PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלוקר של הCJ8 שלי נשבר בגלגל הקדמי הימני

Anonymous
02-10-03, 23:07
שלום לכם
בטיול בשטח כשניסיתי לעלות בעליה קשה יחסית נשבר בגלגל הקדמי הימני המכסה של הלוקר (לא יודע בדיוק איך קוראים לזה) תמיד היו לי בעיות עם הברגים שמשתחררים כל הזמן, בצד הזה היה חסר בורג אחד כל הזמן לפני יומיים נשבר בורג אחר והבעייה שהמשכתי לנסוע במצב הזה (רק שלושה ברגים) יומיים עד שנשבר המכסה.

עכשיו יש לי שתי בעיות:
1- החלק שנשבר מהבורג נשאר בנאבא, ולי אין רעיון איך להוציא אותו. כשאני מסתכל על הברגים נראה לי שההברגה שחוקה.. האם צריך להחליף את הנאבא?
2- בבירורים אצל ינוביץ ואחרים נתגלה שאני צריך לקנות סט שלם של שני הצדדים, ולהחליף את שני הלוקרים (בסך של 1200 שח + מעמ) למרות שרק המכסה נשבר.. האם זה באמת ככה או אפשר להתקין משהו משומש? ואיך להשיג?

אשמח לשמוע את דעתכם (למרות שזה צריך להיות בעיה נפוצה , לפי שאמרו לי בינוביץ, לא מצאתי משהו דומה בכל הפורומים שקראתי...)

שחר 9
03-10-03, 00:58
א מיר שלום.

הבעיה מוכרת ולצערי מוכרת היטב לי אישית,
לי הלכו שני לוקרים של וורן .
אתה חייב להקפיד לשמור שהברגים של הלוקר יהיו מחוזקים כל הזמן ,לוקטיט ,אבטחות כל מה שתרצה אבל הכי טוב זה לבדוק ולחזק כל הזמן.

לחגבי חליצת הבורג אם אתה לא יודע לחלוץ בורג שבור לא הייתי ממליץ לך להתעסק עם זה כי אתה עלול להרוס את ההברגה בנאבה, לך לבעל מקצוע שיעשה את זה ויעבור באותה הזדמנות על ההבגרות שלך עם מברז לפעמים זה מספיק ואפילו לא צריך אוברסייז, לא מאמין שההברגות בנאבה נדפקו בדר"כ ההברגה נדפקת בבורג.

לגבי לוקים חדשים , אכן בארץ זו שחיטה איומה אבל בארה"ב 75 - 100 ירוקים ויש לך סט לוקים , אני אישית קניתי לפני מס' חודשים את הסופרווינץ והם מצויינים בעיני ,עלו 89 דולר לא כולל משלוח, נסה לתפוס טרמפיסט שיביא לך את זה.

בהצלחה ,שחר

-->