PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר את הלאדה הזאת? (סימן שאלה אחד מספיק, תודה)

תום בריל
20-04-06, 20:50
שלום, אני הולך מחר להתרשם, חשבתי אולי מישהו מכיר את הרכב

תום בריל
21-04-06, 18:36
הי....היום ראיתי את הרכב, הבחור סיפר לי על כל מעלליו ועל מה שהוא החליף, התרשמתי שהרכב באמת במצב מעולה, בלי חלודה כלל, חוץ מחור ליד החובור של המתלה, לא ניראה בעיתי לתיקון ו תושבות גיר שגורמות לרכב לרעוד קצת, חוץ מיזה כלום.

ראיתי תזוזה של הסרן האחורי אבל המצב ניראה סביר ומובן

הבחור רוצה יותר מ12 מה אתם אומרים?

lior_b.s
21-04-06, 19:23
אהלן תום
הרכב נראה אחלה, חוץ מדבר אחד...חלודה ליד החיבור של המתלה, ! ! ! !
אם אתה מדבר על המתלה הקדמי, אז זה כן בעייה לתקן , ובטח שמת לב שלניבה אין שלדה נפרדת(מונוקוק) והחלודה הזו בחיבור של המתלה זה למעשה השלדה עצמה, אם תוכל לצלם את זה , זה ייתן יותר פרופורציה לגבי החומרה של החלודה...אני מכיר כמה וכמה ניבות שירדו מהכביש עקב החלודה באיזור המתלה הקדמי, זו אחת מהמחלות היותר קטלניות לניבה...
כמובן שמי שמתעסק עם ריתוכי שלדות (מונוקוק דורש יותר ממסגר רגיל) יכול לטפל בזה, הבעייה היא העלות של טיפול נכון, זו הסיבה שאנשים שאני מכיר פרקו את האוטו ומכרו בחלקים, פשוט לא השתלם להם לתקן....
אני אישית לא פוחד מדברים כאלה , כי את כל עבודת הפרוק (שבגללה המחיר יקר לתיקון)אפשר לעשות לבד...כמובן שתיקון כזה צריך לבוא בחשבון במחיר הקנייה...
נ.ב
תשאל אם לניבה הזו הייתה דוגמא בצבע סגול , לפני הנמר , , אם כן זו הייתה הניבה שלי... :grin:

תום בריל
21-04-06, 20:59
כן היא הייתה בצבע סגול!

lior_b.s
23-04-06, 11:12
ספר מה נסגר בסוף....? :???:

תום בריל
27-04-06, 15:46
יש סיכוי גדול שאני "ילך" על הרכב שבתמונה ראיתי אותו והוא ממש במצב מעולה, הוא רוצה 7500

ממש במצב טוב

tarek.tk
27-04-06, 23:31
היי כולם
אני חדש באתר וגם קניתי ניבה לא מזמן... המחירים שאנשים מבקשים על הניבות פשוט בשמיים אני קניתי ניבה בסדר צריכה תיקונים פה ושם אבל אחלה ג'יפ והיא זולה מאוד לא כמו כל אלה 13 14 18 אלף על כלום...
אם יש למישהו לאדה לפירוק אז שיודיע לי בבקשה
ביי :razz:

-->