PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לגבי מסלול נחל דימונה (פיצול מדיון אחר)

GodsFather
02-05-06, 00:34
חברים , שאלה קצרה ומעט דחופה

אני מתכנן לצאת ביום רביעי (עצמאות) למסלול הבא

http://www.shvilim.co.il/Articles.asp?id=159&sq=דימונה

עם עוד שני רכבים אבל אנחנו רוצים מחר (שלישי) להיות כבר באיזור ולכן ללון איפשהו קרוב. מה ההמלצות ? אני לא הכי בקיא במיקומים ולכן יש מצב שכבר ייעצתם בשרשור זה על מקומות טובים. אם תוכלו לתת הסבר קליל זה יהיה נהדר.

בכל מקרה , כמובן שיש לנו מפות וחבריי מביני עניין בניווטים וכד', אני פשוט רוצה הסבר קליל כדי שגם אני אבין לאן אני מוביל את החבורה הזו.

תודה תודה ושכולם יהנו בחג הזה.

נמרוד
02-05-06, 00:42
המסלול שבחרת נהדר. ציר הגז, קטע מפותל קצר של נחל דימונה, ובסוף הסכין הדרומית שהיא אחד מקטעי השבילים היפים ביותר בעיני בארץ בכלל. הסכין לא קשה אבל יש בה שתי נקודות עם שיפועי צד שדורשות מכוון חיצוני. נדמה לי שאתה עם סמוראי - על אחת וכמה וכמה, שים לב לשיפוע!

לישון בתחילת המסלול - לא אידיאלי, אפשר פשוט באזור המנחת בערד, אבל האזור מיושב בכבדות בבדואים. אם אתם יכולים למשוך את ציר הגז עוד אחה"צ, זה ממש לא ארוך - שעה-שעה וחצי גג, ואז לישון במפגש הנחלים דימונה חימר, למרגלות גבעת סילון - מקום מדהים. באמצע יש את אחד העצים היפים בארץ להפסקת צהריים, לחניון לילה אתם תמצאו את הקיר המזרחי איפה שתמיד חונים. אם אתם אכן ישנים שם בפתחת הנחלים, אז המסלול הוא קצר, אתם תסיימו בצהריים. אבל יש מספיק מה לעשות בסביבה. תהנו!

-->