מהם את הוראות ההרכבה. לא צריכה להיות להם בעייה לשלוח את ההוראות כקובץ PDF, בתור שירות ללקוח - תגיד להם שאתה רוצה את ההוראות כדי לברר יותר לעומק האם הקיט אכן יתאים לסופה.

ophir
19-04-06, 10:06
[QUOTE=נמרוד] שים לב לעניין הצלב - יש צלבים גדולים יותר בציריות משנת 97, ורצוי להזמין את הקיט שמתאים לציריות האלו - וזה כנראה לא הקיט שבקישור שלך שנועד לYJ עד שנת 97.

הסופה שלי היא 94....

דרור ברלי
19-04-06, 14:59
קודם כל, תתחדש!

נועלי טבור ידניים זה דבר טוב באופן כללי, אבל במקרה של סופה, העלות וכאב הראש שכרוכים בהתקנת קיט נועלי טבור הופכת אותם למיותרים לדעתי.
גם כשתתקין נעילת לוקרייט מקדימה לא תהיה לך שום בעיה בנסיעה בכביש.
ממש לא שווה את ההשקעה הכספית (הגדולה) וההתעסקות.

ophir
19-04-06, 15:18
תודה דרור! בהחלט התכוונתי לספר לך באופן אישי אחרי החג :)

אולי כאב ראש אבל אני חושב שאלך על זה, בסה"כ הסופה הנוכחית היא סטנדרטית ומתנהגת נהדר על הכביש.. אשמח לשמר התנהגות זו :))

השאלה היא האם זה בכלל אפשרי דרך הקיטים האלו או שזה פשוט לא מתאים? אני אנסה לברר יותר לעומק.

דרור ברלי
19-04-06, 22:51
אפשרי ומתאים. ראיתי סופות שנוסעות עם הקיט הזה. פשוט לא שווה 1000 ירוקים לטעמי.
1000$ = דטרויט ולוקרייט חדשים (באמריקה) ועוד נשאר כ-200$ עודף, או כמעט דטרויט חדש כאן בארץ, או קיט קפיצים חדש, או כננת חדשה (לא סינית), או עוד אלף ואחד דברים שהייתי מתקין בסופה סטנדרטית לפני קיט נועלי טבור.

אני מבין שאתה רוצה לשמר התנהגות כביש טובה. אם זה ככה וזו הדרישה העיקרית, אתה צריך להרכיב צמיגי כביש או מקסימום AT ולשמור על מבנה כללי (קפיצים, גובה, היגוי) כמה שיותר קרוב לסטנדרט, וכאן אין חוכמות - זה בא על חשבון כושר עבירות ויכולת כללית בשטח.
אבל בבנייה נכונה של מערכת המתלים, אפשר להגיע לפשרה טובה שתיתן לך גם נוחות ויציבות בכביש, וגם מהלך גדול וגמישות בשטח. נעילות נשלטות ישמרו על מאפייני התנהגות כביש קרובים ביותר לסטנדרט, אבל הן יקרות יותר, מסובכות יותר להתקנה, פחות אמינות באופן מוחלט (אני יודע שעכשיו יתחיל כאן ויכוח) ותמיד יש סיכוי של עשרות אחוזים שה ARB, במיוחד קדמי (נחשב בעייתי בדנה 30) לא יפעל/ידלוף אוויר/ייקרע צינור אוויר/סתם לא יינעל בדיוק ברגע שאתה זקוק לו.
אתה כבר יודע מנסיון, שאין מה לפחד מנעילות אוטומטיות, וכל זמן שהמוט המייצב ומוט הפנהרד מחוברים, הסופה תמשיך להתנהג נהדר גם עם לוקרייט מקדימה, להוציא בלימות חירום על רטוב - אחרי שזוכרים את זה ונוהגים בהתאם, אין לך שום בעייה.

asafk
19-04-06, 23:22
Ox locker קדמי עולה פחות מקיט לוקרים.

אסף.

-->