PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בגיר

k2000
03-10-03, 19:11
לפני שלושה ימים שמתי לב להילוך שני קשה להיכנס והוא נכנס
רק בסל"ד נמוך.
חשבתי שהקלאץ צריך מתיחה (הוא היה צריך אבל בלי קשר)
זה לא פתר את הבעיה למישהו יש פיתרון קסם???
זאת אומרת פתרון שלא כולל "הגיר גמור" יספק אותי.

תודה חגי

שחר 9
04-10-03, 23:14
על פניו מה שאתה מתאר יכול להיות בעיה שנובעת משלוש סיבות :

הראשונה שהיא זו שאתה תעדיף היא שמשהוא אצלך בגשר הגיר משוחרר או שאולי תושבת גיר קרועה או משוחררת,אולי כל גשר הגיר משוחרר עבור על כל האזור ותוודא שהכל תקין.

האפשרות הפחות נחמדה היא שהסינכרו של ההילוך השני אצלך מתחיל להשיב את נשמתו לבורא מה שיחייב אותך לפרק גיר לפתוח אותו ולהחליף סינכרו, בדר"כ אם כבר הגעת עד הלום מחליפים את כל הסינכורנים .(ובודקים מיסבים ומחז"ש)

אפשרות נוספת שהיא בסבירות נמוכה יותר היא שמשהו במעבירים אצלך נדפק ואז אתה יכול לפתוח את המכסה העליון של הגיר מבלי להוריד גיר ולטפל בבעיה.
הסבירות לבעיה במעבירים נמוכה אבל שווה בדיקה לפני פרוק הגיר.

בהצלחה שחר.[/i]

k2000
05-10-03, 00:26
טוב את הבעיה בגשר פסלתי כבר אז...

בקשר לסינכרו זה משהו שאפשר להסתדר איתו עם שתי ידיים לא כל כך מנוסות????

בקשר למתאמים איך אני רואה את זה למישהו יש איזה תמונה????
כי אין לי מושג מה אני צריך לראות שם

תודה מראש

חגי

k2000
05-10-03, 00:27
אופס

מתאמים = מעברים
:oops:

שחר 9
05-10-03, 16:10
אני ינסה לצרף תמונה של מכסה הגיר העליון עם המעבירים.

לגבי החלפת הסינכרו דרושות ידים שיודעות לעבוד ושיהיו מחוברות למישהו שרוצה לעבוד, העסק כרוך בהורדה של הגיר וכמובן הטרנספר דרושים לפחות שתי אנשים להורדה.

לגבי פתיחת הגיר , חייב ספר ,רצוי מאד שולחן עבודה מסודר,וודא שיש לך את כל הכלים הדרושים ,ותקבל עזרה כאן בפורם בדיוק כמו שאני קיבלתי ששיפצתי את הגיר.

צריך הרבה סבלנות.

הנה התמונה של המעבירים שלמעשה יושבים על המכסה העליון של הגיר שאותו ניתן להוריד בלי בעיות , זה למעשה החלר שאליו מתחברת ידית ההילוכים.

http://community.webshots.com/s/image5/3/73/17/81237317jUiEMq_ph.jpg

שחר 9
05-10-03, 16:13
מנסה שוב

או דרך הלינק

k2000
06-10-03, 20:10
טוב אז כנראה שאני לא אוכל לשפץ לבד
כדי אולי במקום לקנות גיר חדש מהצבא????

מה העלות המשוערת????

באסה אם זה גיר אז אין ברזנט באסה רצינית. :(

dardar
06-10-03, 21:02
חגי אני קניתי מסמו בירקונים גיר ב- 1200 ש"ח (צריך לתת לו את הישן בתמורה). ורק צריך להעביר את הידית.
אולי החלפת השמן תעזור ?
לדעתי שווה לנסות לשים שמן איכותי ולראות. לפתור זה בטוח לא יפתור, אבל אולי זה ידחה את ההוצאה הגדולה, ואישית אני מעדיף לסוע עם שלושה הילוכים
(1,3,4) אבל יבש...

בשורה התחתונה, ולמרות שאני אוהב לעשות דברים כאלה בעצמי, מבירור שאני עשיתי לפני כשלושה חודשים החלפה למשופץ יוצא הכי זול.

בהצלחה.
רון

k2000
06-10-03, 23:05
החלפתי את השמן כבר 4 פעמים ב3 חודשים אחרונים לשמנים ממש איכותיים
כשהאחרון עלה לי אחרי הנחה רצינית 35 ש"ח לליטר לא עזר כלום
(החלפתי בעקבות רעש של שריקה)
שמתי כל פעם תוסף אחר וכלום לא עזר.

לא עדיף לקנות גיר חדש לגמרי???
מה הבדל המחירים??

שחר 9
06-10-03, 23:35
חגי

מצטער שהתמונה לא עלתה תמיד יש לי בעיה עם זה ,
בכל מקרה לפני שאתה רץ להחליף גיר ,ונראה לי שאתה רץ מהר מדי כי גם עם סינכרו דפוק עדין ניתן לנסוע,
אבל בכל מקרה לפני שאתה רץ להחליף גיר אני מציע לך לפתוח את מכסה הגיר העליון זה שהידית מחוברת אליו , לרוקן שמן, לנקות ,ולתת למישהו שיש לו ניסיון עם הגיר הזה , אני מניח שזה T176 .

יכול להיות שמבט כזה יחסוך לך לא מעט כסף ,יתכן שהפחיות הקטנות שיושבות במשלבים דפוקות או שאחת מהם עפה ונטחנה,אולי משהו במשלב עצמו , בקיצור יכולות להיות כמה סיבות למרות שהסבירה ביותר היא שפשוט הסינכרו של ההילוך גמור .

בהצלחה ,שחר

k2000
06-10-03, 23:45
ברור שאני לא הולך לקנות מחר גיר אני פשוט בודק אופציות
וגם את ההכי גרועה (שבדר כלל מתרחשת) מחר או מחרתיים אני אפתח את המכסה ואראה את העינינים שם אני מקווה שיהיה בסדר אבל לא נראה לי.
כי החאג'יפ שלי כשהוא שובר דברים הוא עושה את זה בגדול.

עוד שאלה אם זה לא מהמעברים אפשר לנסוע עם הגיר עד שהוא ילך טוטאלי או שכדאי לסדר בהקדם????
(מבחינה של בעיות אחרות ברכב).

תודה מראש
חגי

שחר 9
07-10-03, 00:44
אם אכן מדובר על סינכרו גמור לדעתי אתה יכול לנסוע עוד הרבה על הגיר,
זאת במיוחד אם אתה מצליח להגיע לשלוב בלי חריקות ע"י מה שנקרא דבל קלאצ' כשבעצם אתה לומד את האוטו ובאיזה סל"ד ומהירות להעביר הילוך.

לגבי השאלה של נזק למכלולים אחרים לדעתי ושוב רק לדעתי הסיכוי קטן למרות שהיה פה איזה סיפור של "תפיסת גיר" תוך כדי נסיעה (לא זכור לי למי) מה שכמובן עלול להיות לא נעים , אבל שוב הפתרון הטוב ביותר הוא לתקן אם יש אילוץ לנסוע עם תקלה אז צריך להיות מאד עירניים ולחוש את האוטו יותר מבדר"כ.

אם תרצה עזרה נוספת ,צור קשר
053867265
שחר

-->