PDA

צפייה בגרסה מלאה : 2 שאלות... היכן קונים צנרת אלומיניום?\קניית רתכת משומשת.

RACEPAK
28-04-06, 19:53
שלום לכולם

האם מישהו יודע היכן ניתן לקנות צנרות וזוויות אלומיניום? (איזור המרכז)

בנוסף.
אני מחפש לקנות 2 רתכות TIG ו CO משומשות או ישנות, האם יש מקום שהינכם יכולים להפנות אותי אליו?

תודה.

מושיק גלימידי

lizard
28-04-06, 20:46
אני יכול לתתלך את הטלפון של הטכנאי הראשי של חברת לינקו-ליין. את הCO2 שלי רכשתי דרכו, תוצרת CEBURA.
הוא יוכל לעזור לך גם בטיג כמובן אבל קח בחשבון שמדובר על רתכת מאוד יקרה, גם כשהיא משומשת.
רתכת CO2 אתה יכול להשיג בסביבות ה4000 חדשה אך ללא ווסת ומיכל CO2, את שלי קניתי משומשת ב2900, מיכל עלה לי 700 ווסת עוד 300. בסה"כ בסביבות ה4000 ש"ח.

בין אם אתה קונה חדש או משומש, תדאג שיהיו לך דיזות רזרביות.
תשתמש במיכל של 18 או 24 ליטר. 18 למשתמש הביתי זה מעולה. פשוט העלות בין המילוי של המיכל הקטן ל18 או ל24 היא הפרש של 20-30 שקל (איפה שאני ממלא) אבל מיכל 18 ליטר מתרוקן לאט יותר.

לא פחות חשוב מרתכת זה ההשקעה בקסדת ריתוך מעולה. ממליץ לא לקמץ. היום ריתכתי משהו במקום יחסית חשוך ופשוט זה היה סבל. ברגע שאמצא קסדה טובה יותר אני אחליף את שלי.

shmil
29-04-06, 10:43
תשתמש במיכל של 18 או 24 ליטר. .......
מיכל 18 ליטר מתרוקן לאט יותר.

זה מדעי?, מבוסס על מדידות נפחיות? על השוואת מדידת הלחץ ההתחלתי בשני המיכלים? או על תחושה שלך, שתלוייה בגורמים כמו כמה ריתכת, האם היתה דליפה מהמערכת, באיזה לחץ ריתכת, ועוד כהנה וכהנה.

מיכה, שוב מומצאים כמה חוקים פיסיקליים מחדש?:-P

(צר לי, זה היה מתחייב)

lizard
29-04-06, 11:15
יו שמיל תפסת אותי....תגיד לי, נראה לך שאני יודע להחליט אם לקחת מיכל כזה או אחר?
אז ככה:
מי שמכר לי את הרתכת, הטכנאי הראשי של לינקו-ליין, אמר לי לרכוש מיכל גדול.
ג'ו אמר לי לרכוש מיכל גדול.
חבר שלי, היה בעלים של סדנא לבניית מרכבי משאיות, אמר לי לרכוש מיכל גדול.
המוכר של המיכלים, אחרי ששאלתי אותו שוב איזה מיכל לרכוש, אמר שכלכלית שווה יותר לרכוש מיכל גדול.
עשיתי את החישובים לבד, מיכל קטן עולה X מיכל גדול עולה Y, ההפרש בין המחיר מילוי של ה18 ליטר למילוי של המיכל הקטן (אני לא זוכר אם 12 ליטר או 6 ליטר) הוא כזה שעדיף למלא כמה שפחות.
משהו כמו 120 ל140 שקל, לא זוכר בדיוק.
חוק מרפי, בסופו של דבר תתקע בלי גז כשאתה צריך. חוק מרפי זה קבוע יוניברסלי שחוזר על עצמו כל הזמן.

אתה עדיין חושב שמצאתי כמה חוקים פיסיקליים חדשים או שפשוט התחשבתי במה שאנשים עם נסיון רב משלי אמרו לי?

טוב נו, חוק מרפי זה לא קבוע יוניברסלי אבל הוא צריך להיות!

RACEPAK
13-05-06, 00:40
תודה על התגובות.

ועכשיו בקשר לצנרת :D

אני מחפש כזה צנור ע"מ לבנות סעפת יניקה.

http://i26.photobucket.com/albums/c127/racepak/halfround.jpg

http://i26.photobucket.com/albums/c127/racepak/halfroundwire.jpg

RACEPAK
13-05-06, 00:43
אני צריך חתיכה קטנה. משהו כמו 40 ס"מ. אז אם למישהו יש במקרה למכירה אני מעוניין :D

נמרוד
13-05-06, 00:52
מאיפה הצילום של הפרופיל הזה? למה הוא משמש? חפש, יש בארץ כמה מפעלים שמייצרים פרופילי אלומיניום באקסטרוזיה, תמצא את הקרוב אליך ולך אליהם תבקש רשות לראות את הג'אנק. אני לא מכיר באזור המרכז, בקריית ביאליק יש מפעל ענק בשם אלובין שנראה לי שהיית מוצא בו פרופילים מעניינים, אם כי הסיכוי למצוא בדיוק את מה שאתה מחפש קלוש ביותר.

זהר
13-05-06, 17:49
למרות שזה לא פרופיל סטנדרטי תנסה בסקופ:
סקופ סחר מתכות בע"מ
טלפון: 08-8631000 פקס: 08-8631020
כתובת: פארק ראם בני עי"ש

אם אתה צריך יש להם משאית חלוקה שמפזרת סחורה בארץ.

עודד זנטון
26-11-06, 09:58
את הרתכת שלי (שאני מאוד מרוצה ממנה) קניתי בקרית אריה בפתח תקווה.
המקום נקרא "טולס ליין" והתרשמתי שהם בסדר גמור...הטלפון שלהם הוא 03-9232969

RACEPAK
30-11-06, 01:48
תודה על התגובה אבל בסוף הזמנתי מארה"ב רתכת של SMILY TIG 130 אמפר.
עם פלאסמהD:

-->