PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברזנט פתוח - בעייתי קצת?

nas
21-04-06, 18:44
היי , באמצע טיול לים המלח הים נקרע לי הברזנט בויטרה ... מאז אני נוסע עם גג פתוח, איך אתם מסתדרים עם זה ? כל פעם לרוקן את האוטו ? נראה לי מעצבן בטירוף

גיא
21-04-06, 19:31
היי , באמצע טיול לים המלח הים נקרע לי הברזנט בויטרה ... מאז אני נוסע עם גג פתוח, איך אתם מסתדרים עם זה ? כל פעם לרוקן את האוטו ? נראה לי מעצבן בטירוף

ויש כמובן גם את האפשרות המשונה של ... לתקן את זה !

אם אתה בחיפה או בסביבה אני יכול להמליץ על כמה מתפרות.

nas
21-04-06, 22:08
אני אתקן את זה כמובן , אבל עד יום שלישי אני לא רואה את זה קורה ...
בנתיים אני דיי עובד עצות במיוחד אחרי שראיתי שצפוי גשם השבוע >_<

Saar
22-04-06, 16:07
מה זאת אומרת נקרע? מה גודל החתך?
בזמנו (לפני 5-6 שנים, כשהייתה לי ויטרה קצרה) הייתי מתקן את הברזנט בעזרת סלוטייפ ודבק מהיר (3 שניות).
הייתי מדביק סלוטייפ מצד אחד, מטפטף דבק מהיר לקרע ואז סוגר מהצד השני.
זה עבד במשך השנתיים שהאוטו היה אצלי (חתכו לי את החלונות פעמיים :( ולא ממש רציתי להחליף ברזנט)

סער.

nas
22-04-06, 17:17
יותר בכיוון של התופסנים מקדימה נקרעו ואז מהרוח נתלש החלק שתופס את הברזנט ל"כלוב התהפכות באמצע ..

Saar
22-04-06, 17:58
אתה יכול לתפוס עם אזיקונים למסגרת הברזנט עד יום שלישי.
גם ככה הברזנט קרוע ותצטרך תיקון מקצועי...

סער.

airzax3
22-04-06, 19:01

ולפני שהברזנט נקרע השארת חופשי ציוד ברכב???
לא יודע איך זה בויטארה אבל בסמו שלי קיבעתי משענת עם גב מתכת לספסל האחורי (נתרמה ע"י סיטרואן AX) ואת הפתח מעל לדלת האחורית סגרתי עם לוח עץ עבה ויש לי תא מטען ננעל עם מספיק מקום לקומפרסור, גלון שמן, כלי עבודה בלי קמצנות,רצועת גרירה וחבלי סנפלינג, פנס, שמיכה, מים ועוד נשאר קצת מקום לדחוף שטויות לפני טיול, לא מציק בעין לכל מי שעובר לייד הרכב וצריך יותר מסכין יפני בשביל לגנוב משהו.

nas
22-04-06, 19:58
ציוד יקר ערך לא השארתי יותר מידי , אבל דיסקים , בגדים פה ושם.. כיסאות וסמיכה לים וכל מיני דברים כאלו שאפילו אותם אני כבר לא רוצה להשאיר עכשיו :\

-->