PDA

צפייה בגרסה מלאה : חריקות בשילוב 4X4 LOW בניוטראל וטורים שקטים

מוני_הכוכב
19-04-06, 19:49
לעיתים יש לי חריקות בזמן השילוב. בלייזר 1988
אני בניוטראל או ב-פרקינג, מוודא שהטורים נמוכים.
לעיתים אני נאלץ לכבות מנוע ע"מ לשלב או להוציא משילוב.

לפני שנים כשהייתה לי סופה, אמר לי ד"ר ג'יפ שעלי לוודא גם שההגה ישר -
מה מקור הבעייה?

תודה,

מוני

polar bear
20-04-06, 14:27
היה לא מזמן שרשרו בנושא, וכנראה שהבעיה היא באיזהו אספקט של הגיר .

ERAN NO 1
20-04-06, 14:43
השאלה היא האם למישהו יש בלייזר עם טרנספר\גיר זהה שמעביר מצבים ללא רעשים?

גם אצלי יש רעשים חלק מהסיבה היא התמהמהות. הוראות הפעלה (לוחית צבאית) רשום במפורש
העברה רציפה פשוט להעביר בנחישות. אצלי זה משפר!

tamit
20-04-06, 17:00
כן, אצלי עובר בלי רעשים או קירקושים ביכלל.
העברה חלקה ונקיה (בלייזר דיזל 88).
עמית

kuju
20-04-06, 21:04
בבליזר עובר חלק בלי רעשים , אבל בסברבן שהיתה היו הרעשים האלו שחשבתי שעוד רגע הטרנספר מתפרק , הוא החזיק מעמד

מוני_הכוכב
21-04-06, 15:10
אז ככה,
תודה לכולם, טוב לראות שנותרו כמה בעלי בלייזרים.
מה נקרא להעביר בנחישות וברציפות? כשאני משלב Low אני כבר על 4X4 HIGH ולהיפך ככה שאני לא מצליח להבין מה פשר הדבר.

עודד, נכון היה שרשור, לא טרחתי לחפשו, אולי הייתי צריך לעשות זאת, אין כאן עוד, פעיות. אעשה זאת עכשיו. חו"מ מה שלומך? הרכבת משהו שנוסע? מה עם הלימודים? והפסנתרים?

מוני_הכוכב
22-04-06, 19:15
ובכן,

נסעתי היום לבור, ככה סתם כדי לבדוק את העניין ומה גיליתי?

שאני לא יודע לנהוג ברכב 4X4

מסתבר שהמעבר בטרנספר מ 4X4 High ל-Low הוא לא כמו שבציור על הידית קרי פשוט ישר כלפי מטה או למעלה אלא שיש להסיט את הידית ימינה ואז להורידה ל-4x4 low ולהיפך.

ניסיתי את זה מספר פעמים בניוטראל ובפארקינג ובשני המצבים המעבר היה חלק לחלוטין!

לעניין אחר, היה חסר לי שמן גיר, הוספתי 1-1/2 ק"ג וקיבלתי חום כשראיתי את הזרם הקבוע של השמן שמטפטף. מחייב ביקור במוסך. מסקנה, אל תהייה פראייר, לפני 3 שנים עשיתי אוברול, כל הזמן היה טפטוף מהגיר וכל הזמן המוסכניק (לא אומר את שמו) מרח אותי במילים וכך נשארתי עם הטפטוף שהגיע עכשיו לממדים של זרימה. ועכשיו ההוצאה עלי כמובן. פאק!

led
28-09-06, 22:08
היי,
הייתה לי בעיה דומה בוונדורה שלי 4X4 עם חריקות דומות למה שאתה מתאר.
אתמול בטסט - גילה הבוחן ש הצלבם של הדיישפט הקדמי - במקום שמתחבר לטרנספר - גמורים.
ניגשתי בחולון, למישהו שמשפץ גלי הניע ולאחר החלפת הצלבים (עשיתי את כולם כבר - גם של גל ההינע האחורי - כי התחיל לעשות סימנים גם של התפרקות) - האוטו נוסע כמו חמאה.
אני מציע לך, לרדת מתחת לרכב ולנסות לנענע את הדיישפט שמגיע מהאקס הקדמי לטרנספר - אם יש חופש - כנראה שזו הבעיה.

-->