PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מהרדיאטור

samorai
28-04-06, 19:27
שלום
רציתי לשאול אם מישהו יודע למה
יש לי בצינור התחתון שיוצא מן הרדיאטור נזילה
לא נראה לי שצריך להחליף את הצינור אני לא רואה חור או משהו
אני רואה את הנזילה מכיוון הבאנד שמחזק את הצינור
התקלה היא בסמוראי 93
תודה רותם

בני
28-04-06, 20:04
אהלן,

תוודא שהבנד סגור היטב.

במהלך הזמן הצינור מתבלה וייתכן ויש לך קרע בצינור צמוד לבנד כתוצאה מהחביקה שלו, תפרק את הבנד ותבדוק.

אם הצינור קרוע, כדאי להחליף למקורי - מותאם לאוטו בול בלי כיפופים ואילתורים למיניהם.

טיפ: תעבוד על האוטו כשהמנוע קר!

נמרוד
30-04-06, 01:05
שלום
רציתי לשאול אם מישהו יודע למה
יש לי בצינור התחתון שיוצא מן הרדיאטור נזילה
לא נראה לי שצריך להחליף את הצינור אני לא רואה חור או משהו
אני רואה את הנזילה מכיוון הבאנד שמחזק את הצינור
התקלה היא בסמוראי 93
תודה רותם

הנזילה היא או מהצינור, או מצינור המתכת שמחובר לרדיאטור. תפרק את הצינור, תסתכל עליו, סביר להניח שאתה תזהה איזשהו חריץ זעיר שנמצא ממש איפה שבנד הפלדה חותך את הצינור. בתור תיקון חירום, אתה יכול פשוט לקצר את הצינור עם סכין יפנית ולהרכיב אותו שוב. אבל רצוי מאד להחליף את הצינור, החריץ/סדק הראשון הזה הוא סימן לצינור ישן והוא יעשה לך עוד צרות.

במידה וזה לא הצינור הגמיש, יכול להיות שצינור המתכת שמולחם לרדיאטור מחורר כבר מרוב חלודה - את זה אתה תראה בעין מייד. עוד אפשרות שלישית - שההלחמה שבין הצינור לרדיאטור סדוקה. בכל מקרה, אם הבעייה היא ב"מתכת" כל מתקן רדיאטורים יתקן אותה בהלחמה בעלות נמוכה ביותר במידה ותגיע אליו עם הרדיאטור מפורק כבר.

אבל שוב, אני מנחש שהבעייה היא בצנרת הגומי הישנה, מומלץ מאד להחליף ולא לחכות לכשל גדול שיכול להרוס לך את המנוע אם לא תתפוס את ההתחממות בזמן.

samorai
01-05-06, 12:34
הנזילה היא או מהצינור, או מצינור המתכת שמחובר לרדיאטור. תפרק את הצינור, תסתכל עליו, סביר להניח שאתה תזהה איזשהו חריץ זעיר שנמצא ממש איפה שבנד הפלדה חותך את הצינור. בתור תיקון חירום, אתה יכול פשוט לקצר את הצינור עם סכין יפנית ולהרכיב אותו שוב. אבל רצוי מאד להחליף את הצינור, החריץ/סדק הראשון הזה הוא סימן לצינור ישן והוא יעשה לך עוד צרות.

במידה וזה לא הצינור הגמיש, יכול להיות שצינור המתכת שמולחם לרדיאטור מחורר כבר מרוב חלודה - את זה אתה תראה בעין מייד. עוד אפשרות שלישית - שההלחמה שבין הצינור לרדיאטור סדוקה. בכל מקרה, אם הבעייה היא ב"מתכת" כל מתקן רדיאטורים יתקן אותה בהלחמה בעלות נמוכה ביותר במידה ותגיע אליו עם הרדיאטור מפורק כבר.

אבל שוב, אני מנחש שהבעייה היא בצנרת הגומי הישנה, מומלץ מאד להחליף ולא לחכות לכשל גדול שיכול להרוס לך את המנוע אם לא תתפוס את ההתחממות בזמן.

תודה נמרוד
עליתי על הבעיה
היא היתה בצינור
הבעיה תוקנה והכל בסדר עכשיו

-->