PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות בתיבת הילוכים ידנית של סיקס

eyallvy
27-04-06, 10:21
האם מישהו יכול להמליץ על בעל מקצוע ישר ומקצועי בתחום תיקון\שיפוץ תיבות הילוכים, שמכיר טוב את תיבת ההילוכים של הסיקס? יש לי בעיות בשילוב הילוכים, בעיקר ראשון ורוורס, במצב של עמידה. בתנועה ההילוכים משתלבים יחסית בסדר, אבל מלווה ברעש "קילק". אני לא מכיר סיקסים אחרים אז לא ברור לי עם זה טבעי. צריך כנראה להוריד תיבה, לפרק ולברר עם משהו שבור או שחוק. המלצות, משיהו?

חנן-ג'יפולוג
27-04-06, 10:26
שים את הרכב בניוטרל, מנוע עובד, מכלולים בטמפ' עבודה.

לחץ על המצמד, המתן חמש שניות, נסה לשלב לרוורס.

יש רעש? אם כן, המצמד שלך מעוות או לא מכוון. עזוב את הגיר במנוחה.

lizard
27-04-06, 10:38
אתה לא חייב להוריד את הגיר בשביל רק להסתכל.
קודם כל, יש בדיקות שמגלות אם הבעיה באמת בגיר או כמו שחנן כתב, במצמד.
נניח והבעיה בגיר, אתה יכול לפתוח רק את החלק העליון שלו, לרוקן אותו משמן ולבדוק מה קורה.
תוכל לראות את מצב הגג"שים, הסינכרונים, מנעולים וכדומה. תוכל גם, אם תדאג לשמור את השמן שיוצא מהגיר, לראות כמה שבבים יש לך בשמן.

בהנחה והנזק לא בSHAFT הראשי או של ההילוך הישיר ולא בגג"שים הגדולים או במנגנוני המנעולים, לשפץ גיר יעלה לך בסביבות ה1000 שקל לכל החלקים, ב1400 אתה יכול להביא גיר משופץ מגיא ורועי ביהוד.

בהצלחה.

פואד חסן
27-04-06, 14:05
גבר אני מציע לך לפני שתגרום נזק כלכלי לעצמך תבדוק שמן גיר וגומיות...
(בהתחשב שכמעט כל הג'יפים נשמעים קליקים בשילוב הראשון והרווירס)

חימושניק
27-04-06, 14:31
האם מישהו יכול להמליץ על בעל מקצוע ישר ומקצועי בתחום תיקון\שיפוץ תיבות הילוכים, שמכיר טוב את תיבת ההילוכים של הסיקס? יש לי בעיות בשילוב הילוכים, בעיקר ראשון ורוורס, במצב של עמידה. בתנועה ההילוכים משתלבים יחסית בסדר, אבל מלווה ברעש "קילק". אני לא מכיר סיקסים אחרים אז לא ברור לי עם זה טבעי. צריך כנראה להוריד תיבה, לפרק ולברר עם משהו שבור או שחוק. המלצות, משיהו?

מה שאתה מתאר נשמע יותר כבעיית קלאץ'

בדוק את העניין לפני שאתה משקיע בשיפוץ גיר

-->