PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמים להיילקס

tzurs
20-04-06, 22:15
שלום לכולם אני חדש פה והייתי שמח לעזרה בקשר לבולמים אחוריים להיילקס 93 איזה מומלץ ואיפה ניתן להשיג וסדרי גודל של מחירים (אני מהצפון) תודה מראש

asafk
22-04-06, 23:10
אני באופן אישי מאוד אוהב קוני על היילקס, או, לחילופין, בילשטיין 5150. שניהם יקרים (קצת פחות מ1000 ש"ח לאחד- אצל כל המתקינים והמפיצים המוכרים), אבל אם אתה שואל אותי- שווים את המחיר. עד לפני לא הרבה זמן הייתי אומר לך להרכיב בולמי שמן פשוטים, כי בקפיצי עלים לא מרגישים ממילא את ההבדל. אבל לא. כשמדובר בבולמים באמת טובים, מרגישים את ההבדל.
להרכיב- אין לך בעיה להרכיב לבד.

אסף.

איציק - 4X6ZH
23-04-06, 17:32
וכדאי לדעת בהילקס הבולמים האחוריים שונים לחלוטין בין צד שמאל לצד ימין .
כל בולם מיועד לצד שלו .
גם אני ממליץ על הקוני .
ולכוון את הקוני לדרגה הראשונה ( שיהיה רך ) לשימוש רגיל טיול משפחה ללא עומס
איציק

עופר נחשוני
23-04-06, 22:01
שלום לכולם אני חדש פה והייתי שמח לעזרה בקשר לבולמים אחוריים להיילקס 93 איזה מומלץ ואיפה ניתן להשיג וסדרי גודל של מחירים (אני מהצפון) תודה מראש
קוני הולך יופי מאחור. שים לב שלא ימכרו לך לוקשים רק בהילקס ממודל 98 יש שונים באורך הבולמים
משמאל לימין

חגי
24-04-06, 08:14
שים לב שלא ימכרו לך לוקשים רק בהילקס ממודל 98 יש שונים באורך הבולמים
משמאל לימין

עופר ,זה ממש לא נכון !! גם בהיילקס מלפני 98 יש הבדל באורכים.

אני אישית הייתי מוחק את ההערה "ימכרו לך לוקשים" ,לא מתאים לרוח האתר .

חגי.

torchak
24-04-06, 11:51
באותה רוח - איזה בולמים, גם קידמיים וגם אחוריים הייתם ממליצים להרכיב על היילקס 94 מוגבהת?

נועם

Alpinist
27-04-06, 16:37
הבילשטיין 5150 הם בולמים יקרים מאוד (לי עלו 4 בולמים לפני כחצי שנה 4500 ש"ח) וקשים מאוד. אני באופן אישי סבלתי מהם מאוד, בשטח ובכביש.
לאחר 3 חודשים החלפתי לרביעיית אולדמן והשינוי גדול. האולדמן הרבה יותר רכים ויחד עם זאת האוטו לא מתנדנד ולאחר כניסה לבור או רצף בורות הוא מרוסן יפה מאוד. מומלץ בחום!

tzurs
01-05-06, 22:07
מכוון שהרכב משמש אותי רוב הזמן בכביש וטיולים פה ושם (רוכב על אופנוע בנוסף ) המליצו לי לשים בולמים פשוטים יחסית כמו מקסטרק סביבות 600 ש"ח, כרגע יש בולם שסביבו יש קפיץ ספירלה לא יודע איזו חברה מישהו מכיר? בולם שחור קפיץ מסביב כחול. תודה צור

ד ו ר ו ן
02-05-06, 09:21
תחפש קצת,
יש יותר משרשור אחד לגבי בולמים להיילקס.

-->