PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה.... מחפשת ג'יפ שנרא צבאי לסרט סטודנטים (גם הכותרת נערכה)

אורית
02-05-06, 13:29
היי לכולם
ראשית...אחלה אתר...
אני סטודנטית שנה רביעית ואחרונה!!! לתקשורת וקולנוע...מפיקה כרגע את הסרט הגמר שלי, כרטיס הכניסה לתעשייה הנכספת.
במסגרת הצילומים והתסריט אני צריכה ג'יפ צבאי (צבע ירוק זית) ליומיים בלבד....(לעוד שבועיים)
אולי מישהו יוכל לעזור בעניין?...
אפשר כמובן לשלוח לי מייל ל [email protected]
או להגיב כאן וניצור קשר בצורה פרטית....

המשך יום נעים לכולם
המון תודה
אורית

חנן-ג'יפולוג
02-05-06, 13:38
שלום , אורית.

שיהיה לך בהצלחה עם הבקשה.

לגבי זה שכתבת את אותה הודעה בתתי הפורום השונים, זה לא מקובל כאן, ולכן שאר ההודעות נמחקו.

נמרוד
02-05-06, 13:49
באיזו תקופה היסטורית הסרט? 48, 67, יום כיפור, לבנון, אינתיפאדה? יעזור לנו מאד לעזור לך עם חיבור מהיר.

אורית
02-05-06, 13:58
בתקופת ימנו אנו.....עכשווי, מה שנקרא...

tzurlis
02-05-06, 19:13
אז את צריכה האמר או סופה. אם תתקעי, נסי את דובר צה"ל.

אורית
02-05-06, 20:19
דובר צהל לא ממש מוכנים לעזור

tzagi
03-05-06, 01:24
Dont want to open any cans of worms here...

but I like to ask:

Orit,
Does your proposed movie views TZAHAL in less then a positive light?

I'm being very PC here.

אורית
03-05-06, 01:48
ממש לא! (לגבי הצורה שבה מהל מצטייר) בתסריט יש קצין וכל מה שאנחנו צריכים זה לצלם אותו נוסע באוטו....(ג'יפ צבאי) זה הכל!!!
הג'יפ הוא רק אביזר טכני....והסיפור ממש לא קשור לצהל חוץ מזה שאחת הדמויות היא חייל...אבל זה פרט שולי ביחס לסיפור

אורית
03-05-06, 01:51
אז את צריכה האמר או סופה. אם תתקעי, נסי את דובר צה"ל.

אז אולי למישהו יש האמר או סופה?
אני בשלב שאני כבר די תקועה......

רכס חיים
03-05-06, 02:38
היי אורית. יש באתר שלנו מיליון וחצי ג'יפים שיכולים להתאים לך מכל הבחינות - זולתי הצבע שלהם שאינו צבאי. אולי יותר פשוט לשנות את התסריט לקצין שנוסע במזדה בצבע כסף.............

דרור ברלי
03-05-06, 09:00
אפילו ב"יוסי וג'אגר" הסופה של המג"ד היתה לבנה ומאיזה דגם מוזר... לגמרי לא צבאי.

בומס הקופץ
03-05-06, 10:12
ממתי קצינים נוהגים בסופות או בהאמרים? בשביל זה יש נהגים. לנסיעות הביתה יש רכב רגיל (בזמני זה היה פז'ו 205 לקצינים הזוטרים וסונמות או קנגו לאלה עם הפלאפלים אבל זה השתנה מאז) וגם אז לחלק מהקצינים יש נהג שלוקח אותם ממקום למקום. לנהיגה על רכב שטח בצה"ל צריך קורס ורשיון מיוחד, לא שזה בעיה להוציא אותו אבל הם לא טורחים לבזבז את ההקצאות על עצמם. וזאת גם הסיבה שדובר צה"ל עונה בשלילה לדברים כאלה.
אבל כמו בכל תסריט לא חייבים לדייק, (ביוסי וג'אגר אני לא הייתי מתפלא גם אם הג'יפ היה צבוע בכל צבעי הקשת :)) ואני האחרון שיגיד לך לשנות משהו, רק שכמו שכתבו קודמי, תאלצי להתפשר על הצבע.

אורית
03-05-06, 10:31
אז סופה לבנה יש למישהו להלוות?

זאביק
03-05-06, 22:36
אז סופה לבנה יש למישהו להלוות?

כדי להיות קרובה למציאות ככל שניתן,
עדיף סופה לבנה, ארוכה, סגורה.

אם את רוצה סופה שנראית כמו בתמונות כאן - אין בעייה.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=12864

גבי כהן
05-05-06, 08:40
יש לזיו בלייזר (מכוער) בצבעי צבא ( יותר דומה לג'יפ של הרשות הפל@#$*& אבל זה עיניין של טעם , יש תמונות של הבלייזר בפרום הפול סייז...

PAUL
05-05-06, 17:23
יש בלוח פוקוס (focus.msn.co.il) סופה פתוחה בצבע כמעט צבאי.
תעשי חיפוש קצר (לא הצלחתי להוציא לינק) ותיראי אותה בליינד.
-אני לא אומר לקנות אותה, אבל צרי קשר עם הבעלים.

אורית
05-05-06, 19:00
יש בלוח פוקוס (focus.msn.co.il) סופה פתוחה בצבע כמעט צבאי.
תעשי חיפוש קצר (לא הצלחתי להוציא לינק) ותיראי אותה בליינד.
-אני לא אומר לקנות אותה, אבל צרי קשר עם הבעלים.

ממש תודה, על כל העזרה...אנשים מקסימים!
(ועדיין בלי ג'יפ) 8)

mixael
05-05-06, 20:00
ממתי קצינים נוהגים בסופות או בהאמרים? בשביל זה יש נהגים. לנסיעות הביתה יש רכב רגיל (בזמני זה היה פז'ו 205 לקצינים הזוטרים וסונמות או קנגו לאלה עם הפלאפלים אבל זה השתנה מאז) וגם אז לחלק מהקצינים יש נהג שלוקח אותם ממקום למקום. לנהיגה על רכב שטח בצה"ל צריך קורס ורשיון מיוחד, לא שזה בעיה להוציא אותו אבל הם לא טורחים לבזבז את ההקצאות על עצמם. וזאת גם הסיבה שדובר צה"ל עונה בשלילה לדברים כאלה.

צודק מאה אחוז, אם לא יהיה לך מזל עם סופה תמצאי רנו קנגו, מגאן, או אופל אסטרה 5דל', בצבע לבן, וזה יהיה עדכני 100%. אלה הרכבים של הקצינים בצבא היום. עד לפני כמה חודשים הייתי נוסע הרבה על כאלה...

יעל זמר
07-05-06, 08:39
You can contact a member name Tal Rotem , he has an intresting jeep color that you may like for the movie

Good Luck
Yael.

טל רותם
07-05-06, 11:15
אם מעניין,צרי קשר,אשמח לעזור...

-->