PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה לקביעת מחיר של ג'יפ

Anonymous
30-09-03, 20:32
שלום רב לכולם.
אני מתעניין בקנייה של ג'יפ CJ6 שנת 89, תיאור - גלגלים רחבים (צמיגי בוץ בלויים למדי), כננת ידנית (כבל שנראה גמור למדי - קישוט...) , מזגן והגה כוח. מגן חזירים מקדימה (יירד מהר...) והגבהה - כנראה עירגול הקפיצים, לא בדקתי אותו עדיין מבחינה מכנית אולם המוכר הוא בעל מוסך (אמין - חבר של חבר) והוא ערב למנוע ולגיר (בלי קשר לבדיקה שאני ודאי אעשה). הרכב יפה באופן כללי, והחניה שלו נקייה משמן.
אציין רק שזה יהיה הג'יפ הראשון שלי והוא אמור לתפקד גם כרכב ליומיום ולכן חשוב לי לא להכוות. המחיר האחרון בהחלט (לא נתון למו"מ) הוא 17000 . האם נראה לכם, על פניו, מחיר הוגן במידה ובבדיקה לא יתגלו ממצאים משמעותיים?
בתודה מראש
אסף

רכס חיים
30-09-03, 21:27
השאלה הראשונה שהייתי שואל אותך בכדי לעזור בהחלטה היא - האם אתה מתכוון להחזיק בו הרבה שנים תוך כדי בניה שלו והתאמה לדרישותיך - או שזה עוד רכב שתחליף בהמשך תוך שנה -שנתיים. התשובה שלך קובעת הרבה מאוד הן לגבי המחיר והן לגבי הדרישה מהרכב.

גיא
30-09-03, 22:01
אם לא ילך תגיד
יש עוד אחד אותה שנה מצב טוב מאוד !!! פחות כסף ...

נפנה אותך אליו...

Anonymous
30-09-03, 22:58
לגבי משך החזקתו - אין לי כרגע מושג! בהחלט ברצוני להוסיף ולשפר אבל בקצב מתון, בהתאם למשאבים שאני אוכל להקצות...
לגבי הצעות נוספות אני אשמח מאוד לשמוע - אני רק בתחילת החיפושים. אני מחפש 6 8 או סופה בתווח של עד 20-25K.
האי-מייל שלי - [email protected]
ושוב תודה

Anonymous
30-09-03, 23:00
רציתי להוסיף גם שאני מעדיף ג'יפ ארוך אבל זה לא מאוד עקרוני

אלון_ק
01-10-03, 12:46
טוב, אני לא הכי מבין שיש - בטח לא במחירים של CJ, אבל זה נשמע מושלם. אתה קונה רכב מאדם שלא רק שהוא לא איזה "בן תשחורת", כהגדרת נמרוד, אלא גם יציב כלכלית, בעל ידע ואמצעים לטפל ברכב - ואיזה ידע ואמצעים! והוא עוד אמין בנוסף לזה!

אתה גם אור שהוא נראה טוב - אני מבין שהפחחות במצב טוב, אז לדעתי - לך על זה, כי אם לא שכחת לספר לנו משהו, זה נשמע כמו אוטו שמור ביותר, במחיר סביר.

Anonymous
01-10-03, 16:26
יש לי בעיה לשלוח לך מייל כניראה איזו תקלה טכנית.
תרים לי טלפון אם אתה רוצה 054436069

זאביק
01-10-03, 17:13
אם זה שנת 89, זה כנראה CJ8, תוצרת נצרת, אבל זה לא אמור לשנות לך.

המחיר נשמע סביר מאוד לג'יפ די סטנדרטי שנת 89, אם הוא במצב מיכני טוב.
אם היית במקומך, סביר להניח שהייתי קונה.

Anonymous
01-10-03, 17:47
אכן יש עליו סמלים של נצרת תעשיות, ואני חשבתי שאלה סתם קישוטים :oops: ...
תודה רבה בכל אופן

רכס חיים
01-10-03, 21:33
ממה שהצגת ובמיוחד לאור המחיר הסביר - נראה שהייתי בודק בעדיפות - רקבונות בפח ,חלודות ועיקומים בשאסי, ורק אחר - כך את המערכת המכנית שאותה קל בהרבה לשדרג.

Anonymous
02-10-03, 10:05
עזרתם לי מאוד.

-->