PDA

צפייה בגרסה מלאה : נתונים על צ'רוקי בבקשה.

גיא
21-04-06, 17:34
האם יש איזה אתר שמכיל נתונים כמו :

1. שנתונים
2. דגמים
3. מנועים
4. גירים

אחרי שההיילקס אצלי שנה ושמתי לב שהמשפחה ממאנת להצטרף לטיולים ... אני מתחיל לחשוב חזרה על SUV ואולי הפעם את הדבר האמיתי.

האם יש ידני ?
הגדם המבוע היפה זה צ'רוקי לימיטד אם אני לא טועה ? מה שהיה לאמיר פעם. עם דלתות נוסע אחוריות קטנות מאוד. איזה מנוע יש לזה ? מה השנים שיש ? האם יש ידני ?

מה עוד כדאי לדעת את זה ?

אני אשמח להפניה לאתר המתאים או הכתבה המתאימה.

תודה וחג שמח.

tzah
21-04-06, 19:27
http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=ru_en&trurl=http%3a%2f%2fwww.jeep.avtograd.ru% 2fCherokee%2fFAQ%2finfo.htm

תקרא באנגלית (תרגום של אתר רוסי)

Saar
21-04-06, 23:21
אחרי שקראת את האתר הרוסי, מספר פרטים רלוונטיים לארץ.
גיר ידני מאוד נדיר בארץ, אני בספק אם תצליח למצוא...

יש מספר רמות גימור (עד 97) לימיטד זה הדגם המפואר.
מ 99 הגיעו לארץ ביבוא סדיר של מכשירי תנועה, מנוע 4.0 (דומה מאוד לזה של הסופה), תיבת הילוכים אוטומטית AW4.
מ - 99 יש דגם ספורט וקלאסיק, לקלאסיק יש 2 רמות גימור, אחת "בסיסית" = הכל חשמלי, והמפוארת = ריפוד עור + חימום למושבים.

יש בארץ גם מספר רכבים עם מנועי דיזל (VM, כמו בסופה אם אינני טועה) וגיר ידני , לצביקה יש כזה ולמיטב ידיעת הוא מרוצה ממנו.

לאמיר (לרדו) אכן היה צ'ירוקי, למיטב הבנתי, דגם לרדו :) (אחת מרמות הגימור שהיו עד 97)
אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לשאול כאן/בטלפון,
סער.

grand
21-04-06, 23:52
שמע גיא.
עזוב אותך מהדגמים השונים, יש לך משהו על הפרק?
אם לא...
זה באמת לא רלבנטי כי פשוט אין מבחר, אין בכלל!! למצוא צ'רוקי ראוי זו משימה קשה. וגם תאלץ להתחרות עם נמרוד ועוד כמה שמחפשים המון זמן.
תשקול בחיוב גראנד צ'רוקי כאופציה.
רמי.

גיא
22-04-06, 21:17
אהלן

יש צ'רוקי 99 לא היה בשטח.

היום פגשתי את הטיול של עמי ( עמיקם ) והיתה לי הזדמנות לבחון מקרוב את המרובע שלו מול הגראנד של ... ( לא זוכר את השם )

התפלאתי לראות שמבפנים האוטו ממש קטן.

אני מבין שהוא ממש ממש נדיר ואם לא יהיה אז לא יהיה.

הטנדר הזה שבר את רוחי אחרי שהילדה העם הכיסא בטיחות נחבטה בדלת לפני כמה ימים בטיול.
הגעתי למסקנה שאמנם הקטע שאני עומד מול העליה / סלע ונועל את הנעילות ועולה כאילו אין כלום הוא אכן שיא השיאים אבל חוץ ממנו, כל שאר הקטעים כביש/שטח מבאסים. והאמינות המופלאה לא שווה לי את הלנסוע לבד.

אז יהיה או צ'רוקי או פוראנר. שניהם באים בחשבון מבחינתי.
בנתיים אני לומד את הנושא. שניהם חדשים לי.

תודה על התגובות עד כה.

גיא
22-04-06, 23:36
לאמיר (לרדו) אכן היה צ'ירוקי, למיטב הבנתי, דגם לרדו :) (אחת מרמות הגימור שהיו עד 97)
אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לשאול כאן/בטלפון,
סער.

אגב, לאמיר (לארדו) ענבל, היה סי ג'יי 7 דגם לארדו לפני הצ'רוקי, משו משו.
עם שיפורים בסכום שהיה אפשר להעמיד בו קאיין משופר אבל אם הוא רוצה הוא יסר על זה בעצמו ... הצ'רוקי היה למיטב ידיעתי, סתם צ'רוקי, ARB קדימה וזחל (שעומד למכירה), עם מושבים לא אנושיים מאחורה ודלתות נוסעים אחוריות שרק עליסה יכולה לעבור בהן.

חנן-ג'יפולוג
23-04-06, 00:05
הטנדר הזה שבר את רוחי אחרי שהילדה העם הכיסא בטיחות נחבטה בדלת לפני כמה ימים בטיול.
אחרי שההיילקס אצלי שנה ושמתי לב שהמשפחה ממאנת להצטרף לטיולים ...

היינו עכשיו ארבעה ימים בדרום. אף אחד לא קפץ, לא נדפק, לא התלונן על הנוחות. ילדים שבאו מקיה סורנטו לעשות נסיעה קצרה בהיילקס טענו שהוא נעים ורך יחסית לרכב שלהם. הביצים בארגז האוכל נשארו שלמות...

11PSI בגלגלים ונסיעה רגועה מאוד שמתחשבת מאוד בתוואי השטח, ניסית פעם?

מצד שני, חמש דקות לאחר שטלי לקחה את ההגה לידיים בשביל שחצה ערוצים, הבת הגדולה ביקשה שנתחלף חזרה בגלל הקפיצות הבלתי-נסבלות.

באמת שלא בשביל להקניט, אלא כדי לנסות להצביע על מגמה שאתה יכול לשפר, אבל בזמנו טענת שסוג צמיגים שכולנו מאוד אוהבים מתפוצץ אצלך בסיטונאות. ואולי זה הזמן להיזכר שכשאתה מצביע על משהו עם אצבע אחת, שלוש מהאצבעות האחרות שלך בעצם מופנות לכיוונך.

grand
23-04-06, 00:12
אם יש לך ביד צ'רוקי 99 במצב טוב אל תחשוב פעמים.
זה רכב עם המון אופי וקסם, קניה עדיפה על פוראנר.
למעשה לא תמצא אחד שרכש כזה רכב ומצטער על כך.
מושב אחורי צפוף, אבל אם הילדים קטנים זה לא אמור להפריע.
ואם לא תרצה אותו, היום זה רכב מבוקש עם פוטנציאל אדיר לשיפורים, יחטפו לך אותו.

tzagi
23-04-06, 04:01
כמה צ'רוקיס אתה צריך ? ,קנה שתים,תקבל אחד בחינם

אני סתם חרא....כול זה רק בשביל להוציא את העינים

גיא
23-04-06, 08:41
באמת שלא בשביל להקניט, אלא כדי לנסות להצביע על מגמה שאתה יכול לשפר, אבל בזמנו טענת שסוג צמיגים שכולנו מאוד אוהבים מתפוצץ אצלך בסיטונאות. ואולי זה הזמן להיזכר שכשאתה מצביע על משהו עם אצבע אחת, שלוש מהאצבעות האחרות שלך בעצם מופנות לכיוונך.

כבר אמרתי מזמן, יש מצב שאני חרא של נהג. בהחלט יתכן.
ובהחלט אין לי סבלנות להוריד אויר ל11 PSI לפני כל פעם שאני יורד לאיזה שביל בדרך מפה לשם או בחזרה. וזה קורה פעמיים ביום מינימום.

מצד שני,
כשנוסעים לטיול בשיירה, רמת הטילטולים מחייבת אותי לנסוע לאט לאט לאט וזה לא תמיד נעים ונוח.

חוצמיזה, טלי היא לא יונת. ויונת היא לא טלי. לטוב ולרע. והיתרונות שברכב SUV וגם החסרונות, הם שונים מהיתרונות והחסרונות של טנדר שטח קשוח מאוד. מסתבר שעבירויות קיצוניות פחות חשובות לי כיום מאשר להריע לנ.ג לקפה עם כל הבית בבגאז, או משהו בסגנון. הטויוטה הזאת, כפי שהיא עם ה 31 ושתי הנעילות יכולה הרבה הרבה הרבה ממש הרבה מעל ומעבר מה שאני מסוגל ואני לא צריך אותה. ההפסד שלי הוא גדול במסביבים של הטיול. במצב הטיולים שלי בשנתיים שלוש האחרונות אני יכול להסתדר עם עם ג'ימי לצורך העניין.

ולגבי הצמיגים ההם, גודייר רנגלר 235/70/16 חצי חצי. ההיסטוריה כניראה מוכיחה שזאת היתה קניה כושלת ( כמו גם האוטו שעליו זה היה מורכב ) כניראה שהצמיגים היו ישנים או פגומים מראש. לפני זה ואחרי זה לא ניתקלתי בבעיה של פיצוץ. או אפילו פנצ'ר רגיל ( למעט אחד בהיילקס כשעליתי על איזה מסמר ענק לפני כמה חודשים )

יש לי היום דנלופ דור ראשון ובדיסקו לקראת המכירה היו דנלופ דור שני, אחלה צמיגים שבעולם.

Saar
23-04-06, 08:52
אם הצ'ירוקי קטן לך, הגראנד אולי יתאים לך יותר.
וכמו שרמי אמר, אם יש לך צ'ירוקי 99 ביד, כנראה שלא תצטער, ואם כן, סביר שתמכור אותו די מהר...

סער.

אסף הלוי
23-04-06, 19:10
שלום לך
גם צ'רוקי-עם תשים לו קיט הגבהה.צמיגים 31" +2 נעילות
יעשה כל דבר שהטיוטה עושה-כל דבר
רק הרבה נוח ונעים
אסף

shaigadi
23-04-06, 19:16
יש 2 צירוקי

בחניון של חברת חשמל ברמת החייל

לפי מה שהבנתי הן מוצעות למכירה

tzah
23-04-06, 21:29
אם אני זוכר נכון
חברת חשמל החזיקה/מחזיקה צירוקי דיזל 2.5L שהם עוד יותר נדירים.
בכל מקרה כדאי לבדוק טוב.....

shaigadi
23-04-06, 22:34
עברתי שם עכשיו

נשארה אחת

אם לא הייתי מאוהב בתקלות של הסופה, הייתי מפנק את עצמי בכזאת...

ניר ל
23-04-06, 22:34
לדעתי הסובייקטיבית לחלוטין, צ'רוקי דיזל זה רכב שאינו שונה מהותית מטויוטה היילקס 98 בנושא הנוחות ואיכות הנסיעה - הוא לא מרווח יותר, קפיצי עלים מאחורה וספק אם הוא זריז יותר באופן מהותי.

אני נוסע היום על גראנד צ'רוקי, הרכב הוא גבולי מבחינת מרחב פנימי, עם שני כסאות תינוק בצדדים, הילד בן ה 5 שיושב באמצע מסתדר איכשהו, שלושה ילדים גדולים יותר יסתדרו גם כן, פחות מזה זה כבר התעללות. אני לא מכיר מספיק צ'רוקי כדי לחוות דעה על נוחות הנסיעה, אבל לא רואה סיבה שהיילקס 98+ לא ישתווה לו מבחינת נוחות, בטח שיתן לו בראש בעבירות, המנוע, הגיר האוטו' והצורה החיצונית משחקים לטובת הצ'רוקי. לקחת את מנוע הבנזין מצ'רוקי זה בדיוק כמו לקחת את מנוע הבנזין מסופה - להוציא ממנו את העוקץ.

רני
24-04-06, 12:12
שלום לכולם ,

הצירוקי של חב חשמל ממוגנות ירי , הן כבדות נורא , לא יציבות עם ים בעיות מוטוריות ורחוקות מלהתנהג כמו שירוקי.

אני יודע שהן מתוכננות להימכר בזיל הזול אבל זה ממש לא שירוקי .

חוץ מזה ומבלי להעליב ,שירוקי דיזל זה חתן בלי קטן .

חגי
28-04-06, 08:04
שלום לך
גם צ'רוקי-עם תשים לו קיט הגבהה.צמיגים 31" +2 נעילות
יעשה כל דבר שהטיוטה עושה-כל דבר
רק הרבה נוח ונעים
אסף

בקיצור מה שאתה אומר שצ'ירוקי עם השקעה של כ 20000 ש"ח ,יתן עבירות של היילקס בהשקעה על כ- 5000 שח ,לדעתי זה נכון כמעט לגבי כל רכב ולא רק לגבי צ'ירוקי.

יתרון ענק של היילקס שכדי להגיע איתו לעבירות גבוה ,לא צריך להשקיע יותר מידי.

גיא.

גם הבת שלי קבלה מכה בראש מהדלת ,לכן החלטתי לרכוש כיסא בטיחות עם הגנה צידית לראש.

חגי
28-04-06, 08:13
הבאתי בזמנו לאנגליה משהו כזה :

http://store.babycenter.com/product/gear/carseats/toddler_booster_carseats/5798?sku=206604&scid=SSE:BZRT&srccode=cii_10043468&cpncode=09-9394789-2

ניתן לרכוש גם בארץ .

חגי.

חגי
28-04-06, 08:14
כמובן מאנגליה

חגי
28-04-06, 08:20
את הדגם הזה ניתן לרכוש בארץ,לדעתי בשילב.

pe=BGEGJGFQ_+britax+kid+dusk+15kg+36kg&cid=880

נקרא HI-LINER

אסף הלוי
29-04-06, 10:17
[QUOTE=חגי]בקיצור מה שאתה אומר שצ'ירוקי עם השקעה של כ 20000 ש"ח ,יתן עבירות של היילקס בהשקעה על כ- 5000 שח ,לדעתי זה נכון כמעט לגבי כל רכב ולא רק לגבי צ'ירוקי.

יתרון ענק של היילקס שכדי להגיע איתו לעבירות גבוה ,לא צריך להשקיע יותר מידי.

גיא.

ואת יתר ה-15000 ש"ח תשקיע על נוחות ????

regev
29-04-06, 13:30
אני נוסע על צ'רוקי אחרי טנדר איסוזו וסופה. אין מה לדבר על נוחות, פשוט כי אין לאן עוד לשאוף. זו הפסגה.
בקשר לעבירות- מהמפעל מגיע עם מרווח גחון המאפשר שטח בסיסי בלבד, אולם בהשקעה לא מפחידה של זמן ולא מפחידה של כסף הכוללת בעיקר אפשרות מלאה לעבודה עצמית ניתן לשפר לרמה עולמית. אנסה לצרף תמונה

Saar
29-04-06, 14:04
רגב,
אנחנו קצת נסחפים עם עניין הנוחות, לא?
בהחלט יש לאן לשאוף (גראנד?)
אבל הנוחות מספקת.

בכל מקרה, לדעתי הצ'ירוקי רכב טוב בסה"כ, לא חף מבעיות אבל ברובן ככולן ניתן לטפל לבד.
בסה"כ כ"חבילה" הוא מתאים למי שלא מנסה להכניס חברה גדולים מדי מאחורה. מקדימה המרווח סביר.

סער.

RONI
03-03-07, 08:08
כמה צ'רוקיס אתה צריך ? ,קנה שתים,תקבל אחד בחינם

אני סתם חרא....כול זה רק בשביל להוציא את העינים
איזה בחור נחמד ,!

border
03-03-07, 12:55
יש לי צירוקי 2001
2 בנות 3 כלבים
ולא חסר כלום
גיפ אמיתי