PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על שילדה של וואנדורה

dardar
03-10-03, 13:34
אהלן
שאלה די בסיסית (תרתי משמע) :
לוואנדורה יש שלדה אחודה (כמו לפרייבט) או שלדת סולם (כמו סיקס/סופה) ?

השאלה באה ממחשבה "להפשיט" וואנדורה 4*4 ולבנות על השלדה (שוב, אם יש כזאת) רכב עבירות נטו.

רון

אריק זמר
03-10-03, 15:32
השלדה הינה שלדת סולם...

gluk
05-10-03, 00:27
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
איי!!! ככה??? למה ישר להפשיט???? :shock: :shock: :shock: לדעתי היא יפה יותר ככה! 8)
אפרופו שילדה - איפה אני אמור להרכיב לה צינורות צד, כדי שגם יחזיקו משהו, ולא סתם ליופי? והכיצד אני "מצמצם ת'נזק" בזווית בטן שלי, שמקטינות לי הצינורות? אני בדילמה קשה: מצד אחד, נמאס לי שרגליות ניכנסות עם הבסיס שלהן לתוך האוטו כל פעם שאני עובר מיכשול, אבל מצד שני - לא בא לי לצמצם זווית הבטן שלי עם הצינורות! זו באמת דילמה!
(ומצד השלישי אני צריך אותן להיי-ליפט)

ולגבי "להפשיט" וואנדורה - הנה לך ראיון: תחתוך גג בחלק האחורי, ותעשה מין "טנדר" פתוח - גם תוריד מישקל, גם גובה, וגם תשאר עם תא נהג מסודר! וגם, הרכב ייראה מעניין! ומאחורה אפשר לבנות "כלוב התהפכות"! איך אני איתך???? :twisted: :twisted:

Bulldog
05-10-03, 03:51
למה כולם ננעלים על שילדות של fullsize לבנייה של רכב?
למה לא לקחת שילדה צרה יותר או לחילופין לבנות אחת?

polar bear
05-10-03, 10:56
כי תראה איזה יופי של רכב בנה עידו משלדה של ג'ימי
כי תראה איזה יופי של רכב בנה ארנון משילדה של סונומה.
ברוך למשל הישתמש בשילדה של סופה - יחי ההבדל הקטן.
כי המיכלולים הכי פשוטים חזקים וזמינים בשוק מתאימים כמעט בולט און על השלדות האלה.
כי לבנות שילדה זה הרבה הרבה יותר קשה { עיין ערך טורנדו } והתוצאה הסופית לןא שונה בהרבה בצורתה.אלא אם כן אתה הולך להשקיע סכום עתק בשילדה ברמה גבוה מבחינת תכנון וחומרים.

בקיצור - יחס עלות תועלת.

צום קל { ? }

Bulldog
05-10-03, 17:01
שילדה של סונומה\סופה ניחא, הן יותר צרות מהבלייזר לדוגמה ונראות לי עדיפות בהרבה. מה גם שאין בעייה להתאים את ה14 צף וה60 הקידמי לסופה.
קל ++

-->