PDA

צפייה בגרסה מלאה : בלייזר 83 ,בעית בלמים מי יכול לעזור???

גבי כהן
02-05-06, 22:15
אז ככה...רעשים בגלגל שמאלי קידמי הביאו לפירוק הגלגל......
בשלב הראשון התגלה כי הגיע הזמן להחליף רפידות בלם...
בשלב השני נמצא סדק לכל רוחב הדיסק....
השלב השלישי הוא שלב השאלות...
1 עד כמה מסוכן הסדק בדיסק.( הסדק נראה מאוד ישן )
2 כמה עולה בערך סט דיסקים??
3 לאחר פירוק נועל הטבור ,מה השלב הבא לפירוק הדיסק??(אם זה ההלן במרכז אז הוא חלק לגמרי אצלי,מה עושים??)
4 כמה בערך צריכות לעלות סט רפידות בלם כזה?

כל עזרה תתקבל בברכה..
חג שמח
גבי

Bulldog
03-05-06, 00:46
תחליף את הכל על הדרך (זוג דיסקים ו4 רפידות).
העלות זניחה לעומת התאונה הבאה שלא תספיק לבלום בה. (יכול להיות שאני מגזים, אתה רוצה להיות אחראי לניסוי הזה?)

אחרי פירוק הלוקר, במידה ואתה לא רואה אום גדול (סביר להניח שלא) אתה צריך כלי ייעודי ע"מ לחלוץ את הנאבה החוצה, זהו מכשיר שמשמש לפתיחת טבעות האבטחה של הנאבה, מעין בוקסה גדולה עגולה, עם 4 שיניים שנכנסות לשגמים מתאימים בטבעות הנעילה.
עם קצת מזל לאחד מחברי האתר יהיה כזה.
במידה ולא אני באופן אישי לא יודע איפה ניתן לקנות את הבוקסה הזאת
בהצלחה וחג שמח.
עומר

מוני_הכוכב
03-05-06, 20:55
גבי, אני לא יכול לייעץ טכנית, אבל, אני אישית לא הייתי מציע לך להתעסק לבד עם מערכת הבלמים תוך למידה באינטרנט.לדעתי אתה מסכן את עצמך ואחרים. אלו המקומות שלמי שאין ידע, אסור לחסוך בהם.

נסיעה בטוחה ותיהנה, אין עוד הרבה משוגעים עם בלייזרים.

לצערי אני בקושי נוסע עם הרכב, אולי 2000 ק"מ בשנה וכל ק"מ עולה לי:

1.5 ש"ח דלק
3 ש"ח להוצאות קבועות (טסט, ביטוח) ועוד קצת תיקונים וטיפולים

נמרוד
03-05-06, 23:58
הסדק הנראה בתמונה מסוכן, בהחלט. הדיסק הזה דורש החלפה. אני לא יודע כמה עולים דיסקים ספציפית במקרה שלך אבל עוד לא נתקלתי בדיסקים יקרים באמת, בטח לא יותר מ200-300 שקלים.

יש ספר טיפולים בעברית של בלייזר CUCV להורדה בחינם בספריית האתר (קישור בסרגל השחור בראש הדף), זה לא בדיוק הרכב שיש לך אבל מבחינת הפרוצדורות אני מנחש שזה מאד דומה, כדאי לך להוריד, להדפיס ולקרוא את הפרק הרלוונטי והכל יהיה לך הרבה יותר ברור.

גבי כהן
05-05-06, 09:10
חברה ..תודה
החלפתי בלמים קדמיים ,יותר מפעם אחת אבל ברכבים קטנים...
נכון להיום הזמנתי דיסקים ,רפידות ושלחתי את הקליפר להחלפת הגומיות בבוכנה,הם היו יבשות מאוד.

מה שנשאר זה להוריד את הצלחת מהמצב שלה בתמונה למעלה, אני לא בטוח במאה אחוז,לכן אני לא ממשיך...

בולדוג : כלי יעודי?? יש לו שם??
נמרוד , אני לא מצליח להוריד את הספר..על זה נמשיך בפרטי..

כל מי שיודע איך אני ממשיך מכאן..מוזמן

הגיד שבס ,גבי

-->