PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת צירים לצורך הזמנת נעילות

ophir
21-04-06, 00:33
ציר אחורי = Dana 60 , 4.10 and below, 35 Spline
ציר קדמי = Dana 30 , 3.73 and up, 27 Spline

האם אלו הנתונים הנכונים?

ואם כבר שואל: :)

אחורה = דטרויט/no slip?
קדימה = ARB/OX?

תודה.

נמרוד
21-04-06, 00:45
אם אתה מזמין נעילה "קטנה": לוקרייט/נוסליפ/איזילוקר, אז אין חשיבות ליחסי העברה, ומה שחשוב זה דנה 60 35 ספליין, דנה 30 27 ספליין.

לגבי דטרויט/ARB ושאר נעילות שמחליפות את הקייס - אז בסופה סטנדרטית יחס העברה הוא 3.54:1, כלומר בשני המקרים זה יוצא below.

מאחורה - דטרויט אם אתה יכול להרשות לעצמך את המשקל בתהליך היבוא :wink:, בדנה 60 ההבדל במחיר בין דטרויט לנוסליפ הוא לא מאד גדול למיטב זכרוני ואני הייתי משלם את האקסטרה בשביל הדטרויט. כל נעילה כולל לוקרייט תחזיק מעמד בסרן הענק הזה, לא זאת הבעייה, אבל לדטרויט חדשה יש בכל זאת את ההתנהגות הנעימה והחלקה ביותר.

מקדימה - אני ממש לא אוהב ARB. אמינות מפוקפת, בכל תחרות עבירות אתה שומע את הנהגים והמכוונים צועקים אחד על השני - "תנעל!" "נעול!" "לא נעול!" כן נעול... וכן הלאה, לא מבין איך הם לא מפיקים לקחים. מי שכן מפיק לקחים שם שתי נעילות אוטומטיות או בכלל ספול מאחורה וסוגר עניין... OX - לא יודע. השאלה היא כמובן שאלת האמינות, ואין בסיס נתונים גדול מספיק עדיין. חפש בפורומים אמריקאים.

ophir
21-04-06, 13:00
תודה נמרוד.

אני מסתכל באתרים מחו"ל ושלחתי שאלות לשני יצרנים. ה-OX בדנה 30 קיים רק ל- 3.73 ומעלה, יש גם נעילה חשמלית של ELOCKER במחיר מאוד מפתה לדנה 60 של הסופה אבל כנראה שאין לדנה 30 ולא בא לי לנעול בנשלטות משני סוגים שונים :)

בקיצור, ממשיך לחפש ולברר ואעדכן לטובת הכלל כשיהיו לי תוצאות.

דרור ברלי
22-04-06, 21:56
אופיר, רד מהנשלטות למיניהן.

ARB לדנה 30 לא נחשב מוצלח. זה יקר, זה מורכב, ו"אמינות מפוקפקת" זה די באנדרסטייטמנט.
OX קיים רק ליחס העברה 3.73 ומעלה. למרות שאני אוהב את הפשטות (שליטה ע"י כבל) עדיין אין מספיק נסיון מצטבר. יש חבר בפורום (עמי) שנוסע כבר תקופה עם OX על CJ (יחסי העברה 4.10) אם אתה מתכנן בעתיד להחליף יחסי העברה, אויל כדאי לנסות לשאול אותו קודם על זה.

בשורה תחתונה - הכי פשוט זה גם הכי טוב. לא צריך לפחד מלוקרייט ודומיו. זול ואמין ומוכח.

מאיר רוטברג
23-04-06, 09:14
בדגמים הישנים הייתה בעיה בדנה 30 קדמי

מנסיון היו בריחות אוויר והנעילה עבדה חרא!!!!!!

יש להם כיום קיט שיפוץ לנעילה שמחליף את כל הדיאפרגמות שהיו
עולה בארץ כ 450 ש"ח
מאז שהחלפתי אין יותר בעיות
טפו טפו טפוווווווווווווווווו

-->