PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש די-מקס לצורך ניסוי לבניית מוצר חדש.

רכס חיים
20-04-06, 10:21
אנו זקוקים לרכב הזה בכדי לבנות עליו מערכת משולבת מאלומיניום של מיכל מים 30 ליטר ושני מארזים לכלי עבודה משני צידי הרכב. רבים מהכלים האלה מוסיפים הארכה קטנה לקבינה שנועדה לצורך דקורטיבי לשיפור מראה הרכב. התוספת אינה מעשית משום בחינה וחשבנו שיש מקום לנצל אותה גם לצורך מעשי .יש לנו תיכנון ראשוני של מיכל מים גרוויטציוני לא גדול במרכז הארגז ובגובה הגג כאשר משני צידיו יורדים עד לדלתות הצד שני מנשאי כלים אטומים למים עם דלתות מתהפכות על צירים תחתונים.כל מארז מכיל מספר אריזות כלים מוקטנות מברזנט בצורת ארנקים בגדלים שונים ומארז כלים נפתח המתפזר על הדלת לנוחיות הגישה.בתחתית המארז יש מקום לכלים כבדים וארוכים כגון פטיש או מפתח צינורות.שני המארזים משני צידי הרכב יכולים להיות פתרון נעול לכל הכלים עבור איש שטח או בעל מקצוע הנדרש לכלי עבודה בסיסיים.ברור שבעל הרכב שיתנדב לעזור בפיתוח ייהנה מהמערכת שתפותח על רכבו ומחירה יהיה עבורו 50% מהמחירון. הטלפון שלי הינו 0544354505. עדיפות תינתן על בסיס גאוגרפי- מי שקרוב יותר למפעל בעמק חפר יועדף מסיבות ברורות.שרטוטים ראשוניים בקרוב בפורום. למי שיש הצעות ייעול יכובד בקרדיט הולם.

regev
20-04-06, 21:02
אינני מכיר אותך אך אני עוקב בעניין רב אחרי הודעותיך.
אני מרותק ופשוט מחכה לרגע שאחזור לארץ כדי לנסות ולהנות מהפרויקטים שלך.

אמא אומרת שכשמגיעה מלה טובה אז לתת, ולעזאזל הקנאים וצרי העין. הלוואי שהייתי יכול להיות כאן כדי לעשות אצלך קניות.

ובעצם גם הייתי מזמין כנראה מרכב אלומיניום לסופה שלי.

וחג שמח

ויישר כח

וכו' וכו'

רכס חיים
21-04-06, 01:54
רגב שלום. תודה על המסר למרות שנראה לי שקצת הגזמת - ובמיוחד שאת רוב הרעיונות אנו מקבלים מאנשי השטח כמוך. גם נסיונותינו לביצועם לא תמיד מוצלחים ובהרבה מקרים גם עלותם גבוהה מדי.בכל מקרה כשתגיע לארץ אתה מוזמן לביקור ללא הצורך ברכישה כלשהיא. אל תביא איתך קפה. רכס

-->